Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak nie a kto ramke połamał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WItam uzupełnij swoj profil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to dlaczego dlatego ze Adam go dotykal takze tam juz wiele rzeczy moze byc podmienionych i wystawionych na allegro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jak napisał Sprinter trzeba sprawdzic przez dotyk najlepiej niby po lifcie maja na duzy klin ale u ciebie to nic nie wiadomo ewentualnie zakupisz przejsciowke :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ono nie ma łancucha na nodze takze watpie U ciebie Hornet to pewnie by tak bylo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kwiatki jak kwiatki ale ja cos czuje ze ono helikopterem gania po domu "A"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi pasuje w 98 % :th:
-
[A4 B6] Jaki grill do dokładki s-line
matys_ml zakosiles mi ta dokladke z allegro :bicz3: to jak kupujesz od eSki to ta ja biore od Ciebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit nie pisz tego na forum bo nigdy nie wiesz czy twoj szef tego nie czyta a własnie dzisiaj widzialem pikne czerwone B6 na blaszkach WH... niby S4 2 jujy ale przedni zderzak od Sline trzeba go na spota zaprosic Wit obserwuj okolice bo to kolo ciebie bylo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to widze mamy kolejne zajecie na spocikach Oniak mam juz kola twoje Wit zeby sie upewnic z ta masa w radiu to trzeba by bylo miernikiem ja mam ale ja wracam za 2 tyg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja satawiam na koncowke anteny przy radiu pewnie bawiles sie za ostro nia i nie ma masy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co wit sie stalo burza byla i trafilo w antenke ?
-
Uchwyt na napój
to zalezy czy masz pakiet oswietlenie jak jest to jest podswietlany u mnie swieci sie jak jest zamkniety a jak otwarty to podswietlenie idzie z dwoch diodek umieszczonych przed tym smiesznym daszkiem obok wew lusterka
-
[audi A4 B6] gdzie dostac takie spoilerki??
ostatnio na allegro byly koszt 650 zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo jak Poz polecial za ta wielka wode to jakis taki wstydliwy sie zrobil jak dobrze licze 13:30
-
U kogo zrobić program do S4 (B6)
Poziek to moze jeszcze powiesz ze u mnie jest sens robic chipa ? no Marcin. jestem ciekaw wynikow tego zabiegu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
załatwione ide odpalam swoje 3 litery zabieram chlopakow i za godzine jestesmy tylko zalezy ile tej bialej jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi jest troche latwiej zaznaczasz dany urywek i klikasz pod avatarem ikoneczke na samym koncu takie 2 kartki ze strzaleczka zielona w prawo :th:
-
[B6 4.2V8] Zużycie oleju
na tysiac kilometrow 2,5 litra cos jest nie tak a na jaki kolor zadymia ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit spokojnie dasz rade jak ja u siebie zmienilem to u ciebie tez da rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit ale to byl filtr kabinowy to jedynie co sie moglo polepszyc to powietrze w kabinie
-
Problem ''immobilizer'' Pomocy
Opcji odlaczenia nie ma ale jest opcja naprawy i to dokladnie opisana w dziale warsztat takze poszukaj :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze gadasz Spanky Norbi mam nadzieje ze nastepnym razem sie bardziej postarasz :bicz3: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2007, 09:16 _________________________________________________ chyba pora kupic cos wolniejszego bo nawet nie bedzie gdzie 3 zapiac ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to po imprezie bylo zimne piwko z lodowki od Wita :th: a i kille furakiem Sebmisa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak widze ze zarobiles flaszke u kolegi maciejak to jakbys nie mial z kim wypic to dzwon