Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Stary temat walkowany juz w kilkanascie razy. troszke inwencji wlasnej
  2. Buba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    ok 2k
  3. widze wielka miloscia palacie do siebie od rana
  4. zobacz czy przy dawaniu gazu cos sie zmienia
  5. Bubek to co Ty w klasztorium mieszkasz ? :polew: Moja karetka stacjonuje w domu parafialnym i internet mamy od ksiezy ktorzy siedza w nocy i rano i sciagaja jakies niemieckie grube popychadla spoko loko, jak bedziesz mial czas to dawaj cynk i zobaczymy co parowce dolega
  6. k**wa księża sciagaja pornosy i mi sie internet zacina...
  7. czasami trzeba dorosnac i przestac gapic sie w czyjs rowek :tongue4: :gwizdanie:
  8. moskal :polew: :laghing2: :laghing2:
  9. :siema:z rana moskal nie wiedziales? za co masz kropka?
  10. Hmm ktos go montowal i podobno dziala. Chyba niedlugo moskal bedzie sie nim bawil wiec do niego uderzaj bo nie wiem czy juz go dostal. W re5pect.pl tylko tego proponuja do 1.8T
  11. Widze ze sporo osob jezdzi na parapecie :oklaski: Pany dzisiaj ide na impreze integracyjna. Na roku mam ok 140 osob z czego 30 chlopa a reszta wieprzowinki :gwizdanie:
  12. Pamietam jak skladal do kupy jeszcze to H22 BuddyClub
  13. nie chodzi o lepsze czy gorsze bo wszystkie sa nowe chodzi mi bardziej o to ze przod bedzie kierunkowy a tyl nie albo odwrotnie
  14. powiedzcie mi taka rzecz. czy jak zaloze na przod opony kierunkowe ultra grip 7 a na tyl jakies niekierunkowe to bedzie bardzo zle?
  15. powiedzcie mi czy jak zaloze na przod na zime opony kierunkowe (ultra grip) a na tyl jakies nie kierunkowe to bedzie bardzo zle?
  16. Kurfa... no moja firma ma niby umowe z firma kurierska, ale to nie ja bede wysylal felgi - tylko one maja dojechac do mnie, a koles jest zielony w temacie wysylki kolek. to musisz mu wytlumaczyc zeby sie zglosil do kogos kto ma taka umowe w jego okolicy i ladnie poprosil. inaczej zaplacisz jak za zboze
  17. wyjmujesz stary i wkladasz ten. Jak bedziesz wyjmowal to dobrze sie przyjrzyj jak stary jest wsadzony zebys odwrotnie nie wsadzil
  18. ale zdjecia d*p sie ladnie wyswietlaja Narazie mam N95. Iphone za duzy dla mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.