Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym wysłał do kolegi zuloo ale nie mam drugiego za zmiane, a na czymś trzeba jeździć niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem nawiązać do pytań odnośnie faktury farby, że jest bardziej chropowata a nie taka gumowana jak ori. koledzy, powiem tak, jestem po wymianie włącznika świateł na nowy (w sumie to już dawno temu) oraz niedawno włącznika ESP. oba elementy nowe z ASO. I to co najważniejsze to po pierwsze te nowe elementy juz nie są takie czarne jak wadliwa produkcja 2000-2003. po drugie ta nowa farba nie jest gładka jak na starych elementach. Więc myślę, że nie macie się czym przejmować, w tej chwili ori niczym nie przypomina tych starych podgumowanych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy któryś z kolegów "produkujących" ikonki do włącznika świateł byłby w stanie wyprodukować również inne ikonki?

Z tym, że już nie do A4..

Ewentualnie może ktoś mógłby mnie naprowadzić gdzie się udać żeby takowe mi zrobili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto sprzedaje te szablony i za ile?[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 22:55_________________________________________________I jeszcze jedno jak zdemontować przyciski w klimie, a jak od szyb :mysli:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też się podepnę, szukam szablonów ..... włącznika świateł, proszę o kontakt na priv

Fizycznie już wyciętego szablonu, czy pliku Corela?

Jakiś szablon włącznika świateł do A4 B6 w pliku Corela znalazłem u siebie (zdaje się, że ktoś tu na forum go udostępniał). Jeśli kogoś interesuje, to proszę:

http://chomikuj.pl/steve69/Dokumenty/Audi+A4/przelacznik_A4_B6,1341443857.cdr

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szablonu do kubka i wizytownika ma ktoś może??A także do szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znajomy który zajmuje się na codzień tworzeniem projektów na koszulkach samochodach itp itd, zaproponował mi żebym niemalował włącznika świateł tylko on wytnie ploterem matowy szablon który później nakleji, twierdzi że nie będzie się ścierać i że żadnej różnicy widać niebedzie co sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może i dobrze bedzie wyglądac ale to jednak będzie klejone i z czasem może odchodzić....rózne warunki atmosferyczne, mróz, upał, czasem wilgoć, mokra ręka itp

malowanie mimo wszystko wydaje mi sie być bardziej trwalsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...