Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Jak kupujesz na alledrogo to sie nie dziw. ja za komplet zaplacilem 120zl :gwizdanie:
  2. Ja bym ci pozyczyl ale musze tesciow z lodzi na okecie dostarczyc na 4 rano w sobote. Moskal ogól sie i idz sam. Nie umiesz sie usmiechnac do pani i powiedziec kilka cieplych slow? Troszke jezyczkiem powywijac
  3. masz szanse jeszcze cos madrego napisac
  4. Odsetki ustawowe...
  5. faktycznie http://www.bankier.pl/firma/podatki/narzedzia/kal_podatkowy/ Jak tobie maja oddac to grosze ale jakbys ty sie spoznil te 7 dni to bys fure musial sprzedac
  6. Skad ten wzor?
  7. A nie jest czasem tak ze maja 30 dni roboczych i pozniej mozesz sie starac o odsetki za kazdy dzien zwloki? im dluzej beda trzymac to wiecej beda musieli zaplacic wiec nie sadze ze beda dwa lata trzymac Takie jest chyba prawo ubezpieczeniowe.
  8. Siema z rana
  9. Przeplywka powinna wskazywac ok 120g/s przy max obrotow. jedyne co ci pozostaje to podmiana DV i N75. wtedy wykluczysz czy sa walniete. Jak to zrobic nie pytaj bo bylo walkowane na forum
  10. Swiete slowa dolna granice mamy, pozostaje jeszcze granice powyzej ktorego uznajemy wiek geriatryczny
  11. Wyluzujcie. trzeba wprowadzic zarzadzenie ze o laskach ponizej 18stki nikt nie pisze bo to jest niesmaczne
  12. albo bedziesz mial przod lub tyl szerszy tylko 4
  13. a na chrusta?
  14. dwa razy po trzy razy
  15. Pianka to groszowe sprawy w porownawiu z zakupem sprzetu. Fajne jest to ze i na zime i na lato masz alternatywe. zmieniasz tylko deski
  16. Ja tez szukam aletrantywy sla snowboardu. W bieszczadach jak jest snieg to sa gdzieniegdzie fajne miejsca do smigania. Kitesnowboard za***isty ale trzeba miec przestrzen zeby w nic nie przyjebac. Na zegrzu wiem ze w zime tez lataja. Chodzi ci o ten co jest w Augustowie?
  17. Na morzu nie. Lowienie ryb to jedna z mozliwosci. kwestia na co mam ochote w danym czasie. Jesli chodzi o tego typu zabawki to wole Kitesurfing albo Windsurfing. Kiedys mialem przyjemnosc pojezdzic taka zabawka ale jakos to do mnie nie przemawia. lepsze wrazenia sa na Kite kiedy polecisz w gore i zastanawiasz sie jak wyladowac. Wrazenia bezcenne przy dobrym wietrze
  18. chyba dla jaj ktos zamienil znaczki...
  19. gdzies na sr.pl czytalem o corrado w audi ale nie pamietam dokladnie.
  20. Ja tego nie traktuje jako fascynujace hobby ale jako forme odpoczynku. Siadasz sobie na pomoscie, za toba kilka zimnych browarow, cisza, spokoj. Ja nawet nie jadam tych ryb co zlapie tylko wypuszczam. No chyba ze jestem z ekipa ktora lubi je jesc. Taka forma odstresowania. Przy okazji mozna fajne widoczki zobaczyc na mazurach
  21. Audi to nie Honda Tutaj musisz wszystkie graty wyrzucic i wstawic osprzet S4. policz sobie kupno samego silnika, skrzyni, wiazki z S4 do tego mase problemow przy przekladce i kasa dla kogos kto sie podejmnie i ryzyko ze bedzie dzialac. Nie ma plug&play w tym przypadku. tutaj masz kolesia ktory robil swap z 2.8 na 2.7 biT http://members.lycos.co.uk/rs4sedan/
  22. moje zdobycze 2 leszczyki po 1.5kg
  23. Pierwsze: na gazie czy benzynie? Drugie: Wymieniales na nowe ori czy uzywki? Trzecie: Zrob logi. Czwarte: Wepnij manometr.
  24. bedzie ktos na Cargo dzisiaj czy wszyscy pija?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.