Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Zgadzam się ze Spankym . atrakcje kosztują a są napewno ciekawe!! Niunia negocjuj rabaty jak się da.
  2. Przy dobrze zrobionym sofcie AWX wciąga 1.8T oba w budach B6. Kolego każdy soft jest inny robiony pod silnik i nikt nie jest w stanie podać dokładnie jak się ma przyspieszenie z hamowni przełożone na asfalt. Umiejętności też robią robotę .każdy start może być różny no i wtedy jak tu o wmiarę dokładne pomiary.
  3. Piekna!! słuszny kolor i felga+kox mody=super furacz. Zdejmij oznaczenia S4 i grill od RS'a pomaluj na czarno pod kolor karoserii.
  4. Witam kolegę. Fura ok. zmień felgę na wiosnę na min. 17" i lekko w dół i auto będzie nie do poznania. wrzuć fotki wnętrza. Słuszny kolor, dobry rok bo po lifcie,zamów podkładki na tablicę u kolegi Keżor , tylko ten silnik 90ps to troszkę za mały na A4. Ale jest dobrze.
  5. No jak zawsze na naszych spotach kox i lans.Zabawa niesamowita. Z Marinero do 3.00 a.m ciągnęliśmy spota przy Leszku, czego efektem było wyrezanie półek na graty w Jego garażu-duma nas rozpiera, jest już gdzie rezać. Niech żałują Ci co ich nie było!!!
  6. Spanky robiłes pomiary czasowe?? Ile do 100 urwałeś-1 sek. czy więcej w stosunku do samego softu!?
  7. Witamy. Czy aby napewno masz AFN'a!! Sprawdź na wlepce w kole zapasowym.
  8. Może ktoś wziąść jutro na spota VAGa z OBD II trza mi wymianę oleju wykasować. A tak BTW upalamy jutro laczki na 400m!!
  9. Rozmawiaj z chłopakami z Warszawki oni tam ostro grzebią więc napewno pomogą.
  10. FMIC to intercooler który firma zrobi Ci na wymiar, wszystko się zmiesci i nawet jak bedziesz miał 200 kuni ze swojego AHU to przy wysokich temp. nie straci on na mocy bo cały czas będziesz miał chłodne powietrze.
  11. Nadkole zamawiasz w ASO,zamiast podmiany IC zrób sobie na wymiar FMIC oczywiscie koszty o wiele większe ale przynajmniej to wszystko bedzie grało jak trzeba. Ale i tak dziwię Ci się ,że z 90 chcesz ścigacza zrobić nielepiej dozbierać kasy na 110 lub 115 w nich o wiele łatwiej osiągniesz większe moce.
  12. no to spotkajmy się o 15.00 będzie można dłużej pogadać. chyba że po jeździe ale przewaźnie po to wszyscy na chatkę spadają!!
  13. Age może leoiej o 16.00 bo i tak za nim wszyscy się zjadą to chwila minie.
  14. Witamy i zapraszamy na spoty Kalisz-Ostrów
  15. Czyli kolego dopisać Cię do listy a ścigasz się na torze gokartowym?? Na privie masz nr. kom. do mnie jak coś to dzwoń.
  16. ale Poziek załatwia inny spojler, niż to co kolega Ookon przedstawił na zdjeciu. BTW Ookon zapisuj się na zakup grupowy spojlerków bo są o wiele fajniejsze i lepiej na aucie się prezentują.
  17. w ani jednym wypadku przecież to całkiem inne fele. Ja lubie BBS'y i będę szedł w ich kierunku jak mi finanse pozwolą. Keżor OT się tworzy koniec sprzeczek.
  18. Jak na tym - http://moto.allegro.pl/item247217840_oryginal_audi_bbs_a8_19c.html jeździ 90% golfów no to się przeprowadzam do Katowic!!! Każdy lubi co innego. Jezeli miałbym już coś wybrać z Twoich proponowanych to wybrałbym 18" od RS'a
  19. ykk ma racje, te wszystkie fele są już za bardzo oklepane i poprostu stały się nudne i nie atrakcyjne!! Keżor może teraz czas zacząć z innej beczki np coś z BBS.
  20. a po kiego grzyba mnie to!! :bicz3:
  21. Na shopping i ja się piszę-tylko co bedziemy kupować??
  22. Yelo! Basen się do mnie nie odezwał jeszcze, a dzwoniłem juz pare razy, spotkamy sie przy M1 o czym pisałem trochę wcześniej pewnie gdzieś ok. 16.00 ale to jeszcze do uzgodnienia.
  23. a jak przy dizlu ma nie byc dymu. A na jakich biegach masz dym?? 1 i 2 czasem 3 to u mnie standard przy ostrym ruszeniu i nie wyeliminujesz tego w 9 letnim aucie. chyba ze dym masz na każdym to juz nie jest ładnie wtedy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.