Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    ale ze jak ze niby masz taka opcje :?:
  2. no jak dla Ciebie ono to 17 w sam raz duzo jezdzisz lepiej zeby bylo wygodnie chyba :smile:
  3. Kolega juz dostał zaproszenie mam nadzieje ze skorzysta a wracając do płynu to moze ten febi poprostu taki jest i zmienia kolorek jak Cie to martwi a nie powinno to moze inny plyn
  4. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Gajowy napotyka na skraju lasu młodą dziewczynę. - Nie boi się pani tak sama chodzić po lesie? Jeszcze ktoś panią zgwałci... - Gdyby pan był tak miły... to już bym dalej nie szła... Niedźwiadek kupił motorek. Zadowolony jedzie przez las i spotkał zajączka. Pyta się: - Ty zając chcesz się przejechać? - No pewnie. - Wsiadaj. Jadą przez las 40 na godzinę, 50, 60. Nagle niedźwiadek poczuł mocny uścisk i mokro. Pyta się: - Ty zając, zlałeś się ze strachu? Na to zajączek ze spuszczona głową. - Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem. Zając postanowił się odegrać. Zapożyczył się i kupił szybszy motorek. Szukał niedźwiadka. W końcu szczęśliwy znalazł. I pyta się: - Ty niedźwiedź chcesz się przejechać? - No pewnie. Jadą przez las 40 na godzinę 50, 60, 70, 80. Nagle zajączek poczuł mocny uścisk i mokro. Szczęśliwy pyta się niedźwiadka: - Ty niedźwiedź, zlałeś się ze strachu? Na to niedźwiadek ze spuszczoną głową: - Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem. Zając szczęśliwy odpowiada. - No to się zaraz zesrasz, bo nie mogę dosięgnąć do hamulca.
  5. ale to coś z pompa jest nie tak :?:
  6. Bo tak to juz jest ze dobre nie idzie w parze z tanim tyczy sie to tak samo samochodow jak i felg
  7. To widze ze na spotkaniu przed swiatecznym mało nas bedzie
  8. fakt ta poleczka jest mala ale nie az tak zeby nie zauważyć :razz: Panowie montować CB przydaje sie jeden mandat i radyjko sie zwraca koszt około 300zł
  9. Ja zamontowaną mam Onwe najprostsza ta chuda akurat miesci sie w tej lewej polce pod kiera na wcisk ale wchodzi :mrgreen: antena lemm (nie jakas tam magnesowka) 1,5 metra na klapie bagaznika i wszystko jest cacy od roku zasieg z druga osobowka z podobnym zestawem 10km
  10. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    z tego co pamietam to kolega szogun0 coś chyba wie na temat tych silniczków [ Dodano: 2006-04-07, 16:40 ] A tu masz linka może pomoże cos : http://forum.audiklub.pl/viewtopic.php?t=31503&postdays=0&postorder=asc&highlight=silniczki+klapy&start=0
  11. ja u siebie mam 195/65/15 ale na www.opony.com.pl dla tego rocznika podaja ogumienie seryjne 185/65/15 chyba cos im sie pomylilo :?:
  12. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    tak ten zbiorniczek to jest od wspomagania a tu masz watek co wlac http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=335 i jak zmienic http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=162 proponuje zmienic no chyba ze masz pewnosc ze niedawno byl zmieniany
  13. tez tak sadzilem ale raczej nie, mialby problem z odpaleniem i puszczałby inny dymek :???:
  14. A nie zauwazyles innego dymienia samochodu :?:
  15. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ja próbowałem pogiąć ten ramiak (wczesniej opuscic szybke ) ale mało to dało wydaje mi sie ze podklejenie czegoś pod uszczelke nic nie da bo i tak bedzie wprowadzało zawirowania powietrza :???:
  16. demon83, dark79 dobrze gada a ja zapraszam do Newbie bo jeszcze nie byles
  17. Zgadza sie motywacja przedewszystkim A tak na marginesie panowie z B5 Poziek ma Vaga i chce sie podzielic tylko musimy sobie koncowke skombinować bo ten in-2 to juz mnie denerwuje co wy na to :?: ma ktoś jakiś pomysł :?:
  18. cos jeszcze mam Ci poszukać :mrgreen:
  19. Poziek za tego linka bedziesz musial mnie przewiesc furakiem :razz: szukalem go z 30 minut http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=32081&highlight=zabezpieczy%E6
  20. Lukas odpowiedział(a) na minek temat w Układ Jezdny
    mi np. tarcza po zew i wew stronie spuchla od rdzy i temp i zaczela popiskiwac opukalem to wszsytko mloteczkiem i pozniej delikatnie malym diaksem objechalem i jest jak nowa
  21. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    jak kupowalem auto to byla z troche peknieta a ze u mnie zimy sa syberyjsie i sniegu po pachy to wkoncu sama sie oderwala :mrgreen:
  22. niech naprawi felge i sprawa zamknieta a jak nie potrafi to niech pokryje koszt naprawy za bledy sie placi za niewiedze tez :!:
  23. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    U mnie przy 140km/h zaczyna szumiec prawy slupek ale to czeste zjawisko opadania drzwi w A4. Spodnia osłona na allegro cos do 90 zł kosztuje bo sam musialem kupować jak sie stara polamala po zimie.A pokrywa silnika tez wydaje mi sie ze powinna byc wyciszona.
  24. jesli to w czyms Ci pomoże tekst zaczerpniety z AKP tylko ze tutaj chodzilo o imo : Potrzebne są następujące rzeczy: - Komplet srubokretow [plaskie, gwiazdka,ampel] - Klucz nasadowy o rozm 8,10 i wiekszy 40 [do odkrecenia kierownicy] - Klucz plaski 10 [akumulator] Przytępujemy do pracy: - odłączmy akumulator [najlepiej potem odczekac kilka minut] - zdejmujemy pokrywe bezpiecznikow - demontujemy oslone pod kierownica [ta duza nad pedalami] - zdejmujemy zaślepkę - taki plastik przed licznikiem na 2 zatrzaskach - odkrecamy element plastikowy okalajacy kierownice[wewnatrz jest tasma przesuwna] - wysuwamy kierownicę na maxa do siebie i na dól - odkręcamy pod kierownicą dwie śrubki mocujące górną część osłony od kolumny kierownicy - odkręciłem dwie śrubki mocujące uchwyt od regulacji położenia kierownicy - następnie jedną śrubkę mocującą dolny plastik obudowy kolumny kierowniczej - z tyłu kierownicy znajdują się dwie śrubki mocujące AirBag (Używamy do tego srubokreta gwiazdki - odkrecamy w lewą stronę) - odpinamy delikatnie kabelek od poduszki zapamietujac jego zamocowanie teraz do akcji wkracza 2 osoba: - odkręcamy kierownice kluczem nasadowym 40 (trzeba sobie dokładnie zapamiętać położenie w/w kierownicy - aby ją założyć w tej samej pozycji )
  25. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    nowy program w polsacie :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.