Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

alex3p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez alex3p

  1. Nie warto kombinowac, kup nowy.
  2. Cabanmat czy jak Ci tam, jak zedrzesz jednego buta to kupujesz parę czy jednego ?
  3. Co jej dolega ?
  4. Ravenol MTF-2 75W80
  5. Pierwsza lepsza zima skutecznie wyleczy Cie z RWD.
  6. Dlaczego ? ja mam przod 345 z B8 a tyl 300 z S4 B7 Dev montował. Nie dalo rady wrzucic przedniego zacisku z S4 B7, bo mam felgi 17" z lipnym wypelnieniem. wsio było juz gotowe ale felga wszystko popsuła. Dev podrapał sie w głowę, podreptal do swojego magazynku i przyniósł sliczne wychuchane czerwone zaciski z jarzmami i nowymi klockami Galfera. przewody poszły z Q5 i juz jeżdżę tak ponad rok.
  7. Niestety w fotelach nie mam regulacji lędźwia, co mnie zdziwiło... Ma, ma, dokładnie obejrzyj sterowanie fotela. No chyba ze angol
  8. Juz to widze
  9. Mnie drapneli na iskre w zeszlym roku w czerwcu. jechalem licznikowe 83-4 na 70-tce, wyskoczyl mi niebieski i do kąta. pokazuje mi wynik na iskrze - 89 Dalem mu dokumenty i poprosilem o chwile cierpliwości, zdziwiony poszedl do radiowozu a ja karte z kamery do lapka i sprawdzam, prędkość wg GPS w kamerze 78, lapek w łapy i ide do niebieskich i jak tylko wsiadłem do radiowozu to wale z grubej rury: ile ta wasza zabawka zawyza predkosc ? ...ech... ....ufff... ...hmmmm.... ....aaa... ....heee.... - wiecie czy mam wam sam powiedziec ??? ....hmmmm.... ...eeee... ...eee... - mam na Ltopie filmik z prędkością po GPS i na pewno nie bylo 89 powiem wiecej nie było nawet 80-siat. ...pszzzzyyyy... dej pan tego komputera... patrzy, patrzy, patrzy i mowi: - Edek, oddaj panu dokumenty, niech juz jedzie.... nim odjechałem jeszcze usłyszałem - czym my qurwa pracujemy ????
  10. http://www.grandlubicz.tp1.pl/ http://www.hotel-jan.pl/
  11. Sprawdz zawór jednokierunkowy od kolektora ssacego do serwa. albo nie jest szczelny albo odwrotnie zamontowany
  12. 1. Zawor w kompresorze 2. Zerwane sprzęgło w kompresorze
  13. 1. Czujnik wody, kup oryginalny w ASO 2. Ustawienie ktoregos czujnika jest nieprawidłowe. 3. Fajnych macie mechanikow w Kluczborku
  14. Podejdz do miejscowej Panstwowej Inspekcji Pracy, tam sie wszystkiego dowiesz. Najlepiej ze wszystkimi osobami ktore zostały oszukane.
  15. alex3p odpowiedział(a) na PatrykS4 temat w 1.9TDI
    Nowe popychacze przed montażem trzeba zalać świeżym olejem.
  16. alex3p odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktos do sprzedania mechanizm (gruszke podcisnieniowa) do sterowania klapami w kolektorze ssacym silnika 2.0i ALT ?
  17. Wdzydze Kiszewskie
  18. Fotograf i Jeziorak do przełknięcia.
  19. Mogłeś powiedziec ze chcesz na butlę dobrej łychy i tyle.
  20. alex3p odpowiedział(a) na daniooo77 temat w 2.7BiT
    Oraz ARE i BES
  21. Mam kolesia z ktorym często jezdzilem do DE po auta. W Polsce zap....ł ile wlazło, na nic nie zwracał uwagi, ile auto dało tyle jechało. Po przekroczeniu granicy człowiek zmieniał sie nie do poznania, nawet tam gdzie mozna cisnac do oporu nie przekraczał 150 gdzie w PL na gorszych drogach malo kiedy jechał mniej jak 200. Nie popełniał zadnych wykroczeń. Cieżko płaci się w € i w o wiele wiekszych kwotach. U nas cos zaczęło się coś w końcu dziac, zabieraja prawka, wieksze mandaty za predkosc i głupotę na drogach. osobiście mam nadzieję że to jeszcze nie koniec niespodzianek w tej materii.
  22. Kilka lat temu sprzedałem auto. po miesiacu przyszło foto ze SM. odpisalem ze tego i tego dnia zostalo sprzedane a auto wyrejestrowane w UM. po tygodniu przyszło straszonko ze sąd i inne pierdoły wiec odpisałem ze jest ochrona danych osobowych. nic juz nie dostałem
  23. alex3p odpowiedział(a) na daniooo77 temat w 2.7BiT
    Tez były, wersja US

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.