Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Widocznie nie przeczytał ze zrozumieniem :mrgreen: ale dark79 powiedz gdzie ty robisz te zakupy to i ja sie wybiore na nie :mrgreen:
  2. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    U mnie dzialo sie to samo tylko ze na kluczyku dorabianym jak narazie zmienilem na orginal i jest ok.
  3. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    a teraz brat rozumiesz :mrgreen:
  4. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  5. Kurcze cena jest kolosalna :shock: jeszcze do tego kapcie no ale cos za cos :roll:
  6. A jakie dokladnie kupiles kierunki masz moze linka bo na moje nie moge narzekac pasuja idealnie
  7. No napewno nie na czerwony bo to nie ferrari a co do malowania to pewnie ze malowac po zalozeniu alusow beda sie brzydko prezentowaly
  8. Nie no palic tez bedziemy ale gume :mrgreen: i to juz we wtorek
  9. To bedzie sedan nastepny spot parapetowa :mrgreen:
  10. Nie no Peter w pudełku w podpisie wygladały o niebo lepiej niz w samochodzie ZARTUJE :mrgreen: teraz troszke nizej do ziemi i bedzie super
  11. Panowie zostało nam sie jeszcze 3 miejsca zapisywac sie na parapetowe :mrgreen:
  12. Poziek czuj sie zaproszony impreza bedzie jak sie patrzy tylko bez tancow :mrgreen:
  13. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  14. No tak bo zakladaja specjalne sruby na ktorych odsuwaja caly przod i maja miejsce zeby sie dobrac do rozrzadu.
  15. z tego co pamietam to przesylka gratis tylko odezwij sie na gg do niego
  16. Z didio mozna sie targowac na piwo zejdzie z ceny :mrgreen:
  17. Własnie tak sie zastanawiam czy zamiast domu nie kupic RSa tylko czynsz na paliwo troche duzy :mrgreen:
  18. no widzisz nie dokońca, u mnie jeden migacz wyszedł bez problemu a do drugiego dobierałem się od środka, ale zajeło mi to nie wiecej niż 5 min :mrgreen: :mrgreen: W takim razie przepraszam za wprowadzenie kolegi w blad czasowy mi to tyle zajelo teraz jak mam wprawe to 30 sekund :mrgreen:
  19. No to Peter jest ok jak wysoko bo te dziury i wylomy :? prawie jak Q7 :mrgreen:
  20. Ja sie z nikim nie scigam przeguby mam do wymiany popilnuje grila i bede robil za fotografa a tak po zatym to bartte zaluj ze Cie nie było dzisiaj bys byl za pasazera w RS6 ponad 500 konnym nic nie bede mowil jak to sie zbierało :roll: :roll: :roll:
  21. Jak tak dalej bedzie to trzeba pomyslec o ZLOCIE :mrgreen:
  22. Filmik juz sie sciaga jeden tylko tym moim laczem 22Kb/s to troche potrwa :roll:
  23. Hehe dobrze powiedziane Poziek wrzuc dodaj te 2 zdjecia do albumu bo tu sie zgubia
  24. Wszystko sie zgadza ono, bede musial nad tym pomyslec chociaz po dzisiejszych jazdach probnych Twoja i bartte jak wsiadlem do swojej to nie szukalem przyczyny dlaczego to tak wolno sie zbiera juz wiedzialem ze tak ma byc :mrgreen:
  25. U mnie to te 30 kucy wiecej robilo by roznice :roll:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.