Treść opublikowana przez marcindlug
-
a4 b7 2.0 ALT+ kompresor
lepiej zrobisz zmieniajac silnik na 1.8T lub 2.7BiT. to o co pytasz nie ma sensu
-
Takie tam B5 quattro... :)
silnik z a8, znajac Guziora to ABZ do komory wchodzi, do wyrzezbienia zamach, lapy i chlodnicaV8 40v sa prawie p&p - jedynie chlodnica do dosztukowania
-
Takie tam B5 quattro... :)
No przyznaje, zacna baza
-
Takie tam B5 quattro... :)
Przez telefon zaraz po zakupie auta
-
Takie tam B5 quattro... :)
to o Tobie Guzior wspominal mowil ze bardzo fajna baza i ze planujesz sam dlubac pod jego okiem
-
Spociki Łódzkie
Fajny opelek. Chcialbym takiego Postawilbym obok mojej multipli
-
Wytrzymałość bloku ajl
to jest to samo co aeb. 250km z palcem w wydechu wytrzyma korby przy delikatnie narastajacym momencie zniosa 400Nm
-
Spociki Łódzkie
cale body RS!
-
Spociki Łódzkie
Cos zrobil?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Sebuś a o ktorej bedziesz u DJ?
-
Spociki Łódzkie
quattro w domu mozna krzesac moc
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jestes pewien sworzni tlokowych?
-
Sleeper project - A4 B5 VR6 2.8 24V
troche ci ulatwie - zainteresuj sie sprzeglem z audi a5 3.0tdi. dwutarcz, 2x228mm. po nabiciu kewlarowych okladzin przeniesie wszystko co na nie rzucisz tak czy inaczej sprzeglo to najmniejszy problem dluga droga przed toba i juz teraz musisz sie liczyc z tym ze zbudowanie to jedno ale uzytkowanie takiego auta to zupelnie inny temat i zapomnij ze zmiescisz sie w zalozonym budzecie - to sie nigdy nie udaje
-
Sleeper project - A4 B5 VR6 2.8 24V
Mam kogos kto juz przez taki temat z heblami przechodzil. Jak cos to sluze namiarami Skoro ma byc turbo to nie lepiej od razu poskladac docelowego setupu?
-
Sleeper project - A4 B5 VR6 2.8 24V
Oj tam, szukasz dziury w calym Auto zostanie n/a czy planowane jest doladowanie?
-
Sleeper project - A4 B5 VR6 2.8 24V
Hydrauliczny reczny podlaczony pod ori dzwignie recznego. Its been done before
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Lej motul 5w40 i bedzie git
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Cos kolo 380km/h
-
Spociki Łódzkie
o Panie! no to faktycznie bedzie jubileusz
-
Spociki Łódzkie
piekny jubileuszowy wynik
-
Spociki Łódzkie
Słit! Gratulacje :* <3 Sebuś chyba pora na nas
-
Spociki Łódzkie
Ta cena za koszulke to z pojedynczym nadrukiem? Moge zrobic taniej, bawelna fruit of the loom, rowniez babskie
-
Spociki Łódzkie
Photoshop i pokrywa zaworow z 1.8 te
-
Spociki Łódzkie
To nie sciema! To sama prawda ja zawinalem sie chyba kolo 17. Jak odjezdzalem to stalo jeszcze z 15-20 aut.