Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubione piwo!

Ulubione piwko 28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurcze uprzedziłeś mnie :wallbash:

Opublikowano

Nie wiem jak teraz smakuje Pszeniczne we Wrocławiu w rynku w Spiżu , ale kiedyś było super . Do tego dawali chleb ze smalcem.

Opublikowano

Heineken, Dębowe Mocne, Żywiec :drinks:

Opublikowano

Ja ostatnio co wyjscie kupuje co innego, ostatni wypad to było

piwo żywe :good:

%BFywe.JPG

konstancin czarny dąb :good:

Ale ale :good:

ale%20ale.jpg

Łomża Miodowa :thumbdown:

M%B3om%BFa%20miodowa.jpg

Piwo zielone :thumbdown:

lubuskie%20zielone.JPG

Czasem jeszcze popijam belfast jeśli chodzi o takie z ludwikiem(czyli zielone) :decayed::good:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 17:02_________________________________________________http://www.piwaregionalne.net/index.html dobra stronka :good:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
Dobra, dobra.

http://www.piwaregionalne.net/piwo%20roku.html

Zobaczcie na Lwówek :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 17:41_________________________________________________Właśnie sączę Norbertus Festbier Spezial. Oczywiście niepasteryzowane.

za***iste !!! :slina:

Opublikowano

a ja sączę sobie teraz cycuszka który jest bardziej za***isty o Twojego zajebistego piwa :decayed::polew:

Opublikowano

a ja sączę sobie teraz cycuszka który jest bardziej za***isty o Twojego zajebistego piwa :decayed::polew:

A tam... po wysaczeniu cycusi, piwo, to jest to :)

Opublikowano

a ja sączę sobie teraz cycuszka który jest bardziej za***isty o Twojego zajebistego piwa :decayed::polew:

a kogo to?

możesz sączyć nawet komuś wacka,

ten wątek jest o piwie :gwizdanie:

Opublikowano

a ja sączę sobie teraz cycuszka który jest bardziej za***isty o Twojego zajebistego piwa :decayed::polew:

a kogo to?

możesz sączyć nawet komuś wacka,

ten wątek jest o piwie :gwizdanie:

a tak w ogóle to sączyć "cycuszka" i siedzieć na forum jednocześnie? :zyzol:

Opublikowano

a ja sączę sobie teraz cycuszka który jest bardziej za***isty o Twojego zajebistego piwa :decayed::polew:

a kogo to?

możesz sączyć nawet komuś wacka,

ten wątek jest o piwie :gwizdanie:

a tak w ogóle to sączyć "cycuszka" i siedzieć na forum jednocześnie? :zyzol:

podzielność uwagi :polew:

próbowaliście Piwa Beck's Gold? rewelacja :drunk:

Opublikowano

a ja sączę sobie teraz cycuszka który jest bardziej za***isty o Twojego zajebistego piwa :decayed::polew:

a kogo to?

możesz sączyć nawet komuś wacka,

ten wątek jest o piwie :gwizdanie:

z tym wackiem kolego nie przeginaj :cool1:

jeśli Ci się nie podoba moja odp. to daj mi kropka a nie pier.... o tym

Opublikowano

a ja sączę sobie teraz cycuszka który jest bardziej za***isty o Twojego zajebistego piwa :decayed::polew:

a kogo to?

możesz sączyć nawet komuś wacka,

ten wątek jest o piwie :gwizdanie:

z tym wackiem kolego nie przeginaj :cool1:

jeśli Ci się nie podoba moja odp. to daj mi kropka a nie pier.... o tym

Chciałeś pokozaczyć, to pokozaczyłeś...

Tylko tematy Ci się pokręciły.

Chcesz się pochwalić cyckami, to masz wątek, gdzie możesz to zrobić :tongue4:

Opublikowano

dobra

nie chciałem kozaczyć tylko żeby było śmieszniej ....

nie było tematu

koniec OT

Opublikowano

[*]

na wawel z nim ;( ;( ;(

Opublikowano

Kierownik, podobno na zakręcie nie wyrobiłeś i towar zmarnowałeś :polew:

Opublikowano

ta...i połowa forum klęczała ze słomkami... w tym i ja :)

Tyle piwa...brak słów... kierowce powinni... przynajmnej z pracy zwolnić :)

Opublikowano

ta...i połowa forum klęczała ze słomkami... w tym i ja :)

Tyle piwa...brak słów... kierowce powinni... przynajmnej z pracy zwolnić :)

Co?

Za wyjebanie ładunku piwa, to powinni mu prawko dożywotnio zabrać :decayed:

Opublikowano

Zbrodnia przeciw narodowi! :blink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kasztelan ale ten zielony niepasteryzowany, nie jest juz taki jak 2 lata temu, ale nadal nie jest zly.

nie to co carlsberg , smierdzi jak cholera juz... czy haineken, ktory nie ma juz tego smaku co kiedys.

lech tez ... mala butelka , lepszy, te 0.5 i 0.66 sa lipa, chyba rozne rozlewnie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.