Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Też je często widzę pewnie dlatego że pracuje na terenie Watu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. Hahahah Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka No to jest na moim profilu na fb to sobie zobacz Wpadacie na mecz w sobotę? Przed chwilą widziałem że mój,, sąsiad" otworzył hamownie i chiptuning . Ciekawe ile za hamownie sobie liczy, muszę podbić do niego z flaszką . Jakiegoś spota robimy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. Powiem Ci że różnie . Chyba reduktor wuj strzelił . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. Ja jestem z grodzia i mogę pomodz jak coś Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. Pierwsze słyszę Stosuje się takie jakie producent podaje! [emoji6] Tzn mówię przy większych mocach hehehe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Są ciasteczka białkowe itp Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. Zwykle w ośce stosuje się szersze kapcie ale mogę się mylić Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. Wydaje mi się, że skoro masz quattro nie ma co się zastanawiać Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. Ciekaw jestem na ile są oszczędniejsze hp2 225 od 215 czyli klasa E od C Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. Albo góry albo dołu nie ruszałem nie pamiętam. Przyłożyłem stary grill bez ramki do tego esowego i jakoś szybko poszło kątówką i pilnikiem . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. Dziex Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Ja docinałem kratkę bo wg mnie lepiej to wygląda niż cięcie zderzaka. Roboty dużo nie było. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. Ok więc Dębica Frigo hp2 zaskoczyła mnie cichoscią . Hamowanie na mokrym = zęby na kierownicy . Narazie tyle . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. Z A5 et 28 seryjnie jeśli dobrze pamiętam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. Niby troszkę węzsza Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. Tak. Np. Tu http://www.sklepopon.pl/debica-frigo-hp-2,p-88923?gclid=CjwKEAjwy8bABRD5osXMovTHpmQSJACfZY0FzAI5m8koN2_Zec1FiWR3IJjxeQrKhBV5Z-eL61ujHxoC2E3w_wcB Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  18. Faktycznie jak patrzę to różnica jest spora :/ no trudno już po jablkach tylko już E B a nie C B jest 225 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. No właśnie hp 2 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. Dużo droższe? ja właśnie je zamówiłem za 1470 za 4. Zobaczymy co to bo to świeża opona. Zobaczymy też ile znaczą literki w spalaniu i przyczepności bo ona niby ma C i B a to już w premium mają .Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie są takie same? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile takie ramię? Są różne rodzaje? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. Ja mam 7,5j więc u mnie nie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. Hehehe to nieźle . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Na wlepce masz opony praktycznie z zerowym przekłamaniem prędkości. A ja napisałem o odczuciach własnych(i nie tylko) przy napędzie quattro. U mnie przekłamanie też jest minimalne. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.