Treść opublikowana przez quadral20004
-
Problem z temperatura
Wina wysokiego mrozu
- Olej a dpf
-
jaką drukarke kupić?
Bierz brothera .sa nie drogie laserowe no i wieczne
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
centra to polski aku na 2 lata.cena idzie z jakoscia
-
Zbieżność geometria
naprawde chlopaki robia dobrze robote no i mozna patrzec im na rece:D
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
o gustach sie nie rozmawia p.s. mi tez sie nie podobaja:D no chyba ze bylby cale srebrne
-
Sprzegło bierze na samym koncu 1.9 avf 6b
Exacly
-
Zbieżność geometria
Opony expres za auchanem
-
Nokia E-Series - jaką wybrać ?
e52 .klawisze,niewysuwany,wbudowany odbiornik wifi i gps. cienki,lekki.mialem 3 razy ten sam telefon
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
A mi w serwisie pan powiedzial ze tylko w b7bbyl ten problem
-
Czy spalanie jest zawyzone na komputerze w czasie zimy?
zima spalanie jest wieksze z racji tego ,ze silnik nagrzewa sie dluzej.a komputer jak to komputer,nie ma co mu ufac
-
Audi A6 C5 AVANT -> S6 -> USA [Styling 63]
ale mnie rozbawiles:D:D:D
-
Audi A6 C5 AVANT -> S6 -> USA [Styling 63]
ciekawie.powodzenia w modach
-
Wibracje samochodu przy większych prędkościach
to pisz w swoim watku.kolega ma inny problem jak ty
-
[A4 B8] felga 20'' 8,5J jakie ET
43
-
Wibracje samochodu przy większych prędkościach
Bzdura
-
[A4 B8] Felgi 20''
piekne ale na wrocławskie drogi to szkoda zawiechy:)
-
1.9 a 1.8T
kolega tu na forum z 2 litrowej a5 zrobil rs5 5.2. i kto tu mowi o samozaparciu?? kolego smialo zakladaj bexa i dziel sie cennymi informacjami:)
-
Co kupić z napędem 4x4
Bierz b8 allrouda z 3 litrowym dislem
-
Wystrzelony Airbag, ogólna porada i fajne zakrycie na desce ?
to poduszki bez powodu juz wystrzeliwuja? sterownik mozna wyczyscic,nie jest konieczna wymiana
-
Wibracje samochodu przy większych prędkościach
jesli na dwoch roznych kompletach kol tak jest to czytaj to co ci wyslalem.postepuj z instrukcja tego tematu a problem zniknie.na mlion procent
-
Wibracje samochodu przy większych prędkościach
tak.wada fabryczna wachaczy.temat przerabiany przez dziesiatki uzytkownikow tego forum.lekiem jest wymiana wachaczy na poliftowe .wyklucz felgi i opony.jak to zrobisz to na bank wachacze
-
Wibracje samochodu przy większych prędkościach
tu masz odpowiedz https://a4-klub.pl/index.php?/topic/198737-drgania-na-kierownicy-w-zakresie-predkosci-110-140-rozwiazanie-wymiana-tuleje-65-mm-vs-75-mm/
-
(A4B5)Wymiana gumy przegubu od strony koła
guma przegubu rozciaga sie kilkadziesiatkrotnie. a tu prosze proste narzedzie http://allegro.pl/montazownica-do-szybkiego-montazu-oslon-przegubow-i6572922651.html
-
(A4B5)Wymiana gumy przegubu od strony koła
wiec tak.odkrec srube ta co jest w sroku kola.tzn w piascie. sciagni kolo.nie wiem jak u ciebie ale musisz sciagnac ktorys z wachaczy zeby odciagnac piaste i wyciagnac przegub. zeby nie zbijac przegubu kup sobie trąbke do nasadzania gumy na przegub.nowe opaski i skladasz w odwrotnej kolejnosci co rozbiorka