Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
za 170 za dobę to moge tydzień w namiocie spać hyhyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tereny piękne ale ta cena :doh1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja moge być w niedzielę, bo w sobotę pracuję.
-
Monitor LCD 17"-19"
Chce kupić monitor LCD od 17"-19" , kwota to max 600zł, poradźcie coś firma obojętna, aha czy 19" to nie za dużo na warunki domowe?? Oferty allegro jak najbardziej mile widziane. THX :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to dziwne bo z tym rocznikiem tak jak Ci mówiliśmy-2001 to tylko avanty były produkowane, cos mi tu nie pasuje
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
HID 8000k , silniczki regulacji reflektorów , kostki ISO z pinami , reflektory in progress , prawie już wszystko zakupione jeszcze tylko wtyczki mi zostały i jak wszystko dojdzie na czas to będzie w weekend rezanie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder o B6 coś tu ostatnio gadał, Sławek o RS'ie dla Angeli ,oj grubo będzie na wiosnę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mogę wpaść po Ciebie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Albo każdy opracowuje plan rezania na nowy sezon 08' .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak bedzie więcej chętnych na Poznań to i tu mogę chetnie przyjechać-u mnie nie ma problemu :cwaniak1:
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Wszyscy coś rezają tylko ja się ociągam-ale będzie ten AFN'ik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pomalutku, przecież nie musisz wszystkiego odrazu robić, im dłużej to trwa tym bardziej cieszy człowieka :cwaniak1:
-
Sprawdz ile lat życia jeszcze Ci pozostało :)
A u mnie się sprawdza , że "złego diabli nie biorą" jeszcze 46 lat :cwaniak1: :rotfl1:
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
czyli idziesz w stronę OG (original gangst'a), bling bling Ragga style!!! Bardzo ładnie :cwaniak1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zee no i jakie mody na wiosnę wprowadzasz-przemyślałeś już sprawkę
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
Ragga a takie!!?? Dla mnie piękniejszych nie ma!!
-
Ceny rozmów w róznych sieciach
A czy do Play mozna przenieść aktualny nr. , mi tez wychodzi tu najtaniej?!
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
To co pod 180ps startujesz widzę, no fajnie, sprzęgiełko daje jeszcze radę??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jutro wyjazd....damn a było tak pięknie , będę o Was pamiętał
-
[ALL] Zwiększenie mocy w silniku typu V6
Kolego wiesz jaka jest różnica w cenie między pierwszym wariantem jaki podałeś a drugim?? Odpowiedz -Duża! Bo w niektórych przypadkach możesz zapłacić jeszcze raz tyle za ten drugi wariant. no co Ty powiesz- wow nie wiedziałem, dzięki za info
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Aha w tym sensie to ok. , myśłałem że chodzi o modyfikowanie samego tematu, dobra koncepcja.
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
z AFN'a myślę że z 10.000 to mało
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale i tak nie bedzie mógł modyfikować tematu, to nic nie zmieni.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Stasiu w klubie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo spryt może być.....ale jak znowu 0,5 walnę to będzie po mnie