Treść opublikowana przez Iverson
-
Polecane opony letnie
Fulda Carat Exelero , chyba najlepsze opony jakie miałem do tej pory
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
BAJERANCKO :good: :kox: , bardzo mi się podoba
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
no Loniek ładne koxy kręci :kox:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no za 10pln ją wymyłem :kox:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
dzięki Keżorek , a jak to się da??!!
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
ooo moja stara miejscówka hyhyhy , ładnie, ładnie , niestety przeprowadzilem się i za bardzo nie mam czasu na takie dalekie podróże ale dzięki , zapraszam do B5 Battalion http://www.a4-klub.pl/smf/b5_19tdi_moja_ala_z_96-t5525.45.html hyhyhy
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
czy jak już zrobiłem fotki to tej daty nie idzie usunąć ze zdjęć , nawet nie wiedziałem że to gówno mi ktoś ustawił :confused4: aha i jeszcze jedno w jaki sposób pomniejszyć zdjęcia , żeby to nie miało dużego wpływu na pixele
-
[B5 AJM] Jaka pompa tandem/vacum
Roger pasują raczej wszystkie z PD , wymieniałem u siebie na pompkę z awx'a i jest ok
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
co tam laski , może byś my coś w czerwcu zaplanowali ??!! ten weekend z Bożym Ciałem może??!!
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
aaaa to tak po znajomości masz
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Cris po całej nie przespanej nocy i analizie za i przeciw , wnioski są następujące....jesteś w ekipie B5 Battalion :naughty: :decayed: :polew:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
NASI ...jak zwykle wtopią
-
Stwórz się i pokaż :) (Pożeracz czasu ... )
to zdjęcie sprzed 10 lat :polew:
-
Stwórz się i pokaż :) (Pożeracz czasu ... )
hardcore Iverson
-
Ceny paliwa marzec 2026
kto bogatemu zabroni :D
-
Ceny paliwa marzec 2026
BP Sandomierz ON 4.57 :wallbash:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no podobno fala kulminacyjna ma za 3 dni dotrzeć do wawki , dobrze poszukaj alternatywnego przejazdu lepiej , bo mój poranny wyjazd to była tragedia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
teraz pracuję w BB ale rano wróciłem do Tbg , no massakra panika się zaczyna w mieście , Sandomierz zalany niemilosiernie , a moja Iza własnie tam pracuje , nie wiem jak się tam dostanę bo podobno odcięli juz dojazd przez most w Nagnajowie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na twoim miejscu to wogole bym się nie wypowiadał , skoro nie masz jakiejkolwiek wiedzy o działaniu i osiągach tej firmy , pieniaczom mówimy NIE
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jest tragedia rano dojechałem po niezłych przygodach i objazdach z Bielska , panika w mieście się zaczyna , a co najgorsze muszę żonę z pracy z Sandomierza odebrać , nie wiem jak tam dojadę podobno wszystkie mosty zamykają
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
oooo ja wygląda jak mój stary afn
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
no robi się kox powoli , na przód dawaj soczewki z hidem i zapodaj jakiś ładny wydech , powinno wystarczyć na jakiś czas hyhy
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
"...kurfa jest ogień..." :polew: :naughty: , ...no kurfa jest :evil:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
właśnie jechałem do pracy z Tarnobrzega , Białka wygląda jak ocean w czasie sztormu hyhy , od Bochni jest masakra non stop objazdy , co się dzieje massakra , współczuję ludziom
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
auto u klubowicza Nike21 , do niego pytania , zamykam