Treść opublikowana przez strzala_123
-
Strefa Śmiechu
super daszek dla kocura [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 11:32_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=1x-T7wDnOkE&feature=rec-HM-fresh+div
-
Nokia 6210 Navigator - mapy
instalowałeś Garmina?? działa dobrze?
-
Oryginalny termometr w liczniku
jeszcze jedno jako wtyczki do wyświetlacza użyłem zworek z PC tzn tych kabelków do podłonczenia Power Switch czy HDD Led pasują idealnie widać zresztą na poniższym zdiątku: [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 10:39_________________________________________________i robota wykonana świeci na czerwono, aż za bardzo,najjaśniej ze wszystkich elementów na liczniku świeci właśnie termometr, mógłby troszkę być jaśniejszy. Teraz by się przydało jeszcze ten wyżej wyświetlacz jeszcze jakoś wykorzystać :kox:
-
Strefa Śmiechu
- Nokia 6210 Navigator - mapy
wrzucił ktoś na tą nokie jakies inne mapy niż nokia ma zainstalowaną fabrycznie? ja próbowałem TomToma ale mi nie wchodzi, nie wiedziec czemu- Strefa Śmiechu
http://img22.imageshack.us/img22/7931/p0104091131.jpg poprawione- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
RTS to jest jeden łódzki a tak powarznie słyszałem o tej firmie, w motoryzacyjnym mi je polecali, za 900zł jak dobrze pamiętam, ale i tak wybrałem MS z allegro :>- [B5 AVV] Auto nie jeździ na benzynie
sprawdź emulator wtryskiwaczy, on odcina wtyskiwacze ja miałem padniety ten przekaznik i auto kulało na benzynie (gasł, dusił sie, cięzko bylo odpalic)- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja świeżo pow ymianie górnych 4 szt i koncówek oczywiście MS, dolne mam jeszcze sztywne TRW kupilem auto na takich, po wyjeździe mechanior mówi przejedz szybciej zobacz czy nie ściąga, przejechałem pod brame odprpwadzila mnie nasza dzielna Policja zniesmaczeni byli tym że tak szybko koło nich przejechalem nie zwalniajac, nastepnym razem mam mieć mandat z górnej pólki ohhhh sorry rozpisalem sie nie na temat a i jutro musze jechac na zbierzność bo ściaga w prawo- [A6 4B AYM] Dźwięk skrzypiącej "gumy" przy kręceniu kierownicą
u mnie tak nie piszczy, a czasmi jakiegoś tapczana w nocy nie nagrywałeś żart faktycznie slychac jakby guma o gume tarła- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
pytanie 1 ja też już mam MS tylko male pytanie bo mam wywalone górne wachacze, dolne ok sztywne, czy wymieniac wszystkie odrazu?? chyba troch szkoda pytanie 2 do tych co przelecieli powyżej 20tyś na MS jak wyglada wasz styl jazdy?? po jakich drogach jezdzicie??- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a jakich już próbowałes?- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja też je zapodam, co bedzie to bedzie, mam nadzieje ze chociaż ze 30tyś wytrzymaja, no i bede wolno po dołkach jezdzil- Strefa Śmiechu
TAK- Strefa Śmiechu
dla tych co lubią pograć w piłke na siedzaco http://www.smog.pl/wideo/24731/lubisz_grac_w_noge_ale_nie_lubisz_sie_pocic/- [A6 4B AYM] Dźwięk skrzypiącej "gumy" przy kręceniu kierownicą
a jak to sprawdzić?? da rade samemu?- Strefa Śmiechu
no cóż chłopakowi się tak śpieszyło że nawet nie doczytał- Strefa Śmiechu
- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a slyszeliscie o takiej firmie ABS?? pod spodem jest logo tego na fotce, gosc z motoryzacyjnego polecal mi to dzis ma niby kosztowac 850zl, podobno jest godne uwagi, zna ktos lub wie ktos cos na ten temat? [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 15:30_________________________________________________http://www.absallbrakesystems.com/ to jest adres tego producenta niestety po niemiecku /nieznam/ niemiecka firma, może kichy nie odwalają co Wy o tym sądzicie??- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
no właśnie aby tylko czy to ori hmm.....- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
wypowiadajcie sie cos jeszcze na temat tych wachaczy bo i na mnie przyszedl czas niestety- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
niestety ja 10tys km zalozylem jakies no name ogólem cztery szt i dzis bylem na przegladzie, do wyniany niestety- [ALL B5] Problem z zestrojeniem kluczyka z sensorem
mam taki sam pilot votex 7777 i tez mi nie dziala od dzis po zmianie baterii, pomocy. co mam zrobic??- Strefa Śmiechu
http://www.sieni.us/?id=21- [ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
a jaki byłby koszt? - Nokia 6210 Navigator - mapy