Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fiu fiu :gwizdanie:
-
Encyklopedia w e65 - nie dziala
Hmm... Usun i sprobuj jeszcze raz zainstalowac. Masz odblokowany telefon?
-
[B5 ANB] Jaka średnica przewodów podciśnienia
srednica 4mm bedzie odpowiednia. Wez jakies 2.5m bo nie pamietam dokladnie ile ma z DV do kolektora
-
Encyklopedia w e65 - nie dziala
Ale nie widzi slownikow czy wogole programu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mieszkam na ochocie jak cos to PW
-
Pracy szukam
A porównywałes zakres obowiązków tych osob w Polsce i innym kraju UE? Zawody medyczne w UE maja scisle okreslone kompetencje ktore zdecydowanie sie roznia. ..ale kto tu mówi o narzekaniu.. W moim mieście jak zarabiasz 1,5 k to jesteś gośc na całego Mowilem ze nie ma co porownywac roznych regionow Polski.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Pracy szukam
Podstawowe pytanie to o jakim rodzaju pracy rozmawiamy? Jesteś studentem czy masz papier i chcesz pracować w zawodzie którego się uczyłeś przez kilka lat? to jest zasadnicza różnica. Masz wykształcenie wyższe czy tylko maturę? Pracuje od 5 lat w pogotowiu i jak zaczynałem prace to nawet matury niektórzy nie mieli a jeździli i ratowali ludzi. Teraz jak nie masz co najmniej licencjata to już pracy nie dostaniesz. Dlaczego? Bo przepisy UE zmieniają wszystko w naszym kraju i kładą duże wymogi na kwalifikacje ludzi (o czym ludzie nie wiedza). Nie mówię tylko o opiece zdrowia bo w większości sektorów gospodarki tak jest. Ze mnie się ludzie śmiali że idę na studia bo to strata czasu a teraz ja śmieje się z nich bo nie maja pracy. Kiedyś sekretarka była głupia blondynka która miała odbierać telefony i wpisywać do notatnika szefa spotkania a teraz dwa języki, office w jednym palcu to standard. Te które się szkolą maja prace i dobrze zarabiają a te które nie są tylko posuwane przez szefa a jak się mu znudzi to zatrudnia inna a ta kurwi ze nie ma pracy i jaki ten świat zły. Tak się teraz właśnie dzieje. Ludzie myślą że im z nieba praca spadnie. Praca szuka ich a oni pracy. Znam masę ludzi którzy są zarejestrowani w urzędzie pracy i kombinują jak mogą żeby nie zacząć pracy którą im proponują i żeby dalej kasę dostawać za siedzenie w domu i picie piwa. Jedni wola narzekać ze nie będą pracować za 1.5k i będą siedzieć w domu a drugi pójdzie przemęczy się rok, zarobiona kasę zainwestuje w siebie i będzie szukał pracy za lepsza kasę. Do mnie do pracy przyjeżdża koleś ze szczecina. Tam ma dom, żonę i roczne dziecko ale nie ma pracy. To jest dla mnie hardcore dopiero- Pracy szukam
Panowie nie jest tak źle jak to wszyscy opisują. Zaczyna się robić jak w "Pieniądze to nie wszystko" US i ZUS niestety nie przeskoczysz. Są pewne przepisy prawa które trzeba minimalnie przestrzegać i choćbyś nie wiem co robił to musisz. Kiedyś na zajęciach z prawa mieliśmy o podatkach i na końcu koleś mówi czy mamy jakieś pytania. Wiec ja wstałem, trochę się obsrałem bo miał tyle tytułów przed nazwiskiem a jak z głupim pytaniem: Panie profesorze czy da się z Polsce nie płacić podatków i ZUSu? Jeśli tak to jak? On się uśmiechnął i powiedział czy wole nie płacić i nie spać po nocach czy płacić minimum jakie jest wymagane? Jak się płaci to przynajmniej jak szukają frajerów do kontroli to przerzuca papiery bo zobaczą ze regularnie płacisz. Później się uśmiechnął i powiedział: Ale wie pan, są duże firmy których właściciele maja 200k - 300k obrotu miesięcznie a w US i ZUS widnieją zarobki rzędu 1k - 1.5k Ot co A jeśli już dostaniesz dobrą stawkę to chcieli by żebyś był wielozadaniowym pracownikiem..oczywiście tłumaczenie iż jest to kolejna ścieżka Twojej kariery :doh1: Ragga w dzisiejszych czasach nikt ci nie da dobrej stawki jeżeli nic nie będziesz robił. Trzeba się przekwalifikowywać i inwestować w siebie. Śmieszą mnie ludzie którzy prosto po studiach szukają pracy i oni za 1500zl nie będą pracować. Z takim podejściem to na pewno nigdy nie zarobisz więcej. Nikt na dzień dobry nie daje fotela prezesa, sekretarki, talonu na dziwki z pobliskiego burdelu i S8 na dojazdy do pracy a GT3 na weekendowe wypady na tor.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:- Pracy szukam
Ale ludzie sie na to godza bo wiecej kasy dostana... Tak jak przyjezdzaja zza wschodniej granicy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dopiero sie obudzil- Pracy szukam
Nie mam dalszych pytań To nic dziwnego... wszędzie tak jest. Ludzie sie na to godzą, żeby zarabiać więcej. Ich sprawa... w wiekszosci tak jest niestety- [ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
Naklejasz i masz brembo zza feli .. Wszystkie laski, które oglądały 2F2F..będą wiedziały co to Brembo Gała murowana :polew: na wiejskich imprezach nawet dwie bo z kolezanka przyjdzie- [RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
bardziej mi sie ori podobaja. szalu nie ma. wazne ze wlascicielowi sie podoba- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli wychodzi z zalozenia ze wszystko co sie rusza i na drzewo nie sp***dala??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Laski to jeszcze zrozumiem ale zwierzeta????- Pracy szukam
Wiem jakie sa stawki bo moja kobieta kiedys sie w to bawila. Nie ma co porownywac zarobkow w poszczegolnych miejscach Polski bo to nie jest w zaden sposob miarodajne.- [B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
Tez laduje ci do 0.6 a pozniej nagle spada i to nawet nie osiagajac 3kRPM?- Pracy szukam
W MC'donaldzie wiecej placa- Pracy szukam
Mam...ale wierz mi nie jest lekko Mam i ja... ale co z tego? jeżeli chcesz coś osiągnąć, wznieść się ponad ten syf to i tak trzeba zapierd...lać Jak masz wlasny biznes to doba nie starcza. Myslisz ze jak założysz działalność to nic nie będziesz musiał robić? Wtedy dopiero poczujesz co to znaczy za***rdalać.- Mam Talent - Typujemy zwycięzców II edycji
Dla mnie wszyscy którzy występują to jedna wielka porażka Większość albo tańczy albo śpiewa. Są inne programy w których mogą się wykazać. Ci co mają talent nie przechodzą dalej. Małolaty faktycznie potrafią wyginać ciało. Jak będzie dorosła to będzie robiła loda na stojąco, wyginając ciało do tyłu i będzie mówić: Deeper Honey?- [B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
Trochę odgrzewam kotleta ale chciałem się upewnić czy to jest wina WG czy jeszcze gdzieś szukać przyczyny. Chce uniknąć wyjmowania suszarki ale chyba się nie da. Dzisiaj nagrałem filmiki jak auto przyspiesza na poszczególnych biegach. I BARDZO się zdziwiłem. Czy katalizator ma jakiś wpływ na to co się dzieje? Na pewno jest do wywalenia bo trochę rzęzi przy schodzeniu z obrotów Trójka Czwórka Piątka Zastanawiam się dlaczego na piątym biegu ładuje nawet do 0.7 Bara Nie jest tez idealnie równo ale do 0.7 Na czwórce (nie bardzo to widać na filmiku) ale przy 2.5RPM wskazówka zaczyna skakać a później doładowanie spada. Na trójce to w ogóle d*pa- Gwarancja BRC
Ja u niego nie zakladalem, bylem zapytac kiedys o cos i faktycznie jakos juz mu chyba nie zalezy na klientach... Dzieki za info - Pracy szukam