[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod

M@rk

siemanko powiedz mi jakiego przyciemnienia uzyles bo widze ze jest takie samo na wszystkich szybach a ja wlasnie tak chce zrobic, powiedz ile procent jakie szyby i ile cie to wynioslo itp , bede wdzieczny pozdro600[br]Dopisany: 22 Listopad 2007, 16:01 _________________________________________________aha i jeszcze jedno, ile obnizony i jakie sprfezynky i ile cie to wynioslo dzieki:)

jeżeli chodzi o szyby to tył jest bardziej przyciemniony a przod mniej tylko akurat tak slonce swiecilo i wyglada jak by bylo tak samo tyl 30% a przod 50% a koszt to kolo 500zł w moim przypadku :afro:

p.s. duzo jest roboty z tymi ramkami na zegarach. jakbys mogl to napisz na pw czy trudno jest je zalozyc

Jezeli chodzi o ramki to jest okrecenie 2 śrób ( poszukaj w dziale zrób to sam ) tam jest wszytsko opisane , sprawa jest prosta tylko troszeczke roboty z zaginaniem tych rameczek ale juz opanowalem teraz z zamknietymi oczami zkaldam rameczki w 10 minut :)

M@rk :audi:

no no kawał dobrej roboty, jedna z ładniejszych b5 na forum , jeszcze soczewiaki valeo siekniesz i bedzie spoko loko :cool:. pozdrawiam i gratuluje :th:

ps. podciagnij tylni zderzak bo chyba wisi ,troche pod lewą lampą .

pozdro.

miodzio co tu pisać :a4fan:

* zgodnie z regulaminem działu powinieneś otrzymać ostrzeżenie:

Tym razem dostajesz upomnienie.

sliczna b5, zeczywiscie jedna z ladniejszych na forum :notworthy: tak jak wczesniej pisali przydaly by sie z przodu zespolone lampy, a pozatym jeszcze lepiej by wygladala jak bys pomalowal dokladki i klamki w kolor nadwozia :thumbup: osobiscie to srebro na zderzaku mi sie nie podoba ale to ty jestes wlascicielem i tobie ma sie podobac :) a odnosnie srodka jak bys jeszcze zmienil kierownice to byl by juz calkiem kox na maxa :a4fan:

Bardzo ładna A4, podjęte zmiany przez ciebie tylko pokazują jak można łatwo odmłodzić B5 :)

Szczególnie bardzo mi sie spodobały ramki i nakładki na lusterka od razu audiczka nabrała wyglądu.

Jedynie co mi nie podeszło to przednie sreberko na zderzaku ale to kwestia gustu.

Ogólnie super A4 :>

P.S. Dużo było roboty z ramkami wokół szyb??

Ogólnie super A4 :>

P.S. Dużo było roboty z ramkami wokół szyb??

jeżeli chodzi o robotę z ramkami wokół szyb roboty nie ma dużo ale takie ramki wytrzymuja max 2 pory zimy :( ja teraz będę je zrywał i po zimie zrobie sobie nowe doświadczenie już mam więc powinno pójść gładko , biorąc pod uwage ze za ramki zaplaciłem 100 zł . to w porównaniu z ori któe kosztuja 1000 zł to moje ramki starcza mi na 20 lat :naughty: a to tej pory to ja juz bede mial inna audiczke :)

nooo elegancja francja:D

takie autko mi się podoba, bez wieśniackiego tuningu, tylko fajny styling, sam ide w tą samą strone, ale jeszcze "troche" mi brakuje!:D:tongue4:

respekt:D i mam nadzieję że to co pisałem na priva będzie do zrobienia :naughty:

ładna furka , Fajnie leży :wink4: te listwy srebrne dodaja elegancjii .... i te lustereczke... bardzo pozytywny wozik :th:

Super robota, lampki, ramki, przyciemka szyb wszystko psi na 100%, faktycznie bardziej wyzywające alu byłyby skazane ale to już rzecz gustu itp. fajne fajne (Też będę chciał takie lampki zrobić i szybki w kolorze blue). pozdro :>

piekna metomorfoza:) alu pieknie pasuja... moze ja sie nad takimi zaastanowie... bo mam okazje wyrwac takie za tani pieniadz, a sa one bardzo ładne:)