Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ladne Audi. Bardoz ladne. Bez wiejskich tuningow, odlotowych lotek itd. :afro:

Opublikowano

kur... wyje.... co tu duzo gadac - wzor (ide w Twoim kierunku to ma byc zwykle ladne b5 !!!!)

p.s. duzo jest roboty z tymi ramkami na zegarach. jakbys mogl to napisz na pw czy trudno jest je zalozyc

Opublikowano

siemanko powiedz mi jakiego przyciemnienia uzyles bo widze ze jest takie samo na wszystkich szybach a ja wlasnie tak chce zrobic, powiedz ile procent jakie szyby i ile cie to wynioslo itp , bede wdzieczny pozdro600[br]Dopisany: 22 Listopad 2007, 16:01 _________________________________________________aha i jeszcze jedno, ile obnizony i jakie sprfezynky i ile cie to wynioslo dzieki:)

Opublikowano
  • Autor

siemanko powiedz mi jakiego przyciemnienia uzyles bo widze ze jest takie samo na wszystkich szybach a ja wlasnie tak chce zrobic, powiedz ile procent jakie szyby i ile cie to wynioslo itp , bede wdzieczny pozdro600[br]Dopisany: 22 Listopad 2007, 16:01 _________________________________________________aha i jeszcze jedno, ile obnizony i jakie sprfezynky i ile cie to wynioslo dzieki:)

jeżeli chodzi o szyby to tył jest bardziej przyciemniony a przod mniej tylko akurat tak slonce swiecilo i wyglada jak by bylo tak samo tyl 30% a przod 50% a koszt to kolo 500zł w moim przypadku :afro:

Opublikowano
  • Autor

p.s. duzo jest roboty z tymi ramkami na zegarach. jakbys mogl to napisz na pw czy trudno jest je zalozyc

Jezeli chodzi o ramki to jest okrecenie 2 śrób ( poszukaj w dziale zrób to sam ) tam jest wszytsko opisane , sprawa jest prosta tylko troszeczke roboty z zaginaniem tych rameczek ale juz opanowalem teraz z zamknietymi oczami zkaldam rameczki w 10 minut :)

----------

M@rk :audi:

Opublikowano

no no kawał dobrej roboty, jedna z ładniejszych b5 na forum , jeszcze soczewiaki valeo siekniesz i bedzie spoko loko :cool:. pozdrawiam i gratuluje :th:

ps. podciagnij tylni zderzak bo chyba wisi ,troche pod lewą lampą .

pozdro.

Opublikowano

miodzio co tu pisać :a4fan:

* zgodnie z regulaminem działu powinieneś otrzymać ostrzeżenie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10108.0.html

Tym razem dostajesz upomnienie.

Opublikowano

Ja uwazam ze modyfikacje super, az przyjemnie popatrzec. Felgi dosc spokojne, ja wole troche bardziej zadziorne, ale reszta super.

Pozdrawiam Ron

Opublikowano

sliczna b5, zeczywiscie jedna z ladniejszych na forum :notworthy: tak jak wczesniej pisali przydaly by sie z przodu zespolone lampy, a pozatym jeszcze lepiej by wygladala jak bys pomalowal dokladki i klamki w kolor nadwozia :thumbup: osobiscie to srebro na zderzaku mi sie nie podoba ale to ty jestes wlascicielem i tobie ma sie podobac :) a odnosnie srodka jak bys jeszcze zmienil kierownice to byl by juz calkiem kox na maxa :a4fan:

Opublikowano

Bardzo ładna A4, podjęte zmiany przez ciebie tylko pokazują jak można łatwo odmłodzić B5 :)

Szczególnie bardzo mi sie spodobały ramki i nakładki na lusterka od razu audiczka nabrała wyglądu.

Jedynie co mi nie podeszło to przednie sreberko na zderzaku ale to kwestia gustu.

Ogólnie super A4 :>

P.S. Dużo było roboty z ramkami wokół szyb??

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładna A4, podjęte zmiany przez ciebie tylko pokazują jak można łatwo odmłodzić B5 :)

Szczególnie bardzo mi sie spodobały ramki i nakładki na lusterka od razu audiczka nabrała wyglądu.

Jedynie co mi nie podeszło to przednie sreberko na zderzaku ale to kwestia gustu.

Ogólnie super A4 :>

P.S. Dużo było roboty z ramkami wokół szyb??

jeżeli chodzi o robotę z ramkami wokół szyb roboty nie ma dużo ale takie ramki wytrzymuja max 2 pory zimy :( ja teraz będę je zrywał i po zimie zrobie sobie nowe doświadczenie już mam więc powinno pójść gładko , biorąc pod uwage ze za ramki zaplaciłem 100 zł . to w porównaniu z ori któe kosztuja 1000 zł to moje ramki starcza mi na 20 lat :naughty: a to tej pory to ja juz bede mial inna audiczke :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nic dodać nic ująć, pięknie wykonana robota, żadnych zbędnych dodatków, a autko odmłodzone. Dla mnie wygląda bombowo

Opublikowano

nooo elegancja francja:D

takie autko mi się podoba, bez wieśniackiego tuningu, tylko fajny styling, sam ide w tą samą strone, ale jeszcze "troche" mi brakuje!:D:tongue4:

respekt:D i mam nadzieję że to co pisałem na priva będzie do zrobienia :naughty:

Opublikowano

ładna furka , Fajnie leży :wink4: te listwy srebrne dodaja elegancjii .... i te lustereczke... bardzo pozytywny wozik :th:

Opublikowano

no eleganckie autko, powiedz mi mistrzu ile dales za przyciemnienie i jakie to jest procentowo? i czy na wszystkich takie samo bo wlasnie tak bym chcial.

Opublikowano

Auto pierwsza klasa :notworthy: ide w tym samym kieunku :D no i dziekuje za cenne rady. Pozdrawiam i gratuluje :th:

Opublikowano

Gratuluje takiej niuni :th: tylko pozazdrościć oby służyła ci jak najdłużej :)

Opublikowano

Nic dodać nic ująć, piękna robota, żadnych dodatków i to mi sie podoba, autko odmłodzone :th: fajne fele podobaja mi sie :)

Opublikowano

Super robota, lampki, ramki, przyciemka szyb wszystko psi na 100%, faktycznie bardziej wyzywające alu byłyby skazane ale to już rzecz gustu itp. fajne fajne (Też będę chciał takie lampki zrobić i szybki w kolorze blue). pozdro :>

Opublikowano

piekna metomorfoza:) alu pieknie pasuja... moze ja sie nad takimi zaastanowie... bo mam okazje wyrwac takie za tani pieniadz, a sa one bardzo ładne:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.