Treść opublikowana przez Lukas
-
sygnał od swiateł
ale ze jak ze niby masz taka opcje :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak dla Ciebie ono to 17 w sam raz duzo jezdzisz lepiej zeby bylo wygodnie chyba :smile:
-
Plyn wspomagania zmienia kolor
Kolega juz dostał zaproszenie mam nadzieje ze skorzysta a wracając do płynu to moze ten febi poprostu taki jest i zmienia kolorek jak Cie to martwi a nie powinno to moze inny plyn
-
Strefa Śmiechu
Gajowy napotyka na skraju lasu młodą dziewczynę. - Nie boi się pani tak sama chodzić po lesie? Jeszcze ktoś panią zgwałci... - Gdyby pan był tak miły... to już bym dalej nie szła... Niedźwiadek kupił motorek. Zadowolony jedzie przez las i spotkał zajączka. Pyta się: - Ty zając chcesz się przejechać? - No pewnie. - Wsiadaj. Jadą przez las 40 na godzinę, 50, 60. Nagle niedźwiadek poczuł mocny uścisk i mokro. Pyta się: - Ty zając, zlałeś się ze strachu? Na to zajączek ze spuszczona głową. - Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem. Zając postanowił się odegrać. Zapożyczył się i kupił szybszy motorek. Szukał niedźwiadka. W końcu szczęśliwy znalazł. I pyta się: - Ty niedźwiedź chcesz się przejechać? - No pewnie. Jadą przez las 40 na godzinę 50, 60, 70, 80. Nagle zajączek poczuł mocny uścisk i mokro. Szczęśliwy pyta się niedźwiadka: - Ty niedźwiedź, zlałeś się ze strachu? Na to niedźwiadek ze spuszczoną głową: - Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem. Zając szczęśliwy odpowiada. - No to się zaraz zesrasz, bo nie mogę dosięgnąć do hamulca.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to coś z pompa jest nie tak :?:
-
[ALL] Jakie felgi
Bo tak to juz jest ze dobre nie idzie w parze z tanim tyczy sie to tak samo samochodow jak i felg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To widze ze na spotkaniu przed swiatecznym mało nas bedzie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
fakt ta poleczka jest mala ale nie az tak zeby nie zauważyć :razz: Panowie montować CB przydaje sie jeden mandat i radyjko sie zwraca koszt około 300zł
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja zamontowaną mam Onwe najprostsza ta chuda akurat miesci sie w tej lewej polce pod kiera na wcisk ale wchodzi :mrgreen: antena lemm (nie jakas tam magnesowka) 1,5 metra na klapie bagaznika i wszystko jest cacy od roku zasieg z druga osobowka z podobnym zestawem 10km
-
Kody climatronika Audi A4 B5
z tego co pamietam to kolega szogun0 coś chyba wie na temat tych silniczków [ Dodano: 2006-04-07, 16:40 ] A tu masz linka może pomoże cos : http://forum.audiklub.pl/viewtopic.php?t=31503&postdays=0&postorder=asc&highlight=silniczki+klapy&start=0
-
Prawidłowe wymiary opon
ja u siebie mam 195/65/15 ale na www.opony.com.pl dla tego rocznika podaja ogumienie seryjne 185/65/15 chyba cos im sie pomylilo :?:
-
Co na dolewkę do wspomagania kierownicy
tak ten zbiorniczek to jest od wspomagania a tu masz watek co wlac http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=335 i jak zmienic http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=162 proponuje zmienic no chyba ze masz pewnosc ze niedawno byl zmieniany
-
[B5 AFN] Zwiększone zuzycie paliwa w TDi!!!!
tez tak sadzilem ale raczej nie, mialby problem z odpaleniem i puszczałby inny dymek :???:
-
[B5 AFN] Zwiększone zuzycie paliwa w TDi!!!!
A nie zauwazyles innego dymienia samochodu :?:
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
ja próbowałem pogiąć ten ramiak (wczesniej opuscic szybke ) ale mało to dało wydaje mi sie ze podklejenie czegoś pod uszczelke nic nie da bo i tak bedzie wprowadzało zawirowania powietrza :???:
-
[B5 AFN] Zwiększone zuzycie paliwa w TDi!!!!
demon83, dark79 dobrze gada a ja zapraszam do Newbie bo jeszcze nie byles
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgadza sie motywacja przedewszystkim A tak na marginesie panowie z B5 Poziek ma Vaga i chce sie podzielic tylko musimy sobie koncowke skombinować bo ten in-2 to juz mnie denerwuje co wy na to :?: ma ktoś jakiś pomysł :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos jeszcze mam Ci poszukać :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek za tego linka bedziesz musial mnie przewiesc furakiem :razz: szukalem go z 30 minut http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=32081&highlight=zabezpieczy%E6
-
Blokujacy hamulec
mi np. tarcza po zew i wew stronie spuchla od rdzy i temp i zaczela popiskiwac opukalem to wszsytko mloteczkiem i pozniej delikatnie malym diaksem objechalem i jest jak nowa
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
jak kupowalem auto to byla z troche peknieta a ze u mnie zimy sa syberyjsie i sniegu po pachy to wkoncu sama sie oderwala :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niech naprawi felge i sprawa zamknieta a jak nie potrafi to niech pokryje koszt naprawy za bledy sie placi za niewiedze tez :!:
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
U mnie przy 140km/h zaczyna szumiec prawy slupek ale to czeste zjawisko opadania drzwi w A4. Spodnia osłona na allegro cos do 90 zł kosztuje bo sam musialem kupować jak sie stara polamala po zimie.A pokrywa silnika tez wydaje mi sie ze powinna byc wyciszona.
-
Montaż kiery
jesli to w czyms Ci pomoże tekst zaczerpniety z AKP tylko ze tutaj chodzilo o imo : Potrzebne są następujące rzeczy: - Komplet srubokretow [plaskie, gwiazdka,ampel] - Klucz nasadowy o rozm 8,10 i wiekszy 40 [do odkrecenia kierownicy] - Klucz plaski 10 [akumulator] Przytępujemy do pracy: - odłączmy akumulator [najlepiej potem odczekac kilka minut] - zdejmujemy pokrywe bezpiecznikow - demontujemy oslone pod kierownica [ta duza nad pedalami] - zdejmujemy zaślepkę - taki plastik przed licznikiem na 2 zatrzaskach - odkrecamy element plastikowy okalajacy kierownice[wewnatrz jest tasma przesuwna] - wysuwamy kierownicę na maxa do siebie i na dól - odkręcamy pod kierownicą dwie śrubki mocujące górną część osłony od kolumny kierownicy - odkręciłem dwie śrubki mocujące uchwyt od regulacji położenia kierownicy - następnie jedną śrubkę mocującą dolny plastik obudowy kolumny kierowniczej - z tyłu kierownicy znajdują się dwie śrubki mocujące AirBag (Używamy do tego srubokreta gwiazdki - odkrecamy w lewą stronę) - odpinamy delikatnie kabelek od poduszki zapamietujac jego zamocowanie teraz do akcji wkracza 2 osoba: - odkręcamy kierownice kluczem nasadowym 40 (trzeba sobie dokładnie zapamiętać położenie w/w kierownicy - aby ją założyć w tej samej pozycji )
-
Strefa Śmiechu
nowy program w polsacie :mrgreen: