Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Polecane opony letnie
Na allegro była promocja. Kupując przez mobilne allegro dostajesz 100 zł gratis za zakup za co najmniej 600. Wiec kupiłem komplet za 1600 minus 100 wiec wyszło niecałe 400 za opony dunlop sportmax RT :-D
-
Piłka nożna
Bardzo ładnie to podsumowałeś, jakbyś wymienił Gerrarda póki co, to możemy gadać, ale nie Henry. Chyba, ze to jakiś rodzaj sarkazmu.
-
Piłka nożna
W sumie w tym sezonie to jest wręcz, aż Liverpool. Grają największą padakę od nie pamiętam kiedy.
-
Piłka nożna
No to Real z Schalke, nie jest źle. PSG z Chelsea no o ile lubie Jose o tyle liczę na psg. No i city ;-)
-
Piłka nożna
De Gea w Realu to jak jawa :-D no uciwszylbym się :-D
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Na PS4 bardziej się kręci haha xd Walki ps4 vc Xbox to jest Faktycznie śmiech. Ale walka konsole vs PC to jest polew :-D Czy gra działa w full HD a może w ultra HD i milion klatek, już nie liczy się tytuł tylko grafa i klatki. Śmiech na sali. Wszystko w jakimś stopniu jest ważne, ale trochę zdrowego rozsądku przydałoby się ;-) Swoją drogą rodzyn uncharted 2 odpal ;-)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Piłka leciała cudownie :-D
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Z taką robota jaką odwalił to ja się nie dziwię :-D druga kwestia, że o takiej godzinie to ostre przegięcie ;-)
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Pewnie było to już poruszane, ale kierownicę od B8 sobie wstaw. Auto w środku od razu dostanie zastrzyk cywilizacji ;-)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pablo pytanie czy w ogóle może grać w używki xd no ale każdy kupuje co woli ;-)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Cudo :-D chyba ustawie na tapetę :-)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie kupiłem driveclub, bo ma być w plusie. Nie wiem kiedy, ale ma być ;-) Teraz mam zamiar pograć w te z plusa będzie infamous dodatek w Styczniu ;-) infamousa juz ograłem i był ok. Teraz wpadnie the evil within. Kozacko zapowiada się również dying light gameplay wbija w podłogę - ciekawe co z tego wyjdzie.
-
Piłka nożna
A co z Suarezem wygrali?
-
Piłka nożna
Od czasów Dudka tej drużyny juz nie ma. Przegrałeś na własną niestety odpowiedzialność.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Elegancko, a są jakiś inne Audi?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
I bardzo dobrze na pewno nie będziesz żałować :-D daj znać jak przyjdą i jak Tobie pasują w trzymaniu grzybów ;-)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie żebym reklamował, http://allegro.pl/gumki-nakladki-silikonowe-pad-ps3-ps4-xbox-360-one-i4842601013.html prędzej czy później bedziesz musiał kupić takie nakładki. Dobrze sie trzymają, nie ścierają. Są wygodne. i koszt 5 zł
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Przede wszystkim jest cięższy, pewniej leży w dłoni. Obowiązkiem są nakładki na grzybki, troszkę grania i zaczną się ścierać koszt to kilka złotych naprawdę polecam.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja czekam na jakiś cud i Trylogię Uncharted na PS4, a na dokładkę Uncharted 4. Do tego Bloodborne, The Order, przyszły rok zapowiada się fantastycznie.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
ok, świetnie
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
ok, możesz ciut jaśniej napisać? Mam połączyć moduł PDC z modułem haka ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
ok, dzięki
-
Piłka nożna
Już 3 miejsce, powoli do przodu, a 8 pkt to wcale nie tak dużo. Gdy się oczywiście wygrywa :-D
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Też mam zamiar wyposażyć się w PDC tył i tylko tył. Mam też hak. Można zrobić wszystko wg poradnika i wywalić moduł haka, aby PDC działało, tak? plus oczywiście kodowanie w VAG.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Postaram się być asap Raczej zdążę