Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Przy aplikacji cleanera taki będzie ok. Ale nie licz na jakieś super efekty po pracy ręcznej na lakierze audi. Chodzi mi tu o to, że nie wiadomo czego Ci nie usunie bo lakier jest twardy i ciężko co kol wiek zdziałać bez maszyny. Tak czy inaczej po nałożeniu wosku look powinien być sporo lepszy
  2. Znam ten ból. Najbardziej szkoda włożonej pracy i czasu... Za to nikt nie zapłaci
  3. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak dla mnie to w ten sposób to działa, że jak jest dobra przyczepność itp to opona musi się zużyć i tego nie przeskoczysz. Dziewczyna miała kiedyś na astrze jakieś chińskie (dostała do auta) to fakt się nie zuzywaly ale przyczepności tez nie było. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  4. W Polsce tego nieznają to niemiecka produkcja i tylko dla wybracow. Ale koniec OT. @Denis zrób porządek z tymi postami
  5. Hmm. No to ciekawe to jest. Skoro się udało zrobic to tak jak ma być to oby efekt utrzymał się jak najdłużej
  6. a próbowałeś tlenek ceru na padzie do szkła ? Pokaż może pod innymi kątami jak to jest wypełnione ? nie mówie że jest to źle zrobione ale na tym zdj widać że te rysy są dość głębokie
  7. Poczytaj trochę to może zrozumiesz pewne rzeczy.
  8. Pokaż to Twoje cudo. Jeśli takie rady dajesz w dziale autodetailingu to rzeczywiście będzie lepiej jak przestaniesz się udzielać... Aż strach pomyśleć jakie rady możesz dawać w innych podforach technicznych.
  9. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panowie lato się zbliża, więc trzeba w końcu pomyśleć nad jakimś większym spotkaniem. Myślałem trochę co tu wykombinować żeby było dobrze. Tak żeby ktoś nie powiedział on ma 100km, a ja mam 600. Znalazłem w necie miejsce myślę , że nie najgorsze i z nie najgorszą lokalizacją na takie spotkanie. Chodzi o pola namiotowe (jak ktoś ma Campera też jest tam miejsce) konkretnie Tu . Znaleźć teraz tylko jakiś ciekawszy termin który odpowiadałby wszystkim albo przynajmniej większości. Co o tym myślicie ?
  10. Zobacz na produkt Fireball Fireball Hydrophobic Premium Active Snow Foam to aktywna piana którą za pomocą pianownicy aplikujesz na lakier po myciu. Dość fajne kropelki się pojawiają i sporo łatwiej jest osuszyć lakier po spłukaniu tego niż lakier na którym nie ma nic i tej hydrobowości wgl nie ma. Stosuj dalej, a za jakiś czas będziesz pytał jak usunąć te rysy które porobiłeś. I pewnie bedziesz chciał żeby to było tanio.
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przecież jego polecają Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  12. Warto się dowiedzieć czy przy takim pokrowcu z allegro lakier będzie miał jak oddychać... Ciężko jest coś znaleźć ciekawego sam się rozglądałem dla siebie dopóki nie znajdę garażu, ale odpuściłem temat bo patrząc jak te wszystkie pokrowce są wykonane (np. w ATU w niemczech pokrowiec kosztuje 400€ a materiał to śmiech na sali cięki jak woreczek foliowy a szorstki jak nie wiem ) wole umyć sobie auto z jakiegoś syfu na bezdotyku niż miec porysowany lakier
  13. Kilka lepszych zdjęć z zewnątrz z S5 Binka
  14. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A pasuje to do zwykłego zderzaka? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  15. Dziadek 75 lat miałby siły żeby sobie naklejki na tylne drzwi przyklejać ?
  16. Ma felgach przeważnie masz dużo większe zabrudzenia przez zabrudzenia metaliczne bo pył z klocków itp spada bezpośrednio na felgi a na lakier porostu Przy okazji. Możesz to łatwo zobaczyć glinkujac felgi prosto po umyciu i podobnie z lakierem nawet na przednich drzwiach (Nie polecam tego ale w ten sposób można to sprawdzić ) Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  17. Jeśli już masz gyeona to lecisz z nim [emoji4] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  18. Vampire liquid tez da rade a cena jest przystępna. Najpierw postaraj się to usunąć chemią. Ja czasem wole nawet dwa albo trzy różne produkty aplikować niż zbierać to glinka(kiedyś robiłem odwrotnie) Niekiedy to glinka nie ma co robić Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  19. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak się pytałem w Hannoverze to mówili, że około 4h.
  20. Będę dzwonił . Dzięki
  21. Jak cenowo u nich wychodzi ?
  22. Zostaje Ci Bonnetowanie. Odkurzaczem za bardzo zmoczysz boczki przez co materiał może się odkleić, podobnie ma się sprawa z podsufitką
  23. Tak patrze na auto, to chyba go kupiłeś w stanie w jakim jest , prawda ?
  24. Potrzebuje jakiegoś lakiernika na końcówkę maja. Jak macie kogoś dobrego i nie trzeba u niego czekać pół roku to proszę o namiar.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.