Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja do barów dowalam bica i trica i wychodze jak popaye
  2. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hehehe trzoda
  3. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie czuję forme
  4. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja jak poznałem mój to już mam go dosyć heheheh . Znamy się jak stare konie .
  5. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To pomyśl że ja jjem tak żeby się nie najadać ale już się przyzwyczaiłem i głód mija po paru minutach . Ale ogólnie jjem wiekszość rzeczy , oczywiście bez przesady .
  6. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Norma
  7. Po przejzeniu neta razem z wujkiem gogle odpuściłem sobie .
  8. Ja juz po spawaniu zobaczymy ile pohula
  9. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja 45 to troche mi jeszcze brakuje ale przy mojej wadze może być cieżko
  10. Tak na sto procent są bez dysz . A co z zapłonem może być np. Że taki mnożnik jest? ---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 06:34 ---------- Gość wyjmuje ten reduktor bo dojrzał że czasem cisnienie skacze do 2 barów i że to może sprężyna membrany być . Możliwe to ? I czy to może mieć związek z mnoznikiem? ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ---------- Ma jutro rano wsadzić na podmianke żeby sprawdzić czy to wina reduktora kme silver . Pytanie brzmi czy on da rade przy 190 km? ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2014 at 17:00 ---------- Jak by ktoś pytał turbo nadal późno wstaje hehehe oblukałem już wszystkie przewody i podociskałem opaski kat wymieniony więc to chyba turbo .VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  11. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
  12. Ja chyba jade 30 czerwca jak zobacze klubowe ramki to kartke wloze za wycieraczke z kontaktem zrobcie to samo jak zobaczycie
  13. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hehe no dokładnie i to 3 robiac z siebie wiadukt
  14. Cholera wie może mam gazownika cutoffa podjade w inne miejsce niech zerkną może . Ale dziwna opcja że to nie zawsze tylmo strasznie wybiórczo :/ .
  15. Mi szarpie przy zmianie biegów . Błędów zero . Już rozłożył ręce gazownik . Tzn nie zawsze szarpie powiem nawet ze zadko .
  16. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Matko 70 to ja przez cale zycie jie przejechałem chyba ale ogólnie to na rowerze tylko skakałem praktycznie
  17. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mój koń jest wystarczająco silny ogólnie też bark podleczyłem
  18. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale smakołyki troche słabe ale na dobry sen mogą być
  19. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ok to lece jutro do jakiegoś specjalisty mam signaliduny karte zobaczymy co jest warta
  20. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To nie to ogarnialem temat u ziomka
  21. Oooo matko nie myślałem że tak ceny skoczyły
  22. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Superowo dziex czekam na info . Od razu odpowiadam na pytanie : ,, tak hmb juz wcierałem w łokieć ''
  23. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ehhh ale to są dwa palce hehe coś czytałem o nerwie w łokciu odpowiedzialnym za te palce . Ale w obu rękach?? . A magnez biore bo jestem pijakiem hahahaha
  24. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mieliscie kiedyś przypadłość dretwiejących palców ( małego i tego obok ) w obu rękach zazwyczaj w nocy przy zgiętych łokciach ?? Mam tak już z rok i się przyzwyczaiłem ale może bym się tego pozbył jeśli to jakaś prosta sprawa . Napewno to nie zapalenie i nie kręgosłóp .
  25. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Podobno tanio można połapać w zoologicznym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.