Treść opublikowana przez TOM3K
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ale czemu ma nie podjeść? Widze że się różnią ale jeśli w jednym i w drugim jest q to chyba mocowanie to samo nie ?
-
Srebrna BRD by shakal
tak, to można zrobić zawsze
-
Srebrna BRD by shakal
U mnie na motulu dolewałem chyba 250ml i silnik chodził strasznie. Teraz LM i wszystko ładnie chodzi,
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
np 4F0615611 4F0615612
-
Do kiedy jest obowiazek jazdy w Niemczech na oponach zimowych
A skąd masz takie info? Tylko nie mów ze na WP przeczytałeś Winterreifen nach der sogenannten O-bis-O-Regel zu montieren: Demnach sollen von Oktober bis zum Wochenende nach Ostern Winterreifen auf dem Auto bleiben. Ab einer Profiltiefe von nur noch drei Millimetern sollten die Pneus ausgemustert werden. Jest jednak zapis ze musisz mieć od-do założone opony zimowe.
-
Do kiedy jest obowiazek jazdy w Niemczech na oponach zimowych
Byłem świadkiem jakoś w listopadzie gdzie w strefie gościu z prawej wyjechał na letnich i uznali go winnego. Temperatura kolo 0*C wiec odpowiednia dla zimowki no i listopad gdzie już trzeba jeździć na takich. Może być to dziwne ale ja też niektórych rzeczy i przepisów tu nie rozumiem
-
Do kiedy jest obowiazek jazdy w Niemczech na oponach zimowych
Ale te warunki muszą się utrzymywać jakiś czas Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Do kiedy jest obowiazek jazdy w Niemczech na oponach zimowych
Przy kontroli może nic ci nie zrobia. Ale podczas kolizji zawsze będziesz winien Ty Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Do kiedy jest obowiazek jazdy w Niemczech na oponach zimowych
do końca marca, ale jeśli temperatury są powyżej 5*C
-
Skoda Octavia II 2.0tdi CEGA numery części
03G103603AD-miska oleju 038115251B - Kanał ssący 03G103623A - Przegroda olejowa 1K0145834T - wąż ciśnieniowy 1K0145832AC wąż ciśnienowy
-
A4-KLUB.GERMANY
Tak teraz ja . Kto to jest to ja nie mam zielonego pojęcia
-
Felga 19" 9,5j ET35 w A4 B6 czy zmieści się ?
hebel będzie 320 więc wejdzie tak ? Od zawsze mam problem z tymi ET ...
-
Felga 19" 9,5j ET35 w A4 B6 czy zmieści się ?
Mariusz czyli rotory 9" et33 wejdą ?
-
Srebrna BRD by shakal
Autko ładne Dwa rodzaje były otwierane i wysuwane
-
Lustrzanka cyfrowa - jaka ?
troche poczytałem i wybiore chyba d5200 z obiektywem o którym mówiłem i zostanie na akcesoria. Po przeczytaniu paru stron na temat d5300 wydaje mi się że nie warto dopłacać tych kilku stówek
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Najważniejsze że juz wszystko gra i buczy
- B7 Crew
-
Jaki preparat do mycia silnika?
dzięki, zaraz będę szukał i zamawiam, bo wstyd maske otwierać...
-
Lustrzanka cyfrowa - jaka ?
sam nie miałem, ale użytkowałem pare razy . wiadomo na dłuższą mete może być to uciążliwe. Zobaczymy, podjade jeszcze tu u siebie i zobacze jeszcze dokładnie co mi podpasuje. Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia ?
-
Lustrzanka cyfrowa - jaka ?
też się już zastanawiałem , ale jakoś nie wiem , nie jestem przekonany. Wiadomo statywu nie będę nosił ze sobą ale torba i aku dużo nie waży
-
Lustrzanka cyfrowa - jaka ?
statyw jakiś, dodatkowa bateria Jadąc na wakacje raczej nie będę myślał żeby co chwile ładować... no i torbę jakaś porządną , żeby się nie uszkodził pod czas transportu
-
Lustrzanka cyfrowa - jaka ?
Bedę się rozglądał jeszcze za 5300 i 5500 ale trzeba pare zł dołożyć, a wolałbym kupić jakieś dodatkowe akcesoria do tego w tej kwocie Dowiedziałem się też że d5200 ma teraz tak fajną cene bo się kończą , producent wyprzedaje co ma, a nikt nie wiem ile tego jest więc trzeba się śpieszyć.
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Czyściłem ostatnio EGR i niestety troche się kolektor uwalił o tego brudu, wcześniej był jak nówka a teraz troche mnie kuje w oczy próbowałem benzyną pod ciśnieniem ale zeszło tylko troche, Macie może jakieś preparaty które dogłębnie w to wejdą i wyczyszczą ?
-
Lustrzanka cyfrowa - jaka ?
Mieszkam obecnie w Niemczech także odpada. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Lustrzanka cyfrowa - jaka ?
Planuje kupić lustrzanke, w sumie to nie ja a moja druga połówka i zastanawiamy się nad 3 modelami : Nikon d5200 - mi osobiście odpowiada najbardziej Nikon d3300 - z tego co wyczytałem to posiada kilka rzeczy już z ciut wyższej półki czyli z d5XXX Canon EOS 700D tu się tak bardzo nie zagłębiałem podoba się po prostu dziewczynie. Wszystkie mają mieć obiektyw 18-105mm . Może ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycje tak do 2,5K ? Ktoś może użytkował wszystkie 3 aparaty i może wyrazić swoją opinie? Lustrzanki mają być przede wszystkim na wakacje i takie swobodne robienie zdj