Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. Wina wysokiego mrozu
  2. quadral20004 odpowiedział(a) na Tyron temat w 3.0TDI
    Smialo lej 507
  3. Bierz brothera .sa nie drogie laserowe no i wieczne
  4. centra to polski aku na 2 lata.cena idzie z jakoscia
  5. naprawde chlopaki robia dobrze robote no i mozna patrzec im na rece:D
  6. o gustach sie nie rozmawia p.s. mi tez sie nie podobaja:D no chyba ze bylby cale srebrne
  7. Opony expres za auchanem
  8. e52 .klawisze,niewysuwany,wbudowany odbiornik wifi i gps. cienki,lekki.mialem 3 razy ten sam telefon
  9. A mi w serwisie pan powiedzial ze tylko w b7bbyl ten problem
  10. zima spalanie jest wieksze z racji tego ,ze silnik nagrzewa sie dluzej.a komputer jak to komputer,nie ma co mu ufac
  11. ale mnie rozbawiles:D:D:D
  12. ciekawie.powodzenia w modach
  13. to pisz w swoim watku.kolega ma inny problem jak ty
  14. piekne ale na wrocławskie drogi to szkoda zawiechy:)
  15. quadral20004 odpowiedział(a) na MrSmigolll temat w 1.9TDI
    kolega tu na forum z 2 litrowej a5 zrobil rs5 5.2. i kto tu mowi o samozaparciu?? kolego smialo zakladaj bexa i dziel sie cennymi informacjami:)
  16. Bierz b8 allrouda z 3 litrowym dislem
  17. to poduszki bez powodu juz wystrzeliwuja? sterownik mozna wyczyscic,nie jest konieczna wymiana
  18. jesli na dwoch roznych kompletach kol tak jest to czytaj to co ci wyslalem.postepuj z instrukcja tego tematu a problem zniknie.na mlion procent
  19. tak.wada fabryczna wachaczy.temat przerabiany przez dziesiatki uzytkownikow tego forum.lekiem jest wymiana wachaczy na poliftowe .wyklucz felgi i opony.jak to zrobisz to na bank wachacze
  20. tu masz odpowiedz https://a4-klub.pl/index.php?/topic/198737-drgania-na-kierownicy-w-zakresie-predkosci-110-140-rozwiazanie-wymiana-tuleje-65-mm-vs-75-mm/
  21. guma przegubu rozciaga sie kilkadziesiatkrotnie. a tu prosze proste narzedzie http://allegro.pl/montazownica-do-szybkiego-montazu-oslon-przegubow-i6572922651.html
  22. wiec tak.odkrec srube ta co jest w sroku kola.tzn w piascie. sciagni kolo.nie wiem jak u ciebie ale musisz sciagnac ktorys z wachaczy zeby odciagnac piaste i wyciagnac przegub. zeby nie zbijac przegubu kup sobie trąbke do nasadzania gumy na przegub.nowe opaski i skladasz w odwrotnej kolejnosci co rozbiorka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.