Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. za 170 za dobę to moge tydzień w namiocie spać hyhyhyhy
  2. Tereny piękne ale ta cena :doh1:
  3. Ja moge być w niedzielę, bo w sobotę pracuję.
  4. Chce kupić monitor LCD od 17"-19" , kwota to max 600zł, poradźcie coś firma obojętna, aha czy 19" to nie za dużo na warunki domowe?? Oferty allegro jak najbardziej mile widziane. THX :th:
  5. No to dziwne bo z tym rocznikiem tak jak Ci mówiliśmy-2001 to tylko avanty były produkowane, cos mi tu nie pasuje
  6. HID 8000k , silniczki regulacji reflektorów , kostki ISO z pinami , reflektory in progress , prawie już wszystko zakupione jeszcze tylko wtyczki mi zostały i jak wszystko dojdzie na czas to będzie w weekend rezanie
  7. Szuder o B6 coś tu ostatnio gadał, Sławek o RS'ie dla Angeli ,oj grubo będzie na wiosnę
  8. Mogę wpaść po Ciebie
  9. Albo każdy opracowuje plan rezania na nowy sezon 08' .
  10. Jak bedzie więcej chętnych na Poznań to i tu mogę chetnie przyjechać-u mnie nie ma problemu :cwaniak1:
  11. Wszyscy coś rezają tylko ja się ociągam-ale będzie ten AFN'ik
  12. Pomalutku, przecież nie musisz wszystkiego odrazu robić, im dłużej to trwa tym bardziej cieszy człowieka :cwaniak1:
  13. A u mnie się sprawdza , że "złego diabli nie biorą" jeszcze 46 lat :cwaniak1: :rotfl1:
  14. czyli idziesz w stronę OG (original gangst'a), bling bling Ragga style!!! Bardzo ładnie :cwaniak1:
  15. Zee no i jakie mody na wiosnę wprowadzasz-przemyślałeś już sprawkę
  16. Ragga a takie!!?? Dla mnie piękniejszych nie ma!!
  17. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A czy do Play mozna przenieść aktualny nr. , mi tez wychodzi tu najtaniej?!
  18. To co pod 180ps startujesz widzę, no fajnie, sprzęgiełko daje jeszcze radę??
  19. Jutro wyjazd....damn a było tak pięknie , będę o Was pamiętał
  20. Kolego wiesz jaka jest różnica w cenie między pierwszym wariantem jaki podałeś a drugim?? Odpowiedz -Duża! Bo w niektórych przypadkach możesz zapłacić jeszcze raz tyle za ten drugi wariant. no co Ty powiesz- wow nie wiedziałem, dzięki za info
  21. Aha w tym sensie to ok. , myśłałem że chodzi o modyfikowanie samego tematu, dobra koncepcja.
  22. Ale i tak nie bedzie mógł modyfikować tematu, to nic nie zmieni.
  23. Witaj Stasiu w klubie
  24. oooo spryt może być.....ale jak znowu 0,5 walnę to będzie po mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.