Treść opublikowana przez TOM3K
-
Problem z wycieraczkami
to raczej przekaźnik 397 ale później sprawdze i dam znać dokładnie jednak 377 tak jak pisałeś
-
Problem z wycieraczkami
w sumie to lepiej rozebrać mechanizm i nasmarować niż od razu kase wydawać na nową manetke czy coś innegomoże akurat chociaż dziwne to .
-
Problem z wycieraczkami
napisał że normalnie chodzą bez zacinania to mechanizm jest ok
-
Audi a4 b5 problem z ...
za naprawe zapłaciłem chyba 500 zł ale do końca pewien nie jestem
-
Audi a4 b5 problem z ...
za pierwszym razem wymieniłem , ale średnio mi sie to opłacało bo po roku znowu klękła pół roku temu naprawiałem i śmiga u sąsiada do tej pory
-
Audi a4 b5 problem z ...
w moim też zgrzytało to powiedzieli że synchronizator i dobrze powiedzieli bo to był właśnie synchronizator
-
Problem z wycieraczkami
może manetke masz uszkodzoną.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
ale gdzieś czytałem że to nie prawidłowe , że powinien grać.. ale to mnie nie denerwuje tak jak to brzęczenie . wiecie dlaczego się tak dzieje ?
- B7 Crew
-
Zmiana radia Symphony na Concert 2cd problem
ja jak podłączałęm rns-d też nie grało nic bo było zakodowane na bose może masz tak samo
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
też mam problem po przejściu na bose, a konkretnie cały czas szumi mi głośnikach i czasem tak jakby strzelał subwoofer jakby się zwarcie robiło ale to nie wiadomo skąd . Dodam że dołożony został też rns-e i wyłącza się sam po jakimś czasie gdy gra sobie na postoju bez kluczyka
-
Wymiana filtra paliwa
kupisz tanie śmieci po chwili okaże się ze jest coś nie tak będziesz musiał kupić drugi. Drugi raz robota i cena wychodzi ta sama. wiec nie warto tych tanich kupować .
-
kluczyk bez pilota
żaden zapasowy tylko normalny kluczyk. możesz zmienić centralke na taką żeby łapała z kluczyka. tu masz temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/31256-montaz-sterownika-centralnego-zamka-z-pilota/
- B7 Crew
-
Spoty wrocławskie
Goldi a da rade jeszcze w październiku jak czasem pogoda nie odpisuje?
-
Dodanie klimy do auta
dokladales czy z polifta?
-
Dodanie klimy do auta
ale na ten temat na pewno coś wie, bo nie wierze ze sie w to nie zagłębiał
-
Dodanie klimy do auta
slepy to robił, wiec zapytaj jego ale raczej dużo roboty najwięcej chyba z elektroniką będzie i pamiętaj że jeszcze tunel potrzebujesz
-
B6 DIVISION
Różnicy chyba żadnej nie ma ale ta bez "A" lupie nie milosiernie ;-)
- B7 Crew
-
Zmiana radia Audi concert na DVD PLAYER SAT NAV
zmieniasz kosz na 2 din , docinasz klimatronik albo kupujesz na 2din do tego popielniczke na 2 din przejściówki i masz navi
-
Spoty wrocławskie
Jest jakiś sklep we wrocławiu gdzie można kupić rezystory mocy i doradzą jakie kupić żeby się nie przegrzewały ?
-
UWAGA SZABER! CZĘŚCI!B7 3.0TDI Full S-line Avant by Perver
Ładne autko powodzenia w modach... Napisz do Prezesa o zmianę nicku jak będzie miał czas to zmieni
-
B6 DIVISION
Są, są ktoś na forum ma b7 chyba...
-
B6 DIVISION
Kaju włącznik zmieniasz? [emoji2]