Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga :wtf:
-
Strefa marzen czyli jak sie kupuje - sprzedaje autko w anglii :)
dobry tekst szkoda ze mozemy tylko go przeczytac, postekac, wk***ic sie i zyc dalej...
-
[B5 AEB] Turbodoładowanie - instrukcja fabryczna
działa
-
[B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
No dobra teraz jestem po jazdach z odpietym przewodem N75->WG :> Pierwszy przejazd wygladal tak http://w478.wrzuta.pl/film/6s97i24N2Ya/20091002014 ECU wogole nie reaguje. Auto idzie jak szalone 1.2 Bara Drugi tak http://w478.wrzuta.pl/film/8EspUPwAtQ6/20091002015 ECU zareagowal przy 1.2Bara. Ostro szarpnelo ze az telefon upuscilem. Jak wracalem do domu to sprawdzalem czy alby napewno przy 1.2 odcina ale pozniej robil to juz przy 1.0Bara. Na drugim biegu laduje do 0.9 i nic sie nie dzieje. Dopiero po wrzuceniu trojki boost przekracza 1.0 i ECU odcina Wywalilo blad 00544 - Maximum Boost Pressure Exceeded 35-00 - - A moze to zwalony N75?? Niby jest nowy ale... Wiem ze moge do unitronic'a jechac ale najpierw wole wrzucic problem tutaj bo od tego jest forum zeby sobie pomagac. Jak nikt nic nie wymysli to wtedy tam pojade. Troche szkoda mi kasy na unitronic bo sobie cenia swoje uslugi i zostawiam ich jako ostatecznosc.
-
[B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
zaszla mala pomylka lało wczoraj strasznie i na szybko, bez latarki odpialem zly przewod (nr 7) zaraz odepne nr 5 i wrzuce filmik jak laduje
-
[B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
przewod idacy od DV do kolektora ssacego... Ale to dobrze czy zle ze tak pompuje. Balem sie ze turbo padlo ale teraz to juz nie wiem ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
Ja mam seryjny DV i w srodku nie slychac ale na zewnatrz jest Psss- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz błędne informacje. Trzeba zrobic spięcie w dildo Buba, raggaman, Kaśka, truckmaniac, PIXI, T-żółw, PARAF1982, Korzeń ale zainteresowanie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze nie bedzie tak zle, czytalem ze naukowcy staraja sie zmienic genotyp kobiety ktory robi z niej nudzaca, żądajaca, ciagle zmeczona i narzekajaca zaraz po slubie. podobno wystarczy kobiete poddac elektrowstrzasom z sieci trakcyjnej metra- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po slubie jak cie polubie... biora tylko trzeba wiecej pieniedzy wydac- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jezu wlasnie obejrzalem 178 odcinek BrzydUli... Ale wkrecajacy serial...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: nikt cie nie wkreca, zobacz ostatni post http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskiewtorki_g1900_promenada_poziom_3-t45.46410.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jawosz zadzwon teraz powiedz ze pilna sprawa i ze Poziek ci kazal :laghing2:- [B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
to dobrze czy zle? zaparkowalem pod domem, ECU zadnych bledow nie pokazal i dalej szukam...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko, myślę że jak zadzwonisz to będzie lepiej tutaj masz tel bezpośredni: 512 375 159 powiedz, że dzwonisz od Poźka Bedzie dym- [B5 ADP] Podniesienie mocy silnika- jest możliwe ?
jak sie nie da jak sie da. jedziesz do tunera, mowisz ze chcesz np 200KM, kladziesz kase i czekasz az zadzwonia ze auto jest do odebrania. To wersja drozsza Tansza to sprzedanie i kupienie 1.8T, 2.7biT- [B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
jak mowil devastation nagralem jak jedzie przy odpietym WG przy 3000rpm jest chyba ok 1.2 Bara http://w231.wrzuta.pl/film/7JLE6Yu7UDs/20091001013- Spotkania na drodze
chyba Tosik- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma sie co podniecac bo jak sie przychodzi do pracy gdzie nikt cie nie zna to tez na poczatku trzeba zagadac, poczekac kilka dni, probowac nawiazac rozmowe. Na spotach stale ekipy znaja sie juz dlugo i ciezko sie tak poprostu zaaklimatyzować. Moskala tez dopiero poznalem jak sie spotkalismy w lesie pod warszawa i mimo tego ze nie wyglada to jest spoko :gwizdanie:- [B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
Sytuacja wyglada tak ze zupelnie brak mi pomyslow co moze byc przyczyna... Nowy DV, N75, TIP, przewody wymienione na Samco. Auto przyspiesza tak: http://w390.wrzuta.pl/film/5F1mPa1TsjS/20090930011 Auto ladnie ciagnie ale w momencie gdy obroty dochodza do 2900 doladowanie spada i tak trzyma... Za co sie jeszcze mozna zabrac. Bylem w Diagtronicu dzisiaj to powiedzieli ze "K03 laduje seryjnie 0.3 Bara (czasami dochodzi do 0.5) i ze wszystko jest OK"... udalem ze nie slysze i wyszedlem... Nie wiem o co im chodzilo z tym "czasami"... Umieja zniechecic klienta to moge potwierdzic. Auto ma LPG i na wszelki wypadek odlaczylem instalacje, zrobilem reset ECU i testy byly na benzynie. Jak przelacze na LPG to wywala blad 00561 (mixture adaptation) a na benzynie go nie ma. Czasami sonda mi wywala blad ale czy ona moze miec wplyw na doladowanie ?? Przed filmikiem nie bylo bledow i po tez nie...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z jednej strony Adrian ma racje ale z drugiej strony wiekszosc nowych w pierwszym pytaniu rzucalo czy ktos ma vaga i oczekiwalo ze wszyscy rzuca sie do pomocy, bijac sie ktoremu uda sie wlozyc (kabelek). Klub jest po to zeby sie spotykac i czasami nie tylko audi jest na pierwszym miejscu. Fakt faktem ze swiezakowi ciezko sie przebic na poczatku i wielu to odstrasza. Troche patowa sytuacja- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.mrmotors.pl/projekty.php?id=16 zobacz foty tego paska- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bardzo ładnie , [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 06:36_________________________________________________siema chłopaki Takie podwójne jak u Rogala wyglądają lepiej ale i tak to moim zdaniem najlepsze miejsce na dodatkowe budziki Faktycznie u Rogala za***iście wygladalo ale nie ma w polsce takich mocowan a mi bylo tylko potrzebne na boost Po pracy wczoraj trzeba bylo sie odstresowac i przyszly kolezanki :naughty: :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widac, tylko ujecie troche hujowe, trzeba z boku tylko na termometr patrzec bo reszte widac - [B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"