Treść opublikowana przez TOM3K
-
AUDI A4 B8 Quattro 3.0 TDi V6 CCWA
Wyposażenie naprawdę bez fajerwerków ale silnik nadrabia! Jesteś z Celle? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Jaki dać dystans do Felgi 18 cali 8j et47 zeby było równo z błotnikiem przód i tył? zawieszenie 1bv Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Lato juz a tu cicho
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Urlop się zbliża wiec trzeba się uzbroić w graty Wczorajszy zakup. Do pełni szczęścia potrzebny licznik w kolorze i fotochrom. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Lepiej mieć sprawne auto mechanicznie a navi można zrobić chociaż koszt nie mały. U mnie to samo niestety ale już niedługo
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Z tym MMI za wiele nie zdzialasz...
-
Ręcznik z glinką
Fakt idzie dużo szybciej, ale ja wole pracować z normalną glinką. Warto spróbować samemu, zawsze to jakieś dodatkowe doświadczenie.
-
Moja S4 B8
Ładna Widzę ze Hannover. Trzeba się spotkać
-
B6 cabrio
Kup sobie zestaw firmy 303 . Jak dla mnie dobrze doczyszcza, a drugi preparat to dobre zabezpieczenie. Możesz tym preparatem zabezpieczającym popsikać fotele i dywaniki (oczywiście świeże po wypraniu) dzięki czemu będziesz miał czas na reakcje, gdy coś Ci się wyleje.
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Podrzuć linka, albo jakieś obecne fotki . Znajomy szuka 2.7 w tej budzie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Musi być perfekt . Ja się właśnie zastanawiam czy u siebie nie pomalować przy okazji malowania zderzaka. Będę w Polsce to Cię nawiedzę i sobie na żywo to zobaczę
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Masz kratki halogenów w piano zrobione ?
-
B6 DIVISION
Podstufitke czyścić można metoda bonnetowania. Czyli tylko wilgotną fibra przecierasz a później suchą... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pewnie ma jakieś ubezpieczenie to niech Ci poda numer tego ubezpieczenia i działaj. Po za tym mycie wnętrza nie ciekawie brzmi
-
Szyba a4 b9
Zobacz jakie jest oznaczenie tej szyby w kodach wyposażeniach
-
B8 TrOOOOp
Mają nawet większy asortyment
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Zlecasz komuś rejestracje auta? Przecież jak zrobisz termin na daną godzinę to rejestracja trwa max pół godziny
-
B8 TrOOOOp
Kupowal ktoś na wtyczkolandia.pl piny ? Cena miedzy ASO to przepaść ale pasuje to wszystko?
-
B8 TrOOOOp
Czyli jest w tym samym miejscu co w avancie. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Jest możliwość żeby były dwa albo więcej rodzajów bakow? Wychodzi ze mam około 58 litrów... Jutro zerkne w VCDS czy coś tam pokazuje. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Pamiętasz gdzie to dokładnie sprawdzałeś? Wole w ten sposób nie próbować Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
To o co u mnie chodzi. Można to sprawdzić jakoś jaka jest pojemność? Może źle mnie wskaźnik pokazuje ? I za szybko się zaświeca? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Dzięki Ci
-
B8 TrOOOOp
Jaką macie pojemność baku w 2.0tdi FWD ? U mnie jest jakiś strasznie mały. Sprawdzałem ostatnio ile wejdzie od momentu gdy zaświeci mi się żyd i weszło 49 litrów
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Tylne są chyba te same, albo odwrotnie ...