Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. Ja bym szukał przyczyny w czujniku deszczu.
  2. Zależy jak głęboko zaciek wgryzł się w lakier. Spróbuj najpierw, na małej powierzchni jakąś lekko ścierną pastą a jak nie pójdzie to papierem ściernym 1500-2000. Będziesz widział co się dzieje. Jeżeli jest wgryzione głęboko w lakier bezbarwny to może się okazać, że pozostaje jedynie polakierować.
  3. Ja wczoraj uruchomiłem w polifcie test wskazówek ale z lap timer podobna sytuacja, nie przyjmuje kodowania pomimo komunikatu, że przyjęło.
  4. Ja mam tylko dylemat jaką koszulkę na mecz kupić, białą czy czerwoną no i w jakich nasi zagrają aby się dopasować.
  5. Aż sam jestem ciekawy.
  6. Super, ja lecę samolotem z Anglii na trzy dni. Ja trafiłem 2 bilety kat. 2.
  7. Jeżeli zależy ci na gabarytach to C6 jednak moim zdaniem B8 jest świeższą konstrukcją i o niebo ładniejsza stylistycznie z zewnątrz jak i wewnątrz. C6 bardziej porównywał bym z B7 niź z B8.
  8. Ponoć w miarę niezawodne auta. Znajomy ma taką tylko, że w dieslu, dobrze wyposażoną i nie ma z nią problemu. W tej nie podoba mi się kolorystyka wnętrza: jasne skóry plus drewno, zbyt dziadkowe jak dla mnie (chociaż już sam jestem dziadkiem). To jednak kwestia indywidualna. Na plus, kolor nadwozia i widać, że zadbana. Szerokości
  9. Witaj w klubie
  10. Ja nie miałem z tym problemu. Wymieniałem napinacz w moim b8 oraz w a6. w obu przypadkach użyłem klucza płasko oczkowego, grzechotkowego. W obu przypadkach śrubę po poluzowaniu wykręciłem palcami. Więcej problemu miałem z włożeniem napinacza na miejsce bo dość ciasno jest. Trzeba uważać tylko aby nie dotknąć rączką klucza do śruby alternatora gdzie jest przewód plusowy przykręcony bo się zwarcie zrobi.
  11. Nie trzeba odkręcać alternatora.
  12. Chodzi o dodatkową pompę wody. nr 19 na schemacie. https://audi.7zap.com/en/usa/audi+a4+avant/a4/2009-636/1/121-121041/
  13. Coś jest z tarczą ewentualnie piastą nie tak. Wystarczy, że rozgrzaną tarczę wodą potraktujesz np wjeżdżając w kałużę i może się odkształcić. Jeżeli nie jesteś pewny to możesz zamienić tarcze miejscami i sprawdzić jak się będą zachowywać.
  14. Wygląda na krzywą lub źle zamontowaną tarczę ( obstawiam, że jest krzywa) i to od niej bym zaczął. Po zdemontowaniu tarczy sprawdź dla pewności również piastę.
  15. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ogólny stan auta, wyposażenie, przebieg mniej istotny.
  16. Tak. Taką samą jak na zdjęciu.
  17. Polecam srebrną, pięknie wygląda i jest sporo łatwiejsza w utrzymaniu niż czarna.
  18. https://www.plyta-indukcyjna.pl/plyta-indukcyjna-czy-ceramiczna
  19. Szczerze mówiąc nie porównywałem,ale nie ma tragedii.
  20. Mam indukcję na 220v od trzech lat i działa bezproblemowo.
  21. W b6 nie ma mcphersona
  22. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miałem Calibrę zbiornik 63l i Dover - Zgorzelec też bez tankowania robiła
  23. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja trasę z Dover do Zgorzelca około 1150km też na zbiorniku AWX-em robiłem. CAHA już musiałem dolewać po drodze
  24. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też się zastanawiam, zasilanie CR, 16 zaworów, teoretycznie powinien mniej palić. Może ma znaczenie masa pojazdu i liczba odbiorników prądu wpływając na większe obciążenie silnika. Jedno jest pewne: spalanie z katalogów i artykułów prasowych można między bajki wsadzić.
  25. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nigdy w b6 nie zeszlem poniżej 6.5 litra a miałem ośkę avf. Przeważnie było to 7-7,5 trasy mieszane B6 AWX, przepisowo po angielskiej autostradzie 120km/h spokojnie 5.2-5.6 l/100km . po mieście 8l/100km b8 CAHA autostrada 5.8-6.5l/100km a miasto 9-11l/ 100km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.