Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Ale jak chcesz kupic 3 litrowy silnik i szukasz oszczednosci to pomyliles chyba silniki on nawet na gazie nie jest oszczedny takze radze ci zmienic obiekt zainteresowan na TDI i bedzie pozamiatane
  2. no czemu ma nie pojechac ale 92 to najwyzsza liczba oktanow w USA takze dlatego leje 98
  3. jako ze u mnie byla hamerykanka to 92 oktanow ale ze u nas takiej nie ma to 98
  4. Witam przyszlego napisz dokladnie skad jestes bo Polska jest duza
  5. a jak tak to przepraszam dostalem tez od horneta teraz tylko sciagnac
  6. nie no u mnie wszystko dziala tylko sluzbowym latam
  7. Kurcze mam nadzieje ze w sobote bedzie chlodniej bo znowu lece
  8. no wlasnie gdzie jest link dla mnie ? glowny operator aparatu Ja wlasnie wrocilem z Bydgoszczy samochodem bez klimy normalnie KOX
  9. oo to bedzie S3 mozna poogladac moze nawet nas przewiezie
  10. czyli jednak zostawiasz trakotra pannie A Oniak tylko jak bedziesz zmienial te kola Kubicy to pamietaj wyciagnij wiertarke z kola zanim odjedzie
  11. Czesc Krzysztof na przyszlosc nie uzywaj caps locka
  12. Jak chcialbys jakies szczegoly to Poziek albo Adamooo oni to rezali
  13. Elb jakbys pojawil sie na spocie tak jak obiecales to bys sie dowiedzial Chlopaki jak to zmieniali to caly boczek trzeba sciagac ps ile placiles za guziki i skad sa ?
  14. NO pewnie sprzedac i kupic cos lepszego np. 1,8T lub 2,8
  15. a co Zółwik do panny A chcesz podjechac w odwiedziny
  16. heh faktycznie nie wiem jak byl ten aparat ustawiony bo nie byl moj ale kaszana straszna ciekawe jak tam filmy nastepnym razem strzele pawelka no jak ty juz z miesiac czasu na spoty nie przylatujesz to nie nasza wina ale cos adas wspominal ze czeka na ciebie bo teraz objezdza wszsytko co sie rusza
  17. Hornet felga fajna ale dalej to twarzy nie widac takze moze byc niespodzianka
  18. Spanky ja to bylem pewien ze ty to sie pojawisz pogoda byla tylko ty sie opierniczasz
  19. jak kto wasz operator aparatu czyli JA dorwalem aparat od kolegi elmondo i krecilem filmy na kilach
  20. Powitac poszukiwacza
  21. E tam bylo brac 17 do takiego zawiasu fajnie sie prezentuja a teraz masz pospolite 16 "
  22. Powitac masz zle uzupelniony profil 1,8 T to nie jest S4
  23. Powitac B6 no i ale zaraz kurna blizniak stary dawaj na spota za tydzien !! obowiazkowo
  24. No trochu nas bylo 11 albo 12 aut No edmondo dawaj te foty na fotosik a dalej na forum tylko blaszki wytnij a filmy to najlepiej na rapka wrzuc ale link to tylko na pw dla wtajemniczonych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.