Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. no jak nie a kto ramke połamał
  2. WItam uzupełnij swoj profil
  3. jak to dlaczego dlatego ze Adam go dotykal takze tam juz wiele rzeczy moze byc podmienionych i wystawionych na allegro
  4. To jak napisał Sprinter trzeba sprawdzic przez dotyk najlepiej niby po lifcie maja na duzy klin ale u ciebie to nic nie wiadomo ewentualnie zakupisz przejsciowke :th:
  5. ale ono nie ma łancucha na nodze takze watpie U ciebie Hornet to pewnie by tak bylo
  6. Kwiatki jak kwiatki ale ja cos czuje ze ono helikopterem gania po domu "A"
  7. mi pasuje w 98 % :th:
  8. matys_ml zakosiles mi ta dokladke z allegro :bicz3: to jak kupujesz od eSki to ta ja biore od Ciebie
  9. Wit nie pisz tego na forum bo nigdy nie wiesz czy twoj szef tego nie czyta a własnie dzisiaj widzialem pikne czerwone B6 na blaszkach WH... niby S4 2 jujy ale przedni zderzak od Sline trzeba go na spota zaprosic Wit obserwuj okolice bo to kolo ciebie bylo
  10. No to widze mamy kolejne zajecie na spocikach Oniak mam juz kola twoje Wit zeby sie upewnic z ta masa w radiu to trzeba by bylo miernikiem ja mam ale ja wracam za 2 tyg
  11. ja satawiam na koncowke anteny przy radiu pewnie bawiles sie za ostro nia i nie ma masy
  12. a co wit sie stalo burza byla i trafilo w antenke ?
  13. to zalezy czy masz pakiet oswietlenie jak jest to jest podswietlany u mnie swieci sie jak jest zamkniety a jak otwarty to podswietlenie idzie z dwoch diodek umieszczonych przed tym smiesznym daszkiem obok wew lusterka
  14. ostatnio na allegro byly koszt 650 zł
  15. Bo jak Poz polecial za ta wielka wode to jakis taki wstydliwy sie zrobil jak dobrze licze 13:30
  16. Poziek to moze jeszcze powiesz ze u mnie jest sens robic chipa ? no Marcin. jestem ciekaw wynikow tego zabiegu
  17. załatwione ide odpalam swoje 3 litery zabieram chlopakow i za godzine jestesmy tylko zalezy ile tej bialej jest
  18. Norbi jest troche latwiej zaznaczasz dany urywek i klikasz pod avatarem ikoneczke na samym koncu takie 2 kartki ze strzaleczka zielona w prawo :th:
  19. na tysiac kilometrow 2,5 litra cos jest nie tak a na jaki kolor zadymia ?
  20. Wit spokojnie dasz rade jak ja u siebie zmienilem to u ciebie tez da rade
  21. Wit ale to byl filtr kabinowy to jedynie co sie moglo polepszyc to powietrze w kabinie
  22. Opcji odlaczenia nie ma ale jest opcja naprawy i to dokladnie opisana w dziale warsztat takze poszukaj :bicz3:
  23. dobrze gadasz Spanky Norbi mam nadzieje ze nastepnym razem sie bardziej postarasz :bicz3: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2007, 09:16 _________________________________________________ chyba pora kupic cos wolniejszego bo nawet nie bedzie gdzie 3 zapiac ;(
  24. No to po imprezie bylo zimne piwko z lodowki od Wita :th: a i kille furakiem Sebmisa
  25. Oniak widze ze zarobiles flaszke u kolegi maciejak to jakbys nie mial z kim wypic to dzwon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.