Treść opublikowana przez strzala_123
-
[ALL B5] Wymiana welurowej tapicerki na drzwiach
super robota, też bym z chęcią zrobił taką zmianę
-
[ALL B5] Odnowienie uchwytów w drzwiach
no to w wolnej chwili biorę się za to, a czym odtłuszczałeś te plastiki? papier ścierny 2000 chyba za drobny bedzie
-
[B5 AHU] Ile kosztuje wymiana plecionki ?
sama plecionka do 30zł w każdym sklepie motoryzacyjnym powinni mieć, co najwyżej na drugi dzień
-
Strefa Śmiechu
i to ma być śmieszne?? żałosne!
-
Strefa Śmiechu
jak tak można skrzywdzić auto A8 w starej budzie
-
Ile pali Wam gazu?
no niestety, ja mam taki sam motor jak i Ty i wygląda podobnie, chyba za duża buda do tego silniczka i dlatego tyle pożera
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
allegro kolego allegro
-
[B5 AHU] Ile kosztuje wymiana plecionki ?
stanowczo za drogo ja zapłaciłem 30 zł za łącznik i 50 zł za wstawienie samej łączki elastycznej, kata ma właśnie teraz usówać
-
[B5 AFN] Wymienić wytartą kierownice czy obszyć ?
pierwsza klasa mi się tam bardzo podoba, choć bym obszył bez tej czerwonej nitki tylko czarną, ale to sprawa gustu. Reasumując efekt super!!
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
elo
-
[B5 1Z] Dlaczego nie grają tweetery w drzwiach ?
podłanczam się pod temat, ciekawe czy u mnie grają bo też zmieniłem radio z ori na pionierka
-
[B5 ADP] Skaczące obroty a klimatyzacja ?
myślę że czyszczenie przepustnicy i jej prawidłowa adaptacja rozwiąże problem skaczących obrotów, więc zacznij od tego
-
[B5 AHL] Utrata oleju
też się podłonczę pod temat, mi też poci się pod dekielkiem zaworów, uszczelkę już kupiłem, trudna jest wymiana tego, da rade samemu to zrobić?
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
beeee kup sobie pionierka deh 5000 super radio
-
[ALL B5] Demontaż wiatraka nawiewu - pytanko !
aaa już wiem o co Ci chodzi, musisz go obrócić delikatnie i próbować na pewno wyjdzie, w piątek to robiłem
-
[ALL B5] Demontaż wiatraka nawiewu - pytanko !
u mnie poduchy pod schowkiem nie ma, jest wyżej pod kokpitem, podejrzewam że i u Ciebie tak jest
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
powitać
-
[B5 ADR] Przy jakich obrotach zmiana biegu vs. przy jakich prędkościach zmiana biegu ?
ja jadąc normalnie (tzw. prędkość patrolowa ) zmieniam przy ok 2,5 - 3 tys i jest ok wystarczy, w mieście chcąc jechać bardziej energicznie od 3,5 - 4 tyś, przy wyprzedzaniu na trasie przeważnie wbijam 4 lub jeśli ma to pojść bardziej sprwanie to 3, może silnik 1,6 ale jak się go podkręci to i idzie do przodu
-
[B6 AVF] Taki se avant
piękna fura
-
[ALL B5] Moje cztery kółeczka
szczerze to nie wiem, kupiłem ją w jakimś sklepie za 150 zł materiał bardzo porządny, miałem już ją w poprzednim aucie, ma z 5 lat i zero rdzy, poszukaj na allegro na pewno są podobne
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
a ja mam w miejsce na koło zapasowe wrzucony zbiornik LPG
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
a gdzie te kody są wypisane? gdzieś w bagażniku?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
może nie dużo bo 3 tyś dopiero przejechałem na MS ale autko naprawde fajnie sie prowadzi i sztywne jest mam nadzieje że polece na tym jeszcze przynajmniej 10 x tyle to byłoby ok
-
[ALL B5] Nie działa oświetlenie schowka
a ja właśnie sobie pociągłem kabelek nowy i świeci mi nawet bez kluczyka, wydaje mi się że tak lepiej, tylko nie znam sie za bardzo na elektryce i wszystko podłanczam pod zasilanie radia
-
[B5 AFN] Wymienić wytartą kierownice czy obszyć ?
jak wrzucasz na jakiś serwer np fotosik.pl po wrzuceniu masz kilka opcji linków do Twojej fotki min. zdjęcie na forum w pełnym rozmiarze proste