Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. chrom na metry to zło - wybij sobie to z glowy :wallbash:
  2. Ive powiedz panu ... :gwizdanie: yebanny :polew: :polew: :polew: dobre
  3. ja już wiem , locha rwd pb manual
  4. no dobrze że zmieniasz ten giejowóz , aczkolwiek całkiem nieźle zaczynał wyglądać , co masz w planach??
  5. http://www.mechanika.go3.pl/ miałbym blisko , miał ktoś z nimi bliższy kontakt
  6. no parę w tym roku się zrobi , chyba , że szybciej Subaraka kupię :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 00:28_________________________________________________kuźwa amor lewy w gwincie z przodu wysrał się dokumentnie , czeka mnie regeneracja czy da radę jakoś inaczej to wymienić??
  7. Topor tu nie ma co myśleć , generalnie już na sam remap warto zopatrzyć się w coś większego niż seryjny smic , a po rzeźbie wtryski , turbo tym bardziej wskazane , potrebujesz więcej powietrza o większej gęstości , żeby ten setup miał czym jechać a da Ci to tylko fmic . ostatnio jechałem w temp ok 27*C 270km , no kurfa auto się męczyło jak cholera , a odczucie braku mocy to ze 30ps chyba, smic zagotowany , być może musiałbym go przeczyścić bo pewnie po zimie nieźle zafajdolony , ale jak bym się decydował na większą rzeźbę to na pewno fmic by lądował
  8. przy 200km/h dochodziła do 120*C
  9. dokładnie , mam nadzieję , że masz w dobrej rozdzielczości , bo jest dobra
  10. no ładnie , ładnie , fajny szarak
  11. Iverson odpowiedział(a) na adrian87lbn temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ...dude...nie masz lęku wysokości :kox: :gwizdanie: , ja bym się bał że wypadnę i coś sobie zrobię
  12. sprzedałeś poza allegro i już - masz do tego prawo , w razie czego szybka umowa kupna sprzedaży z bratem hyhy
  13. Wrzucamy linki do aukcji ze sprawdzonymi i polecanymi , źródłami gratów potrzebnych do rezania silnika , ew. jakieś polecane osoby z nr. tel. imieniem i nazwiskiem (w celu kontaktu).
  14. pięknie , foteli zazdraszczam
  15. Iverson odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    ...dobra , to teraz pisz mi tu jak to "pierdzenie zrobić" , bo ja mam tylko fszyyyyyyyy głośne ,a pierdzenia nie mam
  16. ...bo oczywiscie edukacja w PL jest for free :polew:
  17. jak się to mówi ..naród głupi wszystko kupi...skoro jest po 5zł , to jak po 10zł bedzie to też kupisz , co za różnica :wallbash: , skąd się biorą tacy ludzie ,masssakra :wallbash: :good:
  18. nigdy nie umierający klasyk z Batmana :kox:
  19. mój ma 6 miechów i niezły słodziak z niego
  20. Bardzo , bardzo podoba mi się ten dizel
  21. wczoraj wracałem z bielska do tbg i tak samo na blacie oleju cały czas 100*c , po chwili postoju ok ,na obwodnicy tarnowa przy 200 miałem ok 120*C ,chlodniczka musi być , tyle że temp powietrza 0k 27*C , auto było wielkim mułem cooler zagotowany w mig
  22. mamy w ekipie S4 B7 [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 20:26_________________________________________________Robimy w sobotę spota??
  23. dej mu spokój , 99% ludków w pl jeździ bez i jest ok. , niech zrobi glebę koza jak nie wiem co
  24. dawaj na ogólny Topor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.