Treść opublikowana przez bongod
-
B6 DIVISION
Ja od 30 stego nie odpalałem dziś jest ten dzień kiedy to nastąpi i mam obawy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Zależy jeszcze czy kwasiak czy Alu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spalona tarcza
No to nieźle bo chciałem ds2500 :/ ciekawe za co zapłaciłem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka A jakby nie odbijały jak należy to nie czuł bym na kierownicy? Albo bym nie słyszał piszczenia cały czas? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spalona tarcza
Niestety nie :/ ale i tak muszę rozebrać bo uszy więdną Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Znalazłem jednak pudełka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spalona tarcza
Narazie to przy zimno może ogarnę jutro garaż żeby wjechać bo na dworzu to ręce odpadają Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spalona tarcza
A to różne są te ds 2500? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spalona tarcza
Dzięki muszę spróbować Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spalona tarcza
Tarcza ferodo. Dziwne że druga jest normalna. Na tarczy są takie czarne paski. Klocki i tarcze mają dopiero ze 2 miesiące :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spalona tarcza
Witam.Czy tarcza ze zdjęcia jest spalona? Jeśli tak to czy gwarancja to obejmuje? Klocki to ds2500 może one są przyczyną? Piszczy na dodatek okrutnie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie czy ds-y spaliły mi tarcze? Na jednej są takie pasy i piszczy jak hole....a :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana wtrysków
Nie ma nic prostszego chyba Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
No epidemia normalnie :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Chyba tylko ja chcę iść w coś starszego sporo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
cały pas mam od kogoś bliżej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A ktoś mi powie czy da radę kupić pojedynczą klapkę od żaluzji wentylatora chłodnicy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja z dzieciakiem terenówke Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka 4x4 dobrze lata hehehe w szoku jestem
-
B6 DIVISION
Panowie chyba mi padła pompa wody bo cieknie z pod koła pasowego po misce :/. Rozrząd ma 50 tys dopiero wymieniać całość? Da się wymienić pompę bez zwalania przodu? Jaki koszt wymiany pompy? Zawsze w święta coś się dzieje Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdrówka szczęścia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dobre i śmieszne Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Siema pewnie ja [emoji4] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Ładnie tak bus pasem latatać? Hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Ok wal do mnie na pw bo ciekawi mnie bardzo to rozwiązanie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Sedan b5 na WI w W-wie dziś potem b7 przy zachodnim Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kolejna część http://naekranie.pl/aktualnosci/obejrzyj-film-twardowsky-w-rezyserii-tomasza-baginskiego-765134#.Vm_enT6qptI.facebook Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka