Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. Od a5 q5 a4 pasują. Prawdopodobnie od Passata tez
  2. Poczekaj a za jakiś czas wydasz te 2650zl
  3. jedz do kogos kto ci zrobi przeglad bez usuwania foli i po problemie
  4. quadral20004 odpowiedział(a) na Minerseth temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie tez zostaja plamy z brudnej wody.ciepla czysta woda z plynem do plukania i wszytsko znika
  5. wiekszosc osob wymienia komplet.niech twoj mechanik oceni w jakim stanie jest dwumas. jesli go zostawisz to pewnie za jakis czas padnie ci dwumas i znow bedziesz musial zrzucac skrzynie i wymieniac komplet
  6. kup banany poliftowe z tulejkami poliftowymi,stocz poliftowe tuleje na wymiar tych co masz i bedzie git
  7. dolej olej i po klopocie bedzie
  8. jesli to b5 to asr nie masz.w nowszych modelach asr i esp wylacza sie jednym kliknieciem a zeby samo esp wylacyc to trzeba ten guzik chwile przytrzymac
  9. tarcza sprzeglowa i dwumas do wymiany,musiala byc juz byc juz wykonczona jesli po takim zabiegu padla
  10. Komunikat mówi o niskim stanie oleju.dolej i będzie git
  11. cuda sie zdarzaja:)
  12. łee to lepiej wygladala,zepsules troche ja:p
  13. robicie z igly widly.jakie ma znaczenie ten czynnik? wazne ze spelnia swoje zadanie i tyle!
  14. ładna,fotele s4,ktos ładnie modził zdjecie kalkulatorem robiles chyba ,bo nie widze czy to 3g?
  15. zdesperowany sprzedawca:D
  16. co ty za bzdure piszesz?????????????? przedewszystkim na korku wlewu oleju jest wybite "castrol" , czyli seryjnie lane do motorow vw druga sprawa ostatnio wlalem motula i zjada mi go wiecej jak casrtola.przy nastepnej wymianie napewno wleje castrola najzwyklejszego 5w do silnikow z dpfem. art111222 smialo lej castrola
  17. jaki wyklad ale popieram:)
  18. tarcza do wymiany,tak to bywa po czipie:)
  19. poszukaj tu na forum,napewno jest o tym mowa
  20. Kolego, po zatarciu, wymieniłeś tylko sprężarkę i nic więcej nie robiłeś? Jeżeli tak to nie licz na to, że układ będzie działał prawidłowo i bezawaryjnie, Po zatarciu sprężarki jest kilka rzeczy do wymiany, i płukanie układu, poczytaj, jest o tym trochę w sieci. Sam jestem dopiero co po zatarciu sprężarki, nie nadawała się do niczego, wymieniony osuszacz dysza rozprężna, chłodnica (skraplacz), plus płukanie układu, koszt 1900zł., 12 miesięcy gwarancji na kompresor. dokladnie tak:)
  21. nie lepiej wziac roczne i miec 30% taniej?
  22. po co kostke??!! kostka to styki,jakby byla walnieta to nie odpalalby .wkladka do wymiany
  23. napewno sprawidzl jakie napiecie wychodzi z przekaznika i jakie wchodzi na kompresor? jesli jest inne to gdzies styku nie ma albo przewod przetarty dostal wody,skorodowal i moze zaklocac napiecie
  24. nie bralem nigdy auta z salonu.heh dobrze wiedziec.a co do cen to logiczne ze jak na firme to netto a brutto wartosc dodana,ktora urzad skarbowy wroci:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.