Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. a jak odczucia? od 2 do 4tys/obr słąbnie? moze hamowania walnieta i zaniza parabole
  2. haha masz swoj update:) ignorowac wezwania do aso jezdzic ze starym i bedzie najlepiej.na marginesie mi tez pali 7:)
  3. http://www.a6klub.pl/printview.php?t=47071&start=0
  4. jak dla mnie na jednym i drugim chodzi tak samo ale slychac panewki
  5. jak cenowo wyglada taki komplet?
  6. czemu ma obcierac? jesli profil opony sie zmiejsza
  7. quadral20004 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    google.com
  8. ja mam 16 i mam dylemat na 17 .szkoda mi zawiechy bo mieszkam w miejscu gdzie mamy oplakane drogi.zalezy po czym jezdzisz.jesli drogi igla to wsadzaj 19:)
  9. wymien wszystkie wkladki drzwi i klapy.do tego bedziesz mial osobny kluczyk,do stacyjki zostanie ci ten co masz(jesli masz zapasowy)zaprogramuj imo tak jak kolega wyzej pisal i to bedzie najlepsze rozwiazanie.
  10. WIOCHA.KIERE ZMIEN
  11. duzo autek wpada pod makro?
  12. to lepiej jedz do aso.taniej chyba bedzie
  13. łacznik gumowy
  14. wez zlokalizuj najpierw skad to cieknie,potem pisz to ci powiem czy trzeba sciagnac pompe czy nie
  15. quadral20004 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    mi zjada z pol litra od wymiany do wymiany
  16. lol u siebie jak sciagnalem wysprzeglik to lapa byla zaraz za obdowa skrzyni
  17. bo smigasz i przegrzewasz auto zaczni jezdzic spokojniej to problem minie:)
  18. lapa powinna byc zaraz za obudowa skrzyni.za daleko czyli ile cm patrzac od wewnetrznej strony obudowy skrzyni?
  19. przepiekne sa,ale zeby byly jeszcze w szarym macie:)
  20. jedne i drugie moim zdnaiem brzydkie. http://allegro.pl/oryg-audi-a6-19-4g0-c7-a4-8k-s-line-rs4-b8-s6-i6171882088.html te jak dla mnie
  21. ładana.zycze bezawaryjnosci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.