Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Nie jest to duże autko to fakt ale ja się mieszczę bez problemu jak założę boxa . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  2. Albo w bagażniku hehe Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  3. Ja się mieszczę przy 2 dzieci ( 8 miesięcy i 7 lat ) ale mam 170 wzrostu . Mam boxa na dachu w avancie i wraz z żoną i teściową wybieramy się do Rygi . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  4. Aaaa ok już widzę Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  5. A są już jakieś kolory ? Ja nic takiego nie widzę Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  6. Niestety chyba kolo 14 :/ Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  7. Dokładnie tak ja codziennie autostrada 140 i miasto więc 15 to wynik ok dla mnie . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  8. Hahahahah . Korytarz zarezerwowałeś ? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  9. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To gitara . Dziex . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie błotniki S4 są takie same jak w zwykłej wersji ? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  11. Wkoncu shamowalem Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  12. Po spożyciu nie wolno wchodzić na stok !!! :D hahaha Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  13. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja sobie rozpisalem stricte pod siebie i zmieniam trochę co miesiąc . Ciężko więc będzie coś Ci polecić . Ogólnie robię wszystkie partie ale każdego dnia inne ćwiczenia . Jak mam ciężka klatkę to robię tego dnia np lżejsze plecy i tak sobie kombinuje . Pomimo 39 lat na karku naprawdę dobrze się czuję w moim ciele . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  14. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Można i 5x jak dobrze trening rozpisany ja teraz robię 3x fullbody plus basen 4 . Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  15. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak nie mam siły iść na siłkę fizycznie a nie psychicznie Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  16. Poszła całość . Dozobaczyska . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  17. Panowie ktoś poleci jakieś pranie tapicerki ? Zaznaczam że nie chce żeby się po czasie podsufitka odkleiła a czytałem o takich przypadkach . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  18. A to nawet nie wiedziałem hehehe [emoji3] będę miał na uwadze Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  19. Dokładnie tak lubię takie klimaty więc chyba i za książkę chwyce Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  20. Serial Carbon naprawdę mnie wkręcił . Jutro kończę . Polecam . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  21. Mam jakąś Sirio na magnesie . Chyba da radę ja odlecieć i wkręcić w grzybek nie ? Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  22. Hahahaha Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  23. Ano tak sądzę . Muszę sprawdzić ta masę . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  24. Nie mam anteny na dachu . Mam w szybach . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  25. Hahahaha ja po seansie siedziałem jeszcze z 30 min i się zastanawiałem co się stało Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.