Treść opublikowana przez Iverson
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Zgadzam się ze Spankym . atrakcje kosztują a są napewno ciekawe!! Niunia negocjuj rabaty jak się da.
-
co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
Przy dobrze zrobionym sofcie AWX wciąga 1.8T oba w budach B6. Kolego każdy soft jest inny robiony pod silnik i nikt nie jest w stanie podać dokładnie jak się ma przyspieszenie z hamowni przełożone na asfalt. Umiejętności też robią robotę .każdy start może być różny no i wtedy jak tu o wmiarę dokładne pomiary.
-
sportmile a4 1.8t
Piekna!! słuszny kolor i felga+kox mody=super furacz. Zdejmij oznaczenia S4 i grill od RS'a pomaluj na czarno pod kolor karoserii.
-
[B5 AHH] Czarna niunia
Witam kolegę. Fura ok. zmień felgę na wiosnę na min. 17" i lekko w dół i auto będzie nie do poznania. wrzuć fotki wnętrza. Słuszny kolor, dobry rok bo po lifcie,zamów podkładki na tablicę u kolegi Keżor , tylko ten silnik 90ps to troszkę za mały na A4. Ale jest dobrze.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No jak zawsze na naszych spotach kox i lans.Zabawa niesamowita. Z Marinero do 3.00 a.m ciągnęliśmy spota przy Leszku, czego efektem było wyrezanie półek na graty w Jego garażu-duma nas rozpiera, jest już gdzie rezać. Niech żałują Ci co ich nie było!!!
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
Spanky robiłes pomiary czasowe?? Ile do 100 urwałeś-1 sek. czy więcej w stosunku do samego softu!?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy. Czy aby napewno masz AFN'a!! Sprawdź na wlepce w kole zapasowym.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może ktoś wziąść jutro na spota VAGa z OBD II trza mi wymianę oleju wykasować. A tak BTW upalamy jutro laczki na 400m!!
-
[B5 AHU] Jaki intercooler w zderzak ?
Rozmawiaj z chłopakami z Warszawki oni tam ostro grzebią więc napewno pomogą.
-
[B5 AHU] Jaki intercooler w zderzak ?
FMIC to intercooler który firma zrobi Ci na wymiar, wszystko się zmiesci i nawet jak bedziesz miał 200 kuni ze swojego AHU to przy wysokich temp. nie straci on na mocy bo cały czas będziesz miał chłodne powietrze.
-
[B5 AHU] Jaki intercooler w zderzak ?
Nadkole zamawiasz w ASO,zamiast podmiany IC zrób sobie na wymiar FMIC oczywiscie koszty o wiele większe ale przynajmniej to wszystko bedzie grało jak trzeba. Ale i tak dziwię Ci się ,że z 90 chcesz ścigacza zrobić nielepiej dozbierać kasy na 110 lub 115 w nich o wiele łatwiej osiągniesz większe moce.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to spotkajmy się o 15.00 będzie można dłużej pogadać. chyba że po jeździe ale przewaźnie po to wszyscy na chatkę spadają!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Age może leoiej o 16.00 bo i tak za nim wszyscy się zjadą to chwila minie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty Kalisz-Ostrów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli kolego dopisać Cię do listy a ścigasz się na torze gokartowym?? Na privie masz nr. kom. do mnie jak coś to dzwoń.
-
nakładka na klapę
ale Poziek załatwia inny spojler, niż to co kolega Ookon przedstawił na zdjeciu. BTW Ookon zapisuj się na zakup grupowy spojlerków bo są o wiele fajniejsze i lepiej na aucie się prezentują.
-
[B5] zastanawiam sie nad zmianą kółek, VT
w ani jednym wypadku przecież to całkiem inne fele. Ja lubie BBS'y i będę szedł w ich kierunku jak mi finanse pozwolą. Keżor OT się tworzy koniec sprzeczek.
-
[B5] zastanawiam sie nad zmianą kółek, VT
Jak na tym - http://moto.allegro.pl/item247217840_oryginal_audi_bbs_a8_19c.html jeździ 90% golfów no to się przeprowadzam do Katowic!!! Każdy lubi co innego. Jezeli miałbym już coś wybrać z Twoich proponowanych to wybrałbym 18" od RS'a
-
[B5] zastanawiam sie nad zmianą kółek, VT
ykk ma racje, te wszystkie fele są już za bardzo oklepane i poprostu stały się nudne i nie atrakcyjne!! Keżor może teraz czas zacząć z innej beczki np coś z BBS.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a po kiego grzyba mnie to!! :bicz3:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na shopping i ja się piszę-tylko co bedziemy kupować??
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Dobra baza na modyfikacje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Yelo! Basen się do mnie nie odezwał jeszcze, a dzwoniłem juz pare razy, spotkamy sie przy M1 o czym pisałem trochę wcześniej pewnie gdzieś ok. 16.00 ale to jeszcze do uzgodnienia.
-
[B5 AFN] wykres z hamowni + logi
a jak przy dizlu ma nie byc dymu. A na jakich biegach masz dym?? 1 i 2 czasem 3 to u mnie standard przy ostrym ruszeniu i nie wyeliminujesz tego w 9 letnim aucie. chyba ze dym masz na każdym to juz nie jest ładnie wtedy.