Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Wyposażenie naprawdę bez fajerwerków ale silnik nadrabia! Jesteś z Celle? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  2. Jaki dać dystans do Felgi 18 cali 8j et47 zeby było równo z błotnikiem przód i tył? zawieszenie 1bv Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  3. Urlop się zbliża wiec trzeba się uzbroić w graty Wczorajszy zakup. Do pełni szczęścia potrzebny licznik w kolorze i fotochrom. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  4. Lepiej mieć sprawne auto mechanicznie a navi można zrobić chociaż koszt nie mały. U mnie to samo niestety ale już niedługo
  5. Z tym MMI za wiele nie zdzialasz...
  6. Fakt idzie dużo szybciej, ale ja wole pracować z normalną glinką. Warto spróbować samemu, zawsze to jakieś dodatkowe doświadczenie.
  7. TOM3K odpowiedział(a) na polanski temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Ładna Widzę ze Hannover. Trzeba się spotkać
  8. Kup sobie zestaw firmy 303 . Jak dla mnie dobrze doczyszcza, a drugi preparat to dobre zabezpieczenie. Możesz tym preparatem zabezpieczającym popsikać fotele i dywaniki (oczywiście świeże po wypraniu) dzięki czemu będziesz miał czas na reakcje, gdy coś Ci się wyleje.
  9. Podrzuć linka, albo jakieś obecne fotki . Znajomy szuka 2.7 w tej budzie
  10. Musi być perfekt . Ja się właśnie zastanawiam czy u siebie nie pomalować przy okazji malowania zderzaka. Będę w Polsce to Cię nawiedzę i sobie na żywo to zobaczę
  11. Masz kratki halogenów w piano zrobione ?
  12. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podstufitke czyścić można metoda bonnetowania. Czyli tylko wilgotną fibra przecierasz a później suchą... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  13. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie ma jakieś ubezpieczenie to niech Ci poda numer tego ubezpieczenia i działaj. Po za tym mycie wnętrza nie ciekawie brzmi
  14. TOM3K odpowiedział(a) na INFOLUDEK temat w Audi A4 B9
    Zobacz jakie jest oznaczenie tej szyby w kodach wyposażeniach
  15. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mają nawet większy asortyment
  16. Zlecasz komuś rejestracje auta? Przecież jak zrobisz termin na daną godzinę to rejestracja trwa max pół godziny
  17. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupowal ktoś na wtyczkolandia.pl piny ? Cena miedzy ASO to przepaść ale pasuje to wszystko?
  18. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli jest w tym samym miejscu co w avancie. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  19. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest możliwość żeby były dwa albo więcej rodzajów bakow? Wychodzi ze mam około 58 litrów... Jutro zerkne w VCDS czy coś tam pokazuje. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  20. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pamiętasz gdzie to dokładnie sprawdzałeś? Wole w ten sposób nie próbować Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  21. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To o co u mnie chodzi. Można to sprawdzić jakoś jaka jest pojemność? Może źle mnie wskaźnik pokazuje ? I za szybko się zaświeca? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  22. Dzięki Ci
  23. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaką macie pojemność baku w 2.0tdi FWD ? U mnie jest jakiś strasznie mały. Sprawdzałem ostatnio ile wejdzie od momentu gdy zaświeci mi się żyd i weszło 49 litrów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.