Treść opublikowana przez marcindlug
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
O stary! Gdzie ci zwineli auto? Z domu?
-
Spociki Łódzkie
Prosze cie, woze dupe autami sluzbowymi, SLUZBOWYMI. nie ma szybszych
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja mam siemensy 850cm i zyje sa spoko ale warto sprawdzic po zakupie czy wszystkie maja zblizona wydajnosc.
-
Spociki Łódzkie
Zgadzam sie z Pantonem. Wreszcie ktos kto mysli dokladnie tak jak ja! Sebuś :* <3 Ta pani z pierwszego zdjecia jeszcze nie wie ze grawitacja to straszna sila...
-
Spociki Łódzkie
DJ, biere rs7 na testy!
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
U mnie przewod hamulcowy jest seryjny.
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Jedyna przeszkoda do duzego tylnego hebla to wlasnie brak typowej piasty na tyle Sam temat piasty jest zalatwiony - c4. Wszystko inne to kwestia nakladow na adapter do zacisku i sam zacisk.
-
Spociki Łódzkie
Od 6 godzin ogladam, dalej fajne Sebuś <3 :*
- Spociki Łódzkie
-
Jednomas i sprzegło do 1,8T
Na 99% poprzeczne sprzeglo nie podejdzie do wzdluznego silnika.
-
Spociki Łódzkie
Mandarynki bez ogladania wiem ze sa dobre Sebuś <3 :*
-
Spociki Łódzkie
Korba sie zlamala i zablokowala wal
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Klysiu ambasadorem to moze i jest ale na Bałuty
-
Spociki Łódzkie
na Modlin? jesli tak to mlody ma sluzbe
-
A4 B5 1.8TQ + skrzynia z S4 ?
Skrzynia 6b wymaga innego walu. U mnie siedzi komplet skrzynia/wal/dyfer z s4
-
Spociki Łódzkie
Malowalem u nich i felgi i dekiel zaworow i klamki wewnetrzne i szczerze moge polecic aktualnie pastwia sie nad moimi zaciskami komplet felg 18" kosztowal mnie chyba 400pln
-
Spociki Łódzkie
No niestety... Takie sa realia. Ja jezdzilem swoim
-
A4 B5 1.8TQ + skrzynia z S4 ?
Akurat nie ja skladalem to do kupy ale przekladka lezy w garazu, sprzeglo i rozrusznik z adr zostal
-
A4 B5 1.8TQ + skrzynia z S4 ?
przeciez to golym okiem z przelozen widac ale jest ten 6 bieg ktory jest mega przydatny na trasy jako ciekawostke dodam ze aktualnie w moim Q siedzi ADR i napedy z s4. da sie, dziala, jezdzi sie po miescie calkiem fajnie, w trasie 6 bieg, ~130km/h i 3tys obr na kolach 15"
-
Spociki Łódzkie
Dokladnie. Tylko im najlepiej rozowy wychodzi [emoji14]
-
Takie tam B5 quattro... :)
kolektory tez sie spawaja?
-
Takie tam B5 quattro... :)
Mody dotycza silnika wiec przed swapem sie nie da
-
Witam mam pytanie bo chce zrobic podobne mody ..a4 b6 1.8 T AVJ
najlepszy mod jaki mozna zrobic w b6 to dolozenie quattro ciekawe co to za hybryda skoro potrzebne wtryski 440 - jakos nie widze zeby na dupce z k03 wyszly okolice 300KM ale moge sie mylic
-
Spociki Łódzkie
Czekam na tego mmska Sebuś <3 :*