Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Fulda Carat Exelero , chyba najlepsze opony jakie miałem do tej pory
  2. BAJERANCKO :good: :kox: , bardzo mi się podoba
  3. no Loniek ładne koxy kręci :kox:
  4. no za 10pln ją wymyłem :kox:
  5. dzięki Keżorek , a jak to się da??!!
  6. ooo moja stara miejscówka hyhyhy , ładnie, ładnie , niestety przeprowadzilem się i za bardzo nie mam czasu na takie dalekie podróże ale dzięki , zapraszam do B5 Battalion http://www.a4-klub.pl/smf/b5_19tdi_moja_ala_z_96-t5525.45.html hyhyhy
  7. czy jak już zrobiłem fotki to tej daty nie idzie usunąć ze zdjęć , nawet nie wiedziałem że to gówno mi ktoś ustawił :confused4: aha i jeszcze jedno w jaki sposób pomniejszyć zdjęcia , żeby to nie miało dużego wpływu na pixele
  8. Roger pasują raczej wszystkie z PD , wymieniałem u siebie na pompkę z awx'a i jest ok
  9. co tam laski , może byś my coś w czerwcu zaplanowali ??!! ten weekend z Bożym Ciałem może??!!
  10. Cris po całej nie przespanej nocy i analizie za i przeciw , wnioski są następujące....jesteś w ekipie B5 Battalion :naughty: :decayed: :polew:
  11. NASI ...jak zwykle wtopią
  12. to zdjęcie sprzed 10 lat :polew:
  13. kto bogatemu zabroni :D
  14. BP Sandomierz ON 4.57 :wallbash:
  15. no podobno fala kulminacyjna ma za 3 dni dotrzeć do wawki , dobrze poszukaj alternatywnego przejazdu lepiej , bo mój poranny wyjazd to była tragedia
  16. teraz pracuję w BB ale rano wróciłem do Tbg , no massakra panika się zaczyna w mieście , Sandomierz zalany niemilosiernie , a moja Iza własnie tam pracuje , nie wiem jak się tam dostanę bo podobno odcięli juz dojazd przez most w Nagnajowie
  17. na twoim miejscu to wogole bym się nie wypowiadał , skoro nie masz jakiejkolwiek wiedzy o działaniu i osiągach tej firmy , pieniaczom mówimy NIE
  18. no jest tragedia rano dojechałem po niezłych przygodach i objazdach z Bielska , panika w mieście się zaczyna , a co najgorsze muszę żonę z pracy z Sandomierza odebrać , nie wiem jak tam dojadę podobno wszystkie mosty zamykają
  19. oooo ja wygląda jak mój stary afn
  20. no robi się kox powoli , na przód dawaj soczewki z hidem i zapodaj jakiś ładny wydech , powinno wystarczyć na jakiś czas hyhy
  21. "...kurfa jest ogień..." :polew: :naughty: , ...no kurfa jest :evil:
  22. właśnie jechałem do pracy z Tarnobrzega , Białka wygląda jak ocean w czasie sztormu hyhy , od Bochni jest masakra non stop objazdy , co się dzieje massakra , współczuję ludziom
  23. auto u klubowicza Nike21 , do niego pytania , zamykam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.