Treść opublikowana przez Sebastianb6
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
Ja też mam g12 koncentrat bo jest bezkrzemianowy. Borygo to można do dużego fiata lać.
-
Probem z błęddem czujnika płynu chłodniczego po ich wymianie
Miałem podobną sytuację,problem był w połączeniu w kostkach. Ale dla pewności spisz błąd
-
A4 B6 dziwna piana w zbiorniczku wyrównawczym i skacząca temp podczas jazdy
Podjedź do jakiegoś sensownego mechanika i niech zrobi ci test co2 . wtedy będziesz miał opowiedź czy to uszczelka pod głowicą.
-
Co zrobić? 1.8T z silnikiem AWT od passata wyciek z termostatu
Kolego sprawdź w etce pod ten silnik. A czy zdemontowałeś obudowę termostatu ?
-
Regeneracja turbiny
I przewody od turbiny. Po większym przebiegu,ich średnica wewnętrzna może się zmniejszyć,zabrudzenia oleju osiadające na ściankach(chyba że była płukanka i czyszczenie przewodów). MireXs Sprawdź błędy,ew.wrzuć logi
-
[ B6 BEX ] 1.8 T QUATTRO S-LINE AVANT
Bardzo ładna.Gratulacje. Wrzuć trochę wiecej fotek wnętrza
-
1.8T + LPG (prins) dlugo kreci ale pali zawsze
Dzięki .teraz już wszystko wiem
-
1.8T + LPG (prins) dlugo kreci ale pali zawsze
Kolego a czy problemy z odpalanie miałeś na benzynie ? Bo reduktor ok,mogą byc jakies problemy podczas pracy na lpg ale co z tym ma wspólnego odpalanie zimnego auta na pb ? Pytam bo mam podobny problem przy zimnym silniku.
-
Odbijak silnika a4 b6
Dokładnie,a nie wpasował go jakimś cudem obrócony ? Może w tym problem ? Możesz poluzować pas i zerknąć ile tam brakuje,ew. zrób zdjęcie
-
amorki audi a4 b6
Panowie,podłączę się. Kyb są sztywniejsze ? Dobrze zrozumiałem ?
-
Monoblock 17" porada co do koloru:)
Bo wyglądają faktycznie na większe. Są rewelacyjne.
-
Pompa paliwa 1.8t 163km
Dokładnie,najpierw filtr paliwa a później pompa. Piotr-opisz(załóż wątek techniczy) co do tej pompy,dla innych będzie pomocny.
-
Monoblock 17" porada co do koloru:)
Czarny mat. A to naprawdę jest 17 cali?
-
otwory po cb radiu
Są zaślepki,wpinane w kształcie spinek do tapicerki w różnych rozmiarach. Jeśli nie będzie Ci to przeszkadzało to max 3 zł i po problemie,bądź tak jak koledzy wyżej-nowy tunel.
-
Czarna kierownica do koloru SWING
Przyłączam się do kolegi wyżej. Ładnie wygląda ale tylko w momencie gdy dołożysz obudowę kolumny czarną oraz listwy wnętrza na jakieś ciemne. Ew. możesz je oddać do polakierowania.
-
komunikat fis
To ją kolego sprawdź,prócz tego czujnik ciśnienia oleju do sprawdzenia.
-
a4 b6 bfb błąd 16618 , 16825
Wydaje mi się że najprościej zrobić to poprzez test wykonawczy,wtedy soft sam przetestuje czy zawór działa,poza tym usłyszysz jego pracę-robisz to na wyłączonym silniku.
-
Świece fajki są Mokre w Oleju POMOCY
Jak kolega wyżej uszczelka dekla. A co do gazu to wizyta w serwisie i ustawienie gazu,ew.przegląd. W poprzednim auci wypadł mi zapłon i trzeba było gu ustawić żeby nie strzelało na lpg.
-
[1.8 bfb] Pojawił się dym po odpaleniu.
Dziś to zweryfikuję,puki co muszę jeszcze uruchomić samochód, bo ponownie nie odpala,co gorsza błędów brak...
-
[1.8 bfb] Pojawił się dym po odpaleniu.
Jasny, pachnie spalonym plastikiem. ---------- Post dopisany 28-07-2014 at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2014 at 17:53 ---------- Znalazlem juz informacje ze leje sie z filtra wegla aktywnego. Tzn ze uszkodzony jest ten filtr ? Panowie nikt nic nie wie?
-
[1.8 bfb] Pojawił się dym po odpaleniu.
Panowie mam problem,który troszeczkę przerasta moją wiedzę. Samochód przed moim urlopem zgasł podczas normalnej jazdy. Nie mogłem go już ponownie uruchomić,kręcił ale nie odpalał. Niestety nie sprawdziłem błędów, zholowałem go do warsztatu ale podczas tej czynności pomagałem sobie hamując biegami. O dziwo auto odpaliło na jałowych obrotach ale dymiło strasznie z wydechu. Mysłałem że to przez próby krecenia silnikiem i odpalania go,zalane cylindry benzyną bądź wydech-trochę nim kręciłem. Udało się odpalić,wkręca się ładnie,dymi ale kolejny problem to paliwo które jest wyrzucane przez odpowietrznik pod błotnikiem z prawej strony. Wyrzuca je w olbrzymiej ilości. Pytanie do was,czy to mogły pójść pierscienie ?Znam dwóch poprzednich właścicieli auta,jestem jego trzecim ,samochód jest zadbany i wszystko było robione na bierząco a przebieg to dopieto 200tyś km. Co o tym sądzicie? ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ---------- Zapomniałem dodać że po uruchomieniu,skasowałem błędy i obecnie nie ma absolutnie żadnych błędów..
-
awaria wycieraczki tylnej w b7 avant
Nowy za 230 ?Jakiej firmy ? Ic? Bo ja najtańsze to widziałem valeo za 330 zł
-
Kto to wyprostuje ?
Ale zanim pryśniesz barankiem to podład,poźniej coś na wzór epoxy bądź pasta na spawy i dopiero baranek.
-
kupię skrzynię biegów
A kombinowałeś z wybierakiem ? Może nie trzeba jej wymieniać .
-
skrzynia biegów-co to za otwór??
To jest odpowietrznik , powinien być tam taki plastikowy daszek który zapobiega dostawaniu się brudu do środka.