Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Panie i Panowie gratki!! wlaśnie pincet stron wam strzeliło-prawie mała epopeja utworzona!!
  2. Fajna jak każda A4! Zrób foty środka, masz jakieś pomysły na zmiany, czy raczej seria zostaje.?? Pomyśl też nad chipem, bo te silniczki się aż o to proszą!!
  3. Oto moja przebrzydła facjata!
  4. Dunlop nic dodać nic ująć!! Sam mam SP Sport Maxx i są extra
  5. To lepiej poluj na grill od RS'a i będzie kox!!
  6. Skąd się biorą takie kwiaty????!!!! http://www.youtube.com/watch?v=11OgSkcrtmU&mode=related&search= :polew: :polew: :polew:
  7. Witaj!! i nic sie nie przejmuj. Lepiej mieć więcej kuni niż mniej!!
  8. audia4s4 nie mam jeszcze takiej władzy żeby zamykać tematy!! ale napewno jakiś mod to zaraz zrobi!! hyhy
  9. Seria ok. zdejmij chlapacze bo to nie polonez!
  10. Kolego jak piszesz posty to nie używaj capslocka, ale za to znaki interpunkcyjne były by mile widziane!! Myślę że temat nadaje się do zamkniecia bo nic nowego już nie wniesie.
  11. Iverson odpowiedział(a) na pyci99 temat w Audi A4 B5
    kolego miałem takie lampy w swojej a4 i niewygladało to super!! tył był nieciekawy, jednolity, taki smutny ! o niebo lepsze ori lampy po lifcie! zobacz sobie zdjecia w dziale moja a4.
  12. albo http://photobucket.com/images/audi%20a4/
  13. witaj! odnośnie modyfikacji skorzystaj z porad forum, napewno coś znajdziesz!
  14. Nazwij temat poprawnie bo nie wiadomo o co chodzi
  15. http://ultrashare.net/hosting/fl/17aa37896a http://ultrashare.net/hosting/fl/3f7ae084c6 po co ładowałeś zdjęcia na 'file hosting servers', ładuj na imageshack albo fotosik
  16. Hyhy przyjedżcie w niedzielę na spot Kalisz-Ostrów to będzie was wiecej!! Ja w Tbg-u będę ale na spot nie ma szans!! napięty terminarz spraw! kutwa
  17. GM uzupełnij profil bo nic o Tobie nie wiadomo!!
  18. Niezły zamiatacz!! a jaki masz silniczek 90 czy 110 bo nie ma nic w opisie!! (w sumie to mógłbyś go uzupełnić)
  19. Wszystko gitersko wygląda!! ja bym pomyślał nad czarnymi felami-efekt murowany!
  20. Kolego bierz 1.8T , to w audi jeden z ciekawszych silników, ja też mam chrapkę na taki no ale...niestety narazie nie dla mnie! a 196 ps , jest na wyciągnięcie ręki
  21. ale to za***prza, też tak będę miał, bajka w cholerę
  22. Ja nie rzucam daty, bo po prostu raz w miesiącu jestem w Tbg-u i jak bym trafił na termin to się pojawię,a tak to nie potrzebnie mieszam!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.