Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Jakbym był sam to bym podszedł . Ale w aucie cała rodzina i w dodatku już mnie gonili bo byli głodni
  2. Myłem auto obok na Orlenie
  3. Na żywo dużo lepiej się prezentuje
  4. Mam od niego wariator. Zdecydowałem się na używany oryginalny w dobrym stanie. Szybka wysyłka,wariator ponad rok w aucie i puki co wszystko dobrze . Cena tez spoko.
  5. Kolega nie napisał jaki przebieg ale jeśli szklanka nie była nigdy ruszana to warto się jej przyjrzeć. Skoro stało się to nagle z dnia na dzień to szklanka mogła być już w złym stanie i nawet się rozlecieć . A łańcuch to druga z opcji. Ja po zakupie auta od razu wymieniałem tą szklankę a następnie łańcuch napinacz i niestety wariator.
  6. A po zmianie pompy oleju na taka z 1.9 tdi wchodzi 5,4 i pokazuje max w moim A6 C6 BPJ.
  7. W tych gotowych zestawach pytajcie jakiej firmy jest pompa . Bo często jest tani Topran.
  8. Gregorski3 odpowiedział(a) na daglas temat w 2.0T
    Żadnych negatywnych zmian nie odczułem. Wycieków nie ma żadnych. Po otwarciu korka silnik zaczyna gorzej pracować jakby miał zgasnąć. Do 5tys kilometrów pobór oleju taki sam . Po tym przebiegu widać ,że motul ma już dość i więcej go ubywa ale nie są to jakieś kosmiczne ilości. Dla tego na dniach zmieniam olej z motula na ravenola.
  9. Gregorski3 odpowiedział(a) na daglas temat w 2.0T
    Ja u siebie w a6 mam taki zestaw . Do roku nic się nie dzieje. A ciśnienie uchodzi drugim zaworem tak zwanym check valve i jest to ta rurka wychodząca z pokrywy zaworów koło filtra powietrza jeśli piszemy o audi a6.
  10. Na żółto zaznaczyłem.
  11. Kupiłem jednak polecanego Ravenola. Wymiana za 2 tyg.
  12. Grzegorz z Rybnika polecam . Robiłem u niego 2 auta pełna profeska.
  13. U mnie było podobnie. Wywalone były przeguby wewnętrzne mimo ,że na kanale wydawały się ok. A po wyjęciu z auta była masakra.
  14. Dowód rejestracyjny trzymasz w aucie ?
  15. Ja to dostałem około rok temu. Nic nowszego nie szukałem bo od roku kabel działa idealnie. Ale może komuś się przyda.
  16. Nie wiem czy mogę to tu dodać jak coś to admin usunie . Jest to plik z instrukcją ,który dostałem od chińczyka do naprawy kabla . VCDSLoader_v7.0Full--18.9.zip
  17. Jaka wersja tego vcds. U mnie kabel padł po 3 podłączeniach do auta. Kolega napisał do chińczyka i podesłał plik do naprawy kabla. Ja mam 18.9.
  18. Gregorski3 odpowiedział(a) na pawlo0933 temat w Audi A4 B6/B7
    Powinien być podpięty w otwór z boku akumulatora. Ta rurka odprowadza opary z akumulatora na zewnątrz maski. Rurkę widać jak otworzysz drzwi kierowcy.
  19. Co powiecie o oleju Gulf Formula GX 5w40 ? Olej wymieniam co ok 8 tys i do oleju dodaje archoil. Ma ktoś doświadczenie z olejami Gulf ? Silnik 2.0 tfsi bpj ea113.
  20. Myślisz,że w a6 c6 też to zadziała ( głownie zależy mi na światłach wstecznych bo na zwykłej żarówce to nic nie widać ).
  21. Miałem taki w b6 i u mnie sporadycznie tez nie łączył się z silnikiem . Wystarczyło go odłączyć wyłączyć zapłon na chwilę i potem już działał . On chyba ma też możliwość aktualizacji przez usb ( mój miał od spodu miejsce na podłączenie ). Służył mi przez 3 lata do podstaw diagnostyki jest ok.
  22. Gregorski3 odpowiedział(a) na _Andrzej_ temat w Audi A6/S6/RS6
    Piękna
  23. Kawał dobrej roboty zrobili panowie. Fotele igiełka.
  24. Ja mam kierownicę sline z a3 8p i z tego co szukałem jest nieco mniejsza i grubsza od innych ale nie potwierdziłem go na 100%. I ma przeszycie z białej i czerwonej nici oraz częściowo pikowaną skórę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.