Treść opublikowana przez Buba
-
Muzyka w naszych autkach
- A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
no tak znajdź jakiś weekend wolny w marcu żebyśmy mogli ogarnąć mój wydech. może przy okazji uda się te łączniki wymienić- A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
końcowy. środkowy to też przelot jest klekot + 250KM + 2.75" = kopcenie z Batorego to pikuś przy tym- A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
jeszcze nie teraz ale po wydechu 2.5cala bedzie koniec Napisałem Pawłowi co i jak z końcowym Ja już zamówiłem i czekam. Jak dostanę to przyjedziemy na montaż zobaczyć co tam wymodziłeś- C5 Freak Biturbo+
3"? W dzisiejszych czasach już d*py nie urywa. Trzeba robić 4" a DP najlepiej 5":grin:- C5 Freak Biturbo+
mógłbyś do zdjęć umyć pod maską- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
nie wiem. za głupi jestem na takie rozmyślania ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 16:15 ---------- No i znalazła się prawdopodobna przyczyna problemów. Opaska przetarła obejmę Przy okazji znalazłem rozwalone przewody od płynu wspomagania i wszystko upiepszone- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wrzucając film na YT czy gdziekolwiek indziej do internetu trzeba sie z tym liczyć. Albo przyjmiesz to na klatę i będziesz się z tego śmiał albo możesz od razu kupić leki uspokajające i antydepresanty. Dziwi mnie że się tak przejmujecie tym wszystkim jakbyście dzisiaj pierwszy raz korzystali z internetu i nie znali magii hejterów. Tutaj są tylko komentarze odnośnie samochodu a co mają powiedzieć dzieciaki które próbują się zabić czytając komentarze na swój temat?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jak bys przeczytal wiecej niz jedna strone to bys wiedzial ze ten "gosciu" to wlasciciel... Szymek zablokuj na filmie mozliwosc dodawania komentarzy bo idzie sie pociac jak sie czyta wypociny obsrancow to kanał sportmile więc Szymon za bardzo nie może zablokować Poza tym po co. Fajnie się czyta takie komentarze:decayed: Jak człowiek nie ma nerwów i nie lubi hejtów to lepiej niech kompa nie uruchamia:wink:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nawet calibra objeżdża lambo- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Na ulicy liczy sie tylko auto i nic wiecej. Przy automacie to juz nawet kierownik nie ma co robic. Na winklach trzeba miec jeszcze jaja i mozg stawiam łychr ze seryjne S2000 by zrobilo wiatrak z esy. Tylko takie porownania nie maja po prostu sensu ;-) ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- Powiedzialbym nawet ze Poziek renufka zrobilby lepszy czas :-D- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
tylko jaki sens ma porównywanie do czegokolwiek? to był po prostu uliczny wyścig który ma jasne i proste zasady równie dobrze można napisać że S6 na pewno dostanie wp***dol od Nissana Navara jak pojedzie w pola. BTW polecam popcorn i poczytać jak się hejtuje u nas https://www.facebook.com/GlebaNisko?hc_location=timeline to dopiero początek- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
To wygląda na to, że kierownik Lambo chciał sprawdzić co ma na klapie auto które się za nim trzyma, bardziej niż dostał baty:wink: To nie jest różnica w wadze, tylko przepaść. Z tym Lambo to trochę tak jak z Lexusem LFA Nurburgring Package, niby tylko 570ps, niby kosztuje majątek, niby rs6 zniszczy go po bułki, a jednak na ringu lub innym torze żaden gtr nie dotrzyma mu kroku. Niemniej jednak auta stworzone do kompletnie różnych zadań, trochę ciężko znaleźć dla Lambo i S6 wspólny mianownik. Na prostej S6 wymiata, na winklach nie będzie w stanie się utrzymać. Taki setup dla S6 wydaje się jednak idealny, żeby jeszcze awaryjność była nikła będzie świetnie! Jest wspólny mianownik: ulica. Nie ważne czym, nie ważne jak, ważne kto jest na końcu. win is win i tylko to się liczy:wink:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymon a na BattleRoyale się wybierasz? tam będziesz miał kilku godnych zawodników- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
to jest temat zapierdalacza Szymona a nie innych samochodów- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A jest taki jeden cichociemny magik Chciałbym zobaczyć pojedynek tych dwóch samochodów- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
100-200 5.1s:wink:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no jeszcze troche brakuje chociaż chciałbym zobaczyć pojedynek- Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
jak używasz swojego sprzętu to po prostu oni mniej zarabiają więc normalne że Cię wywalą. trzeba szukać takich myjek gdzie nie ma obsługi i jeździć wieczorami- Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
jak zobaczą że używasz własny sprzęt to mogą wywalić. kumpla kiedyś wyrzucili jak miał całe auto w pianie. ale to zależy czy jest obsługa czy nie- Klub rosnie w sile ....
Użytkowników jest prawie 105 000- Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
Robił nosbowi tłumiki do A5:wink: Jak przyjdzie moje zamówienie to zobaczymy co wyrezał i ile to warte- Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
nie potrzebuje całego wydechu bo mój się jeszcze trzyma- Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
GT Performance- Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
no name, custom, bez nazwy możesz coś wybrać - A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK