Treść opublikowana przez henias1987
-
[B5 1Z] Kłopoty ze skrzynią biegów
witam haczyly mi biegi i tez byly problemy z wrzuceniem i wywaleniem biegow, w koncu wymontowalem skrzynie i po ogledzinach doszedlem do wniosku ze brakuje synchronizatora 5 biegu mozna powiedziec ze caly sie praktycznie spilowal bo olej mosiezny a zadnych jego czesci nie widac 5 w prawdzie chodzila troche obcierala ale czasami byly problemy w wylaczneiem 5 biegu reszta synchronizatorow wyglada ok, jednak mialem problemy jeszcze z 1 2 i wstecznym czy brak tego 5 synchronizatora moze powodowac zaklucenia pozostalych begow? dodam ze z 3 i 4 nie ma zadnych problemow.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a zrobcie moze cos pozniej moze 16??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a to moje wspomnienia w wycieczki do sopotu a to juz inna historia to chyba A4?
-
[B5 AVG] Kopci lekko niebiesko na wolnych
ten niebieski dymek to oznacza ze bierze olej, jak pol litra na 10tys to duzo,
-
[B5 1Z] Wyskakujące biegi
witam mam problemy ze skrzynia wyskakuje mi wsteczny, haczy 5 i dwojki nie moge czasami wbic i musze ja wyciagnac nie wiecie ile wazy?? czy dam sam rade czy jeszcze kogos sobie znalezc do pomocy?? i co moze z nia byc synchronizatowy??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a wezcie kiedys jakos w tyg pozniejsza pora bo te niedziele za nic mi nie pasuja ;/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kroghot i jak fele sie podobaja?
-
[B5 AHH] Czy można odpalić na pych ?
w ostatecznosci jak nie ma innego wyjscia, ale nie ciagnac przez cale osiedle, kumpel zaciagal paska 99' na pompowtryskach 115km zima to bylo bo ako mial za slabe na drugim biegu i jakos nic mu sie nie wydarzylo dziala dalej.[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 16:39_________________________________________________do kolegi mily taniej kupisz uzywany silnik, gdzie cie remont 4 kola mogl wyniesc, to cie oszukali, widze masz jakis stary silnik to 1500 do 2000 kupisz bez problemu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam a nie chce ktos alu RH, kumpel ma takie same jak w linku, byly zalozone w nowym passacie, sprzedal go i alu mu zostalo, tez 17 cala z oponami falken 225/45/17 http://motoallegro.pl/item639799752_piekne_felgi_rh_rozstaw_5x112_z_oponami_bmc.html
-
[B6 AMB] Montować LPG czy nie ?
kup lepiej diesla takiej cie wyjdzie gaz tyra silnik
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
jak pompa jebnie to sie nic nie stanie tylko wtedy sie troche woda gotuje. [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 12:38_________________________________________________ale z trugiej strony kupiles auto za 30 tys a nie stac cie na pompe na sto zlotych??
-
[B5 AVG] Jak sprawdzić, czy pasek rozrządu był wymieniany.
mozna tak ocenic pasek jak juzn ie ma na nim zadnych napisow to lepiej wymien
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam z tego co wiem to 1 maja bedzie cos sie dzialo na pasie bo otwarcie sezonu ma byc.
-
[B5 1Z] Autko nie ma mocy
kupowal od jakiegos rolnika po 2zl, teraz juz leje normalnej ropy, i on nie ma tak ze idzie nie idzie, w ogole nie chce przyspieszac, i turbine jakbym slyszal ze chodzi, ale komputer wtedy nie pokazuje zadnyh bledow?
-
[B5 1Z] Autko nie ma mocy
witam jest taka sprawa kumpel ma octavie 1,9 tdi 90KM, i w ogole nie ma mocy ledwo przyspiesza do 100 km/h, podlaczylem mu vaga i nie pokazuje zadnego bledu, sadze ze ma rozwalone turbo!? aha taki szczegol lal do niej olej rzepakowy chcial taniej jezdzic
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam wczoraj wieczorem najprawdopodobniej na dworcowej na tym "fajnym bruku" zgubilem dekielek od alu byl luzny :/ ale nie wypadal, znaczy jak widac do czasu. z gdanskiej wjezdzalem w swietojanska i pod dworzec i potem dworcowa w dół moze widizeliscie?? <LOL>
-
[B6 ALT] Wymiana sprzęgła - 5000 PLN
5000 zlodziejstwo w 500 zl powinni powiedziec
-
[B8 CAG] "Haczenie" jedynki i dwójki
a ja mam b5 1,9tdi i od niedawna (3 dni) wlasnie nie moge dwojki wlaczyc czasami wchodzi bez problemu ale zdarza sie ze jakby nie bylo tam biegu, za nic nie idzie wrzucic. przedtem nie mialem takich cyrkow. skrzynia do wymiany??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema dropsone a jakie masz programy do tego vaga bo tez zakupilem na allegro ale cos niezbyt dziala??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to teraz pisac kto bedzie 28.12
-
[B5 1Z] chip z allegro czy u kogos
witam zamienilem a4 1.8 benzyne z przyczyn oczywistych na TDI kod silnika 1Z i teraz chcialbym zalozyc chipa co sadzicie o tych z allegro np ten http://motoallegro.pl/item495036343_chip_box_1_9_2_5_tdi_vw_audi_seat_skoda_chipbox.html lub czy lepiej u kogos zalozyc znacie kogos z dobrego z bydgoszczy lub okolic?? i czy wogole warto sie w to bawic
-
[B5 AVV] Pasek rozrządu - czy musze zmieniać ?
no wymienial ale nie sam pasek napinacze rolki pompa
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
jak nie wiesz to sie nie kluc w instrukcji obslugi to znalazlem i fotka jest pokretla od lusterek i jest opcja na przestawianie na podgrzewanie
-
Alufelgi zimą
np 15 to mozna na zime zalozyc ale wiekszych to szkoda
-
[ALL] co to za felgi ??
felgi feste