Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja od 30 stego nie odpalałem dziś jest ten dzień kiedy to nastąpi i mam obawy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zależy jeszcze czy kwasiak czy Alu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6/B7
    No to nieźle bo chciałem ds2500 :/ ciekawe za co zapłaciłem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka A jakby nie odbijały jak należy to nie czuł bym na kierownicy? Albo bym nie słyszał piszczenia cały czas? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6/B7
    Niestety nie :/ ale i tak muszę rozebrać bo uszy więdną Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Znalazłem jednak pudełka Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6/B7
    Narazie to przy zimno może ogarnę jutro garaż żeby wjechać bo na dworzu to ręce odpadają Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6/B7
    A to różne są te ds 2500? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki muszę spróbować Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6/B7
    Tarcza ferodo. Dziwne że druga jest normalna. Na tarczy są takie czarne paski. Klocki i tarcze mają dopiero ze 2 miesiące :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  9. bongod opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam.Czy tarcza ze zdjęcia jest spalona? Jeśli tak to czy gwarancja to obejmuje? Klocki to ds2500 może one są przyczyną? Piszczy na dodatek okrutnie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy ds-y spaliły mi tarcze? Na jednej są takie pasy i piszczy jak hole....a :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. bongod odpowiedział(a) na Craacen temat w 1.8T
    Nie ma nic prostszego chyba Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. No epidemia normalnie :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba tylko ja chcę iść w coś starszego sporo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cały pas mam od kogoś bliżej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ktoś mi powie czy da radę kupić pojedynczą klapkę od żaluzji wentylatora chłodnicy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja z dzieciakiem terenówke Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka 4x4 dobrze lata hehehe w szoku jestem
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie chyba mi padła pompa wody bo cieknie z pod koła pasowego po misce :/. Rozrząd ma 50 tys dopiero wymieniać całość? Da się wymienić pompę bez zwalania przodu? Jaki koszt wymiany pompy? Zawsze w święta coś się dzieje Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. Zdrówka szczęścia Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobre i śmieszne Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Siema pewnie ja [emoji4] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. Ładnie tak bus pasem latatać? Hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. Ok wal do mnie na pw bo ciekawi mnie bardzo to rozwiązanie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  24. Sedan b5 na WI w W-wie dziś potem b7 przy zachodnim Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. Kolejna część http://naekranie.pl/aktualnosci/obejrzyj-film-twardowsky-w-rezyserii-tomasza-baginskiego-765134#.Vm_enT6qptI.facebook Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.