Treść opublikowana przez Sejwel
-
zderzak s4 do audi a4 b5
Oczywiście jeśli to ori to opłaca się..
-
podłokietnik, demontaż uchwytu telefonu + subwoofer howto
Jeśli masz niefabryczne radio to musisz mieć specjalną przejściówkę do załączenia suba i tylnych głośników. Jak coś pisz na priv.
-
Zlocik gdzies na terenie Opolskiego np Nysa
Cześć. Jestem jak najbardziej chętny. Możemy się ustawić w Głubczycach albo w Nysie. Tylko trzeba ustalić termin
-
podłokietnik, demontaż uchwytu telefonu + subwoofer howto
Masz ori radio czy niefabryczne?
-
Centralny pod pilota
Popatrz na swój aktualny kluczyk wg. tego dobierasz grot.
-
Modyfikacja zderzaka przedniego
można się bawić, ale jeśli nie masz doświadczenia w takich pracach to wątpię żeby to ładnie wyszło.
-
Centralny pod pilota
Właśnie robię to u siebie Musisz kupić np. taki zestaw http://allegro.pl/sterownik-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-a8-dioda-i4723846197.html i wg. instrukcji założyć.
-
Modyfikacja zderzaka przedniego
Zdjęcia nie wczytuje.
-
Zaślepka wnęki tablicy rejestracyjnej
Można się pobawić ze szpachlą i włóknem szklanym też dobrze wyjdzie
-
pomoc przy wyborze żarówek:(
Tak jak kolega napisał.. Kup zwykłe polifty i nie rób wioski z ringami.
-
Czarny dach
Na tym zdjęciu niewiele widać. P.S. Sam oklejałeś?
-
Climatronic sam przyśpiesza prędkość nadmuchu.
W przed-liftowym klimatroniku jest to samo normalna rzecz
-
Wymiana tulei sanek(kołyski).
Temat był już przerabiany. Wystarczy je poluzować i opuścić.
-
Wkłady materiałowe boczków drzwi
Można to wymienić trzeba ściągnąć boczki i od wewnętrznej strony wyciągasz.
-
Jak dobrać drzwi
Czyli potrzebujesz drzwi z rocznika 96-98. Powinna być na dole czarna listwa i na środku drzwi taka cienka w kolorze.
-
Audi a4 problem ze zderzakiem
Zderzaki są takie same w każdej wersji silnikowej. Będzie pasował.
-
Jak dobrać drzwi
Z którego roku masz auto?
-
pomoc przy wyborze żarówek:(
Dobrą i niedrogą opcją są lampy Depo. Są na allegro za 360,-
-
Montaż 2din w przedlifcie
Zabieram się za wymianę konsoli na poliftową i z tego co słyszałem, będę potrzebował jakieś przekaźniki do podłączenia. Może ktoś opisać jakie to przekaźniki i co jeszcze potrzebuję żeby wszystko działało?
-
Czarny dach
Jeśli już coś robić to najlepsza będzie czarna folia w połysku. Tańsza opcja od lakierowania, a prezentuje się tak samo dobrze. No i zawsze można wrócić do ori koloru.
-
Oswietlenie tablicy rejestracyjnej
Mam u siebie podobne żarówki już ponad pół roku i wszystko ok. Żadnych spalonych bezpieczników, diody się nie popaliły ani nie mrugają Śmiało możesz takie żarówki kupować
-
Kilka pytań o detale Audi A4 B5
co do tylnych lamp to tylko poliftowe
-
Lakierowanie lamp
Możemy się tylko domyślać o co Ci chodzi.. Pokaż jakieś foto tych lamp
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja bym mógł dopiero na następny tydzień w pt albo sob podjechać
-
Progi z omegi C
Słyszałem, że do A4 można zamontować progi z omegi, lecz nigdzie nie mogę znaleźć tematu gdzie jest coś więcej napisane. W związku z tym mam prośbę, aby ktoś, kto rezał już coś takiego udzielił wskazówek dotyczących montażu w/w progów.