Treść opublikowana przez quadral20004
-
AWX 130KM-165KM 400Nm co sadzicie o wykresie?
a jak odczucia? od 2 do 4tys/obr słąbnie? moze hamowania walnieta i zaniza parabole
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
haha masz swoj update:) ignorowac wezwania do aso jezdzic ze starym i bedzie najlepiej.na marginesie mi tez pali 7:)
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
nie
-
Problem z Check engine (EVAP) ?
http://www.a6klub.pl/printview.php?t=47071&start=0
-
[B6 BEX] 1.8T Quattro Avant S-Line Plus RED LY3J by 314TeR
meksykanska czewrwien:)
-
Gdy chodzi dłużej niż 25 min zaczyna coś stukać w silniku
jak dla mnie na jednym i drugim chodzi tak samo ale slychac panewki
-
DWUKROTNA wymiana pompy sprzęgła!
jak cenowo wyglada taki komplet?
-
Dylemat - z 17 na 19 ?
czemu ma obcierac? jesli profil opony sie zmiejsza
- Bledy AVJ
-
Dylemat - z 17 na 19 ?
ja mam 16 i mam dylemat na 17 .szkoda mi zawiechy bo mieszkam w miejscu gdzie mamy oplakane drogi.zalezy po czym jezdzisz.jesli drogi igla to wsadzaj 19:)
-
Skradziony kluczyk co robić?
wymien wszystkie wkladki drzwi i klapy.do tego bedziesz mial osobny kluczyk,do stacyjki zostanie ci ten co masz(jesli masz zapasowy)zaprogramuj imo tak jak kolega wyzej pisal i to bedzie najlepsze rozwiazanie.
-
Emblemat S Line na kierownicę
WIOCHA.KIERE ZMIEN
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
duzo autek wpada pod makro?
-
Skradziony kluczyk co robić?
to lepiej jedz do aso.taniej chyba bedzie
-
oszusci na olx
- Gumowy element dolotu A4 B5 1.9TDI 90KM
łacznik gumowy- [S4 B6] Pomoc w doborze 19ek, pls !
ktore kupiles w koncu?- 3.0 TDI [ASB] "Poci się" pompa paliwa.
wez zlokalizuj najpierw skad to cieknie,potem pisz to ci powiem czy trzeba sciagnac pompe czy nie- Olej w Przewodzie
mi zjada z pol litra od wymiany do wymiany- DWUKROTNA wymiana pompy sprzęgła!
lol u siebie jak sciagnalem wysprzeglik to lapa byla zaraz za obdowa skrzyni- wentylator chodzi po wyłączeniu silnika
bo smigasz i przegrzewasz auto zaczni jezdzic spokojniej to problem minie:)- DWUKROTNA wymiana pompy sprzęgła!
lapa powinna byc zaraz za obudowa skrzyni.za daleko czyli ile cm patrzac od wewnetrznej strony obudowy skrzyni?- [S4 B6] Pomoc w doborze 19ek, pls !
przepiekne sa,ale zeby byly jeszcze w szarym macie:)- [S4 B6] Pomoc w doborze 19ek, pls !
jedne i drugie moim zdnaiem brzydkie. http://allegro.pl/oryg-audi-a6-19-4g0-c7-a4-8k-s-line-rs4-b8-s6-i6171882088.html te jak dla mnie- Nowicjusz - wątek powitalny
ładana.zycze bezawaryjnosci - Gumowy element dolotu A4 B5 1.9TDI 90KM