Treść opublikowana przez pieron82
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Dzięki Gibons za informacje, zostaje więc tak jak jest Powiedz mi, a kiera poliftowa S-line w jakiej cenie można wyrwać z poduchą? Jak dobrze by się spięło ze sprzedażą mojej to byłby to chyba kolejny mod
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Si, 3Stawy i ryj w Silesii co do ramki z A5 to pewnie bez jakiejś przeróbki by się nie obeszło?
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Fotele manulane, jestem jedynym kierowcą więc zdają egzamin. Co do cześci, na aledrogo też troche wydałem $$, bardziej chodziło mi o pomysł na moda zaczerpniety od Was i szybka realizacja. Ramki zegarów w piano
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Koledzy mają rację za modzenie wziąłem się dopiero rok temu i jakoś nie było czasu na prowadzenie "bloga" każdy mod to czysty spontan i szybka realizacja głównie w Navipol u Marcina.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Dzięki Pany! Znając mnie i życie jakieś mody jeszcze powpadają Zawias siedzi 1BE i nic z nim nie robiłem. Ramka wpada zwykła polakierowana z A4 - wlasnie dojechała, dzięki Artur
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Fotele z tego co mi wiadomo są poliftowe wszystko ładnie siadło, co do kołków...kurcze, nie pamiętam, wszystko ładnie i równo siedzi. Po wygłuszeniu jest naprawdę ok, nic nie dzwoni sam to robiłem (pierwszy raz) i zajęło mi to 6h. Listwa przedniego zderzaka i dyf zostaje platinium super to gra z rotorami. Sterownik nie wiem, postaram się sprawdzić przy okazji. Co do spalania to komputer pokazuje równo 7.0/100, a nie pamiętam kiedy ostatnio resetowałem komputer, może z 10kkm temu...
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
teraz 125kkm i wlasnie po wymianie ORI kompletnego rozrządu. Soft był robiony w Poznaniu jeszcze przy okazji poprzedniego właściciela. Chciałem poprawiać u Alligatora ale w końcu go tylko zhamowaliśmy i wyszło 180KM i 417Nm. Puki co nic się nie dzieje przez te ponad 80kkm więc nie dotykam. SS udało się wkodować, ale kilka razy VCDS odrzucał kodowanie. Tapicerka fakt, według mnie najładniejsza, zdobyta także dzięki koledze z forum Zdjęcie ryja...także cały czarny tylko listwa w kolorze platinium, tak, żeby d*pa nie była wlasnie z d*py cały przód, tył także, ale mata STP poszła tylko na zewnętrzną stronę, czyli całą wnęke tylnych drzwi wyklejałem.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Dzięki nic nie ma prawa trzeszczeć, jestem bardzo wyczulony na to i jeżeli coś takiego miało miejsce było momentalnie eliminowane
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
W końcu chciałem pokazać moją OOOO - wcześniej się wstydziłem, bo był golas Mam ją od prawie 30 miesięcy (kupiłem, gdy miała 43kkm). Zarejestrowanie się na forum spowodowało, że wpadłem w wir modów i małymi kroczkami doszedłem do egzemplarza jak w opisie oraz na zdjęciach. Bardzo dziękuję Forumowiczom za pomoc, doradzanie i cierpliwość WRC Trochę o moim białasie. Koła na lato to ORI ROTOR 8,5Jx19", ubrane w opony 235/40 R19 Bridgestone Potenza Koła na zimę to ORI S LINE (pomalowane w ciemny grafit) 8,0Jx18” z oponami 225/45 R18 Continental WinterContact TS850P Dodatkowe wyposażenie: Pełen S line zewnętrzny (dołożony) Pełen S line wewnętrzny (fabryczny) Pakiet ”Czerń” Przyciemnione tylne szyby Brak oznaczenia modelu i pojemności silnika Tapicerka Sprint wymieniona na Alcantarę perforowaną Dekory ze szczotkowanego aluminium wymienione na piano wraz z ramką zegarów Lusterka zewnętrzne, ogrzewane i elektrycznie składane (były bez grzania i funkcji składania) Lusterko wewnętrzne z automatyczną funkcją przeciwoślepieniową (wymiana ze zwykłego) Czujniki parkowania tył z wizualizacją (uruchomione VCDS) na ekranie MMI + dołożony i działający PDC przód System Start-Stop (wyłączony w VCDS) J System MMI Navigation 3G HIGH (wymieniony z 3G LOW) Obsługa głosowa nawigacji oraz telefonu Odtwarzacz DVD w centralnej konsoli (dokodowana w VCDS możliwość oglądania filmów DVD, także w trakcie jazdy) Zmieniarka płyt CD dla MMI Navigation (6CD) Złącze bluetooth wraz z zestawem głośnomówiącym Bang & Olufsen 13 głośników + subwoofer w bagażniku (wymiana z 8 głośników) AMI w schowku pasażera Pakiet oświetlenia QQ1 (dołożony i zmienione na LEDowe) Bixenony ze światłami do jazdy dziennej LED Czujnik zmierzchowy świateł i czujnik deszczu Coming home, leaving home Tylne lampy LED (wymienione na NEONy) Światła przeciwmgielne z przodu (dokodowana w VCDS funkcja doświetlania zakrętów oraz żarówki OSRAM Cool Blue) Heble kompletne z S4 Wydech na ten z modelu 3.0 TDI Przyciski i i pokrętła nawiewów wymienione na te z modelu poliftowego Uaktywnione dodatkowe funkcje dzięki VCDS: wskazanie naładowania akumulatora, lap timer, temperatura oleju, test zegarów Wygłuszenie matami STP Silver oraz GMS Dynamat CHIP na 180KM i 417Nm Menu PL, Mapy EU 2015, Lektor PL Setup letni...jeszcze bez hebli S4 Setup zimowy... Tyłek z dwururką... Wnętrze...
-
Zimny silnik -dziwne dzwieki [wideo]
pasek wielorowkowy
-
Regeneracja
Ja robilem u Delocha (Sosnowiec) 600 pln. Niewielka naprawa, piaskowanie, malowanie proszkowe (czarne) + klar. Byly troche przerysowane na szczesie kazda byla prosta. Ma duza galerie i jak poszukasz to znajdziesz tez moje Pokazane przed i po zabiegu. Polecam. Zapomnailem dodac, ze cena za 4 sztuki oczywiscie.
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Wlasnie data produkcji jest styczen dlatego wymieniam graty od nich (zastrzezenie, ze caly rozrzad oraz pompa ma byc ORI) Chcialem kupic osobno, ale wtedy z gwarancja ciezko (cokolwiek ona obejmuje ) dali na nie taka sama cene wiec sie nie wahalem.
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Ja bede wymienial w Mootopartner w Katowicach (przebieg 125kkm, auto ma 5 lat) koszt ca 1300brutto na oryginalnych gratach z faktura i gwarancja. Serwisuje (co 15kkm ze wszystkimi filtrami) u nich juz od prawie 3ech lat i jestem zadowolony. Jeden powie, ze jestem stupido i za wczesnie, ale mam to w d*pie moje auto, moja kasa - jak dbasz tak masz
-
B8 TrOOOOp
Marcin z Navipol juz troche mi rzezbil w aucie i jestem zadowolony slyszalem, ze Navitechnik tez jest super, ale przyzwyczajenia ciezko zmienic. Pozdr
-
B8 TrOOOOp
Te oferowane MODY użytkownika z aledrogo (vagaudiparts) i Sierakowa Śląskiego to od byłego forumowicza PUMA. Ustawiłem się do Navipol`a z tym PDC przód. Dzięki Panowie za pomoc.
-
B8 TrOOOOp
Hej, moduł 8kanałowy, brzęczyk, przycisk w deskę 4 czujniki i wiązkę. Koszty 500 +-, co do rezania to trochę jest.... Dzieki Pany, czujniki sa w zderzaku juz podlaczene brakuje wiec wiazki do sterownika, brzeczyk, modul i przycisk. Widzialem watek WRC i tam jest pelno plastikow do rozebrania, ehhh
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy duzo jest rezania z PDC przod, mam okazje (chyba) kupic zderzak w kolor sline kompletny za 1300 pln (sline, grill, halogeny, maskownice halogenow, pdc, dokladka platinium, ciegna i oslona dolna, pod kswnony) swoj wlasnie troche uszkodzilem dolem przy krawezniku :/ Zamiast naprawy mysle nad uzywanym wlasnie z pdc. Ile jest roboty z tym podlaczeniem pdc (fabrycznie mam tylko tyl)? Jakie graty potrzebne?
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
To pochwal sie gdzie, moze ktos skorzysta w Twoim watku odnosnie 3.0 tfsi pisales o rabatach 10% wiec d*py nie urywa...sorry Szymeniu za OT
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
Competition jest piękny o cene polecam nawet z ciekawości zapytać także Brokera - Skycar.com.pl nie bierze zaliczki i wszystko płatne przy odbiorze w salonie PL (unikamy róznic kursowych), może warto zaoszczedzić kilka PLN. Ja już wiem, że będę u nich kupował na wiosnę bo porównywałem chyba 8 brokerów z całej PL i wszystko wygląda lepiej niż u pozostałych bo większość ciągnie fury z UK i 20% zaliczki. Oczywiście do rozważenia np. moja konfiguracja na A6 3.0 Bitrubo Competition to 437k brutto w PL (bez rabatów AUDI) została wyceniona na 349k brutto + 5k netto prowizji brokerskiej i kosztów. Samochód, nowy (zadna demówka) bez wcześniejszych rejestracji etc jesteśmy I właścicielem. Żadna reklama, ale jeżeli można zaoszczędzić...
-
B8 TrOOOOp
Panowie, nie chce się ktoś zamienić boczkami (z doplatą ) tylnej kanapy z air bag. Wymieniłem swój komplet siedzeń już dawno (speed na alcantare perforowaną i miałem bez air bag...jako, że nie chce mi się już modzić i podłączać poduch bo się na tym nie znam oraz dokladac do fury bo zbieram na nową to sprzedam, a raczej zamienię. Siedzenie mam z 2012 roku więc poliftowe raczej. Chyba, że nie ma z tym filozofii większej jeżeli chodzi o podłączenie...
-
Polecane opony zimowe
Pany co polecacie na zimowe 225/45R18? Michelin Pilot Alpin PA4 czy Continental WinterContact TS850 P?
-
Jakie opony do A4 B8 Avant
Ja tez sie podpinam bo waham sie miedzy 245/40 i 225/45 na 18 cali i szerokosc 8J. Wiecie moze jednak czy ubezpieczyciel sie moze przyje... Do zmiany rozmiaru z zalecanego (245) na inny? Roznica przy 225 to tylko 1% ale wiecie jak to z TU. dzieki
-
B8 TrOOOOp
Pewnie dostane opie..., ale zapytam felgi 18" ET47 8j jakie opony na zimę? Chodzi konkretnie o rozmiar? 225/45 czy 245/40, a może jakiś inny? Na lato mam 19" 235/40 i chyba nie chciałbym szerszych, ale może trzeba?
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Panowie, doszukujecie sie fajna furka, fajnie, ze sline i zycze bezawaryjnosci. B&O sprawdz czy masz w MMI opcje. Glosnikow musi byc 13+1, czesto i gesto uzytkownicy montuja same blendy co moze zmylic...jeszcze raz graty!
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
245/40 na zimę? Szeroko bym powiedział ja będę pakował 225/45 na 18 cali...