Treść opublikowana przez NYNA
-
[B6 BBK] S4 Moj nowy nabytek
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No i co z tego że wystarczy a jak ktoś chce lepszy czyli pełny syntetyk to nie może go wlać? Olej ma spełniać normę dla danego silnika a jeżeli to będzie pełny syntetyk to tylko lepiej dla silnika, turbiny itd. zreszta było już 1555555555 razy w tym wątku.- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Wiem że są, ale tu mowa o dodatkach do paliwa jest.- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
No chyba że tak bo myślałem, że wlał to sobie do silnika- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
A co ma dodatek do paliwa do wymiany oleju- [B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
No lekka paranoja.Czyli robiąc 30 tys. rocznie to na po każdym przeglądzie już rezerwujesz termin na następny za pół roku :)Tylko co w przypadku jakiejś nagłej awarii, pół roku bez auta?- Zakopane Hotel * * * za 25zł
Na kamerkach średnio to wygląda narazie http://bialkatatrzanska.pl/index.php/pl/kamery.html W zeszłym roku w listopadzie już się jeździło na kotelnicy.- Dobrzy chiptunerzy
Katowice- Aligator, dynosoft 606 341 144- Zakopane Hotel * * * za 25zł
No właśnie jakie te warunki bo też bym się wybrał?- [B5 1Z] Kontrolka ładowania
Świece pewnie masz do wymiany a co do kontrolki to nie się co martwić jeżeli się nie zapala w trakcie jazdy to jest ok.U mnie też gaśnie dopiero po dodaniu gazu bo mam padniętą diodę w alternatorze i już ponad rok tak jeżdżę. Ja bym na Twoim miejscu najpierw sprawdził i wymienił świece.- [B7 BLB] Który ON używacie? tylko 2.0 tdi !!!
Po 60 tys. km taki masz filtr Chyba musisz zmienić stację bo tak zasyfionego filtra to nie miałem nawet w starym Traficku po 100 tys.km i jeżdżeniu na wszystkim- Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
a świstak siedzi i zawija...- Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Przegina to chyba ktoś inny :gwizdanie: Żeby za 1000 zł takiego ..... z siebie robić- [ALL B5] Identyfikacja silnika
Rozgarnięty mechanik nie będzie miał problemu z określeniem jakie części rozrządu będą potrzebne.- Kibice żużla
To może na halę jedź odrazu może będzie bliżej- Kibice żużla
No to fakt medal jest i to chyba na dzień dzisiejszy jedyna rzecz z której możemy się cieszyć bo dalej już nie jest tak różowo i nie wiadomo co to dalej będzie- Kibice żużla
A widziałeś ostatnio jakiś lepszy- Kibice żużla
Dobra dobra bez takich mi tu Gdyby gamonie nie zawalili meczu z Lesznem to byli by w finale zresztą jak dla mnie to na miarę finału to już był dlatego drugiego finału teraz nie może być- Kibice żużla
Dobra żeby było sprawiedliwie to niech już Włókniarz zostanie tym mistrzem i nie musicie już jeździć :gwizdanie: :polew: Nosfer, siatkówkę dziś oglądaj o 18 Polsat Sport: Neckermann AZS Politechnika Warszawska vs Domex Tytan AZS Częstochowa- Audi Blaupunkt Chorus problem !! zakodowane a kodu nie mam
U mnie po VIN-ie nie dało się znaleźć to podpieli kompa i odczytali.- Kibice żużla
Jaja sobie robią i tyle, Żyto chyba myślał że jakieś Afrykańskie powietrze nagle do nas dotrze i za szybko tor wyschnie to go wcześniej jeszcze zbronował Ja tam już sezon siatkarski rozpocząłem a tu jeszcze żużlowy się nie zakończył Dziś o 18 z Warszawką Nosfer komu będziesz kibicował- Audi Blaupunkt Chorus problem !! zakodowane a kodu nie mam
No mi w Serwisie Audi podali, 10 min. i po sprawie To ceny tam u was wysokie u nas rozkodowanie w normalnym warsztacie z car audio też kosztuje 50 zł tylko że nie robią na miejscu- Kibice żużla
albo w Bdgoszczy- Kibice żużla
A mówili że Leszno już tor do zimy przygotowało i nie będzie można jeździć.- Audi Blaupunkt Chorus problem !! zakodowane a kodu nie mam
Pytałeś w ASO? Mi w zeszłym roku za 50 zł kod podali - Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?