Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

ja Audi zakochalem sie gdy mialem 16 czy 17 lat - znajomy przewiozl mnie swoja B6 1.9TDI Q i od tamtego czasu meczylem glowe ojcu az sam znalazl dla mnie A4! :D w kwietniu zeszlego roku pojechal wymienic klocki hamulcowe w swoim aucie gdy bylem w szkole, gdy wracalem - dzwonil do mnie zebym przyszedl obejrzec autko - stalo u mechanika na wymianie paru elementow zawiasu. bylem bardzo sceptycznie nastawiony, na poczatku w ogole nie chcialem rozmawiac - 2.6, mysle sobie - smok niesamowity. ale ojciec uparl sie tak, ze drugiego dnia do szkoly nie musialem juz isc - mialem wymarzone quattro :D po paru tygodniach dziewczyna zaczela wypominac mi, ze kocham Audi bardziej niz ja... az w koncu sprzedalem lecz pasja pozostala - gdy rozmawiamy o Audi, ojciec nie bierze pod uwage innego niz quattro :) nawet dziewczyna bierze pod uwage zakup A4 ale to w niedalekiej przyszlosci ;) gdy wypatrze na ulicy A4, dziewczyna zazwyczaj tez ja zauwaza, potem spogladamy na siebie i zawsze sie usmiechamy - malo kto wie o co nam chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja familia wie, że mam pierdolca (sorry za słowo, ale tego wymaga powaga sytuacji) na punkcie samochodów - częściej oglądam się za samochodami niż dziewczynami :D

Na punkcie :a4fan:jeszcze nie dostałem totalnego szału (siedzi w ukryciu), bo nie bardzo miałem czas latać na spoty i zloty, a i kasy na razie nie pakowałem w Audióweczkę (i chyba szybko nie będę, bo odbiór mieszkania mnie czeka).

Z lataniem na spoty i zloty to nie będzie problemu, gorzej z pakowaniem kaski w Audiówkę w najbliższym czasie, bo trzeba będzie mieszkanko wyszykować, ale potem już dostałem wolną rękę :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syn zawsze był ze mną, a żona po letnim zlocie sama zapytała: kiedy zlot zimowy??? :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to sie zaczelo od brata Audi czyli VW- pierwszy samochod jakim jezdzilem to byl passat(b2 lub b3) syncro 2,3l full wypas furka. ojciec byl fanem paskow. niedawno mama sobie kupila b5 no i mi sie on strasznie spodobal ale w sumie stwierdzilem ze glupio miec 2 takie same auta wiec sobie kupilem :a4fan: tez b5, no i teraz to jest inna rozmowa poprostu zakochalem sie w niej. moja dzilocha naszczescie tez ja bardzo lubi i jest zadowolona. a co do forum to nie jestem pierwszy- pierwszy to wpadl brat ale on to w moto sie zakochal jego klub to scigacz.pl ma od niedawna suzuki gsf 600 bandit i jezdzi ze znajomymi z forum. ja w sumie tez mysle nad jakims moto. ale :audi: to teraz moja czolowa marka samochodow, choc paskiem mamy tez lubie sie przewiezc :afro: . a po kupnie audi znalazlem forum i mam nadziej ze za 4 tyg czeka mnie pierwszy spot zobaczymy jak bedzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi kupiłam bez przekonania, ale stwierdziłam, że nie ma co marudzić, skoro było za niezłą kase i z niezłym wyposarzeniem.

A teraz...

To ja juz nie myślę o innym aucie niz Audi. Mój tata się ze mnie śmieje, ale pozytywnie, że mam swoją zabaweczkę, mama mu wtóruje. rodzeństwu autko sie podoba, a Ci co poznali Przemka wiedzą, że rozumie mnie i moją fascynacje :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama mowi... nie wsadzaj tyle pieniedzy w te auto... po co ci te nowe felgi po co ci te ciemne szyby po co ci teraz to audio. potem dodaje ze mi odbilo ale jak trzeba dac to dolozy do modow ;). Dziewczyna mnie wspiera bo lubi sie ze mna wozic haha ;D, Koledzy tez sa za .... ;) Tata jezdzi Punto 2003r wiec on glosu nie ma ;]

bo zamiast kupic jakas fajna uzywke ze stajni Audi to on kupil nowe punto (zlituj sie panie Boze nad jego dusza )

Brat sie wkurza ze mi je sprzedal ;] a ono sie robi coraz ladniejsze

Nawet chyba koty je lubia bo same czesto mi pod kola ostatnio wbiegaja na drodze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic . Kobieta pasje stara sie zrozumieć , wkurza sie czasami jak za długo siedze na forum ale co tam :tongue4: Nie rozumie tez po co wsadzać kase w auto skoro mozna pieniązki przeznaczyć na inne cele ...ale powoli sie oswaja :gwizdanie:

Zresztę uznaje tylko jedną marke :wink4: Audi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja przygoda z Audi rozpoczeła sie gdy na 18 dostałem Audi 80 z '89 roku z oryginalnym przebiegiem 85tys km:D autko było w stanie idealnym i jezdzilo sie bardzo dobrze... tylko ze troche palilo.... Przyszla wiec zmiana na kolejne auto... miała byc to A4 z 1998 roku ale okazala sie cała malowana (bez komory). I takim oto sposobem, na niesczescie stalem sie posiadaczem seata Ibizy 1.9 SDI z 2002 roku. Pozostawie to bez komenatrza... Teraz gdy kupilem A4 rodzinka troche posapała ze rocznik uwsteczil sie o 2 lata. Ja za to jestem max sczezsliwy bo wrazenia z jazdy sa bardzo przyjemne... tak wiec ciagaty do OOOO mam odkad pamietam:D:) Moja dziewczyna troche sie burzy, jaka wage przywiazuje do auta:) ale to moja pasja i nic tego nie zmieni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee u mnie to chyba juz przyzwyczajenie :P

złozyłem jeden samochdo od podstaw i cały czas w garażu ;P wsparcie u mamy i pomoc taty bez cenne :P

I GADANIE Doci :) ale juz jej przeszło wiedziąła ze nie wygra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek w Niemczech tylko AUDI jeździ.Rodzice też mieli B3 z 89r.

Ta marka po prostu ma to "coś" i ja też już innej nie chce.Brat też chciał ale brakowało mu kasy i w końcu ma BMW.A drugi brat ma golfa 3 i mówi że AUDI się psuje{napewno z zazdrości i po doświadczeniach z 80 rodziców ale ta b3 to musiał jakiś felerny egzemplarz być.}

Zauwarzyłem że wogóle pierwsze modele A3 i A4 są ostatnio u nas popularne.

Po prostu idealne i solidne auta dla ludzi których nie stać na nowe ale używane bryki do 18-20 tysiaków.

Żona też się cieszy choć chciała pegueota 206.A jak się przesiadasz z Felicji to te A4 jest już dla nas

niesamowitym luksusem.Pojeździmy,pociułamy grosz do grosza i może za kilka lat już będzie A4 B6.Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mojej :audi: znajomi mówią ze to moja dziewczyna bo bardziej ją pielęgnuje i sie nią opiekuje niż jakąś kobieta :D Ale ja od najmłodszych lat miałem hopla na temat motoryzacji a przy :a4fan: to sie pogłębiło :polew:

hyhy skąd ja to znam :naughty: Znajomi, w szczególności ze studiów to starają się jakoś to zrozumieć ale nie zawsze są w stanie :naughty: Ostatnio to nawet na walentynki kupili mi Playboya w którym na rozkładówce było Audi R8 - samochód Playboya w tym roku :polew::kox: Natomiast rodzinka i wszyscy bliscy jakoś to zaakceptowali, nie mieli innego wyjścia :naughty: Przecież w tym nie ma nic złego :tongue4: A na forum jest masa fajnych ludzi i do tej pory nie miałem okazji by wybrać się na jakiegoś ogólnopolskiego spota, ale w niedalekiej przyszłości postaram się wybrać :th: Takie mam plany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na 19 urodziny od dziewczyny dostałem model auta do skladania;p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swoją :a4fan: pół roku temu. Moja żona mówi że oszalałem na jej punkcie i obchodzę się z nią jak z dzieckiem hehe :th: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie laska pusciała przez moją A4 :kox: ale co tam są inne :polew:(oczywiscie laski :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bardzo sie poklucilem z tesciem.. bo ten probowal mi wpierac swoje racje.. ze niby jakies BMW czy MERC sa lepsze .....

nie odpuscilem do konca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie laska pusciała przez moją A4 :kox: ale co tam są inne :polew:(oczywiscie laski :polew:)

Moja mowi - " Tylko A4 i A4 nic innego " :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...