Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sebek mam nadzieje ze ktos cie zatarmosił z tej modlinskiej do warsztatu ? Spot jakos duzo aut było Kaska liczyła z 5 razy ale zawsze jej inaczej wychodziło cos koło 25 -26 chyba
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Lukas +1
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam zamienisz zamienisz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eh przez tych "NOWYCH" to w alkocholizm popadne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to co Witek ze parapet robimy
-
WAŻNE :)
wiesz Kasienka u mnie to zwykła skóra u Adasia pikowana także warto głosować :gwizdanie:
-
WAŻNE :)
dostaniesz jedna kole i możliwośc operowania Adasiowym lewarkiem
-
[ALL B5] Podświetlanie zegarów - od kiedy białe podświetlanie?
inforamacje liftowe sa tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3899.0.html;highlight=lifting nie trzeba wiecej tematów
-
WAŻNE :)
Adas to moze po tych naszych głosach dostaniesz awansik i nie bedziesz juz stał przy tym zmywaku
-
[ALL B6] Plastiki w drzwiach
no patrz a ja znalazlem to w jedna minute cos słabo szukasz http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21500.0.html;highlight=drzwi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik ale to co pijemy z tej okazji mam cos rozlac Miejsca spotów nie zmieniamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spota jutro do Promki pokazac to B7
-
[B5 ADR] Gazownicy zostawili po sobie gąbke w filtrze..pomocy
gąbka czy ta usługa była za darmo bo jak za darmo to rozumiem ze musisz sam usunąc problem ale jak za kase to jedz do nich i wsadz im ta gąbke wiesz gdzie a później napisz w dziale nie polecane warsztaty bo szkoda gadać o takich oszołomach
-
[ALL B6] Jak zdemontowac schowek zeby dostac sie do parownika?
jak juz wyciagniesz schowek to najlepiej odgrzybia sie klime przez wyjecie wentylatora jest na 3 srubach z czego jedna tez ciezko odkrecic w schowku jak dobrze licze to powinno byc 5 srubek [br]Dopisany: 09 Maj 2008, 00:04 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b5_odgrzybianie_klimatyzacji-t10719.0.html prawie to samo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy witamy Musisz uważać na takiego jednego kaskadera z Malborka alvaro mu mówia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to sie tak nie bawie dlaczego nagroda jest tylko dla tych pijacych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No widze ze nawet oniak zabrał głos w tej dyskusji Poziek jeszcze twojej wypowiedzi mi tu brakuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo tak to jest jak sie słucha krawaciarzy do której beczki włazic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaskader to tez ale na samego beckhama sie porywał Działo sie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no ekipa 3 szybkich A4 wrocila 16:30 nawet Zółw dawał rade a Łukaszr ma nowa ksywke discopolo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek ale Tobie tez sie dostało ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj to wogole jakas dziwna akcja korkowa na drodze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a mam wpisane w pierwszym poscie nawet dokladnie gdzie jest spot ktory parking i ze jak cos to dzwonić pisać PW i prosić o tela takze zapraszamy za tydzien na Promke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TAK PROMKA Dziekuje Wszystkim za podwojne życznia