Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Współczuje!!! Ogarniesz ją będzie jak nówka :good:

Opublikowano

Człowiek dba jak o dziecko, a jakiś pendzel wyjedzie i kiszka, szkoda, ale nie ma co się załamywać, pewnie będzie jak przedtem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda ze sie tak stało :( Ja chciałem jakoś uciec ale nie dało się :(

Pierwsze co zrobiłem to wyszedłem z auta zobaczec jakie szkody :(

Patrzyłem na allegro taki zderzak jak ja miałem to 2500zł ??? moze tyle kosztowac ?

Dobrze ze Griil jest cały :)

Naprawde ten samochód jest super zadbany :)

tylko poprzedni własciciel przesadził z kominami itp :):wallbash:

Opublikowano

współczuję :confused4:

Opublikowano
Patrzyłem na allegro taki zderzak jak ja miałem to 2500zł ??? moze tyle kosztowac ?

moze, ale nikt go nie kupi bo sa tansze nawet o 1000 zl

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak oni to zrobią Ma byc taki jak był Czemu ja mam być stratny ?

Opublikowano

pamiętam ja z allegro (przez te kominy) :polew:

ja tez :polew: furacz :good: ogarnij to co chlopaki mowili wyzej i bedzie :kox: zderzak ori czy laminat :mysli:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 13:36_________________________________________________kuwa ;( nie widzialem fot ;(

Opublikowano

Lipa, ja miałem podobną przygode na parkingu na poczatku lipca :wallbash: też autko było zrobione na ideał od zewnatrz i mnie lublinkiem załatwił :confused4:

Dobrze ze nie stwojej winy, jak dobrze kupisz częsci to wyjdziesz na tym jeszcze do przodu :good:

Zderzak wyrwiesz za 500-1000zł, tylko bedziesz musiał go oddać do plastikmena zeby go zwężył, bo ori zderzak bez tej przeróbki nie podchodzi :gwizdanie: sprawdź czy prawy spryskiwacz Ci sie nie połamał, bo to dziadostwo jest gorzej dostępne pojedyńczo niz ten zderzak :wallbash: na alegro sprzedaja takie na sztuki po 250zł a to grubo za duzo, a mało jest kompletów, ale odrazu Ci powiem ze pasuja spryski od wersji przedliftowych z seryjnych A4 jeśłi byś znalazł niekompletny zderzak bez sprysków :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem ciekaw jak oni te szkody wycenia ;/

Opublikowano

Współczuje... :confused4: ;(. Dobrze, że Tobie nic się nie stało. Szkoda samochodu, bo naprawdę zadbany i elegancki był :notworthy:, na pewno wyjdziesz na swoje :good: i :audi: będzie wyglądała jeszcze lepiej :naughty::decayed:. Zderzak od RS'a wyrwiesz nawet za 700-1000 zł. Raz widziałem kompletny za 1200 zł. Trzeba bacznie obserwować Allegro :wink4:.

Opublikowano
  • Autor

Nie ma zle z tego co sie dowiedziałem to audiczke opłaca sie naprawiać silnik nie ruszony tylko blacharka :)

Ale wszystkiego na 100% dowiem sie w piatek :D

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 21:56_________________________________________________

OuC1i.jpg

Kurcze on tak Pięknie wyglądał ;/ [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 21:58_________________________________________________A teraz nie wiem które będa pasowały do audiczki ?

:wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

1

lFdaJ.jpg

2

lFn9i.jpg

Opublikowano

zadne z tych, weź sobie diodówki od NOSBa, bo ma w dobrej cenie :wink4:

Opublikowano

Te białe na pewno nie :sick3:

Opublikowano

zadne z tych, weź sobie diodówki od NOSBa, bo ma w dobrej cenie :wink4:

Popieram zdanie kolegi :gwizdanie: No chyba że zrobisz je jak kolega dudi75 to wg mogłyby w ostateczności jakoś wyglądać :wink4:

Opublikowano

Zaglądałeś już pod zderzak, jak tam spryskiwacze nie pourywane/popękane :mysli:

Nosb ma obecnie zderzak przeznaczony na handel, ale vhyba już zarezerowany, te co stoja na alegro to bedziesz musiał zwężać :gwizdanie:

Opublikowano

Na tył bierz ledy takie jak moje :kox:

(i Nosba :tongue4:)

Najlepsze bo mają wzór drugiego liftu tyle, że na ledach.

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie :)

Audi Jutro idzie na odpicowanie :)

nwuRJ.jpg

nwxlS.jpg

nwHkr.jpg

nwTO9.jpg

nx0hA.jpg

nx5gS.jpg

nxag9.jpg

k**wa i okazało sie ze audiczka była juz bita w ten sam Bok :wallbash:

Ale nie ma zle Mechanik powiedział ze szkoda było by audiczke dać jako dawce lub rozebrać na czesci :)

Postanowiłem Ją odpicować ponieważ nie bede zmieniał samochodu :D:kox:

A za szkody dostałem 8 tyś 659 zł :D

Opublikowano

Pisz odwołanie, dostaniesz więcej :decayed:

Opublikowano

z jakiej ubezpieczalni :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam was ponownie :)

Audiczka cala zrobiona na igle :)

Foty dodam jak będę miał aparat odebrany z naprawy :)

-zderzak mam ten sam co był narazie widać spryskiwacze bo mam jedna zaślepkę a 2 musze dorobić :) (tylko nie wiem jak zrobić zeby działały )

-lampa nowa

-maska uzywana ale w dobrym stanie

-błotnik nowy :)

-progi nowe 2x

-drzwi używane ale w bardzo dobrym stanie :)

-nadkola

-Wymieniłem tarcze tył i przód za free he :P

-Nowe opony z felgami (zimowe)

-Amory tył :)

-Zrobiłem poprawki tam gdzie były potrzebne :)

Testy wszystko super przeszedł :) tylko problemy miałem za boczne szyby (ale za niewielki podarunek podbił :)

Teraz juz wiem ze nie sprzedam ja tak szybko na okres 3 lat na 100% :decayed:

Troszkę zyskałem [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 22:42_________________________________________________Znalazłem foty jeszcze przed Kolizja pewnie brat robił :polew:

fU2aJ.jpg

fU4FS.jpg

fU7a0.jpg

fUc9i.jpg

Szkoda ze Brak czasu żeby :wallbash: :wallbash: tu czesto zawitać ;[

fUh8A.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.