Treść opublikowana przez bongod
-
Spotkania na drodze
Też je często widzę pewnie dlatego że pracuje na terenie Watu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Hahahah Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka No to jest na moim profilu na fb to sobie zobacz Wpadacie na mecz w sobotę? Przed chwilą widziałem że mój,, sąsiad" otworzył hamownie i chiptuning . Ciekawe ile za hamownie sobie liczy, muszę podbić do niego z flaszką . Jakiegoś spota robimy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Powiem Ci że różnie . Chyba reduktor wuj strzelił . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja jestem z grodzia i mogę pomodz jak coś Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Pierwsze słyszę Stosuje się takie jakie producent podaje! [emoji6] Tzn mówię przy większych mocach hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Są ciasteczka białkowe itp Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Zwykle w ośce stosuje się szersze kapcie ale mogę się mylić Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Wydaje mi się, że skoro masz quattro nie ma co się zastanawiać Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Ciekaw jestem na ile są oszczędniejsze hp2 225 od 215 czyli klasa E od C Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Montaż dolnego grila S4 do zderzaka do standardowego
Albo góry albo dołu nie ruszałem nie pamiętam. Przyłożyłem stary grill bez ramki do tego esowego i jakoś szybko poszło kątówką i pilnikiem . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Dziex Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Montaż dolnego grila S4 do zderzaka do standardowego
Ja docinałem kratkę bo wg mnie lepiej to wygląda niż cięcie zderzaka. Roboty dużo nie było. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Ok więc Dębica Frigo hp2 zaskoczyła mnie cichoscią . Hamowanie na mokrym = zęby na kierownicy . Narazie tyle . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Z A5 et 28 seryjnie jeśli dobrze pamiętam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Niby troszkę węzsza Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Tak. Np. Tu http://www.sklepopon.pl/debica-frigo-hp-2,p-88923?gclid=CjwKEAjwy8bABRD5osXMovTHpmQSJACfZY0FzAI5m8koN2_Zec1FiWR3IJjxeQrKhBV5Z-eL61ujHxoC2E3w_wcB Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Faktycznie jak patrzę to różnica jest spora :/ no trudno już po jablkach tylko już E B a nie C B jest 225 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
No właśnie hp 2 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Dużo droższe? ja właśnie je zamówiłem za 1470 za 4. Zobaczymy co to bo to świeża opona. Zobaczymy też ile znaczą literki w spalaniu i przyczepności bo ona niby ma C i B a to już w premium mają .Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
To nie są takie same? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ile takie ramię? Są różne rodzaje? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Ja mam 7,5j więc u mnie nie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Hehehe to nieźle . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Na wlepce masz opony praktycznie z zerowym przekłamaniem prędkości. A ja napisałem o odczuciach własnych(i nie tylko) przy napędzie quattro. U mnie przekłamanie też jest minimalne. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka