Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
OLO, widziałam Cie dzisiaj w Sopocie jak wyjeżdzałes z parkingu strzeżonego, a ja siedziałam w Sanatorium, nie zauwazyłes mojego \audika na parkingu?? :P
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
i jeszcze ta cena... :wallbash:
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
jak ktoś się non stop rozpędza i hamuje, to się nie dziwie nie wiem, zobaczymy, na razie 1000 przejechałam na nich i jestem zadowolona, wcześniej miałam ATE 30kk i strasznie piszczały pod koniec zuzycia...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
na kolokwium z diagnozy inteligencji osoby dorosłej
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
tarcze ATE + klocki textar, polecam!!
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wy tu o cyckach, a mi się nie chce uczyć
-
[ALL B5] Czy warto w to zainwestować ?
kolego nie widać w co chcesz inwestować!!
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
no tak w sumie racja, jak wymieniałam, to miałam lemy z 99 roku, które wytrzymały w Polsce 3 lata, bo tyle czasu jest moj audik w Polsce, a wiadomo,że niemczech jest troche inaczej tutaj wszystko się będzie sypać szybko... :thumbdown: wiadomo, że się dziury omija, ale wszystkich tak czy siak się nie da.... zawsze jakiejś się nie zauważy albo te studzienki kanalizacyjne :|
-
[ALL B5] Klapa bagażnika - zamek się nie zamyka
mam dokładnie to samo, z tym, że czasem mi się ten bagażnik zamyka a czasem nie i musze kluczem zamykać :wallbash: kolego Tuczol jak się sprawa rozwiązała??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zazdroszcze po prostu, też bym chciała być piękna i młoda :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gówniarze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dokładnie, dużo zależy od montażu, ja wstawilam w zeszłym tygodniu Febi cały zestaw, przejechałam póki co 1000 km i poki co jestem bardzo zadowolona zobaczymy jak dalej, bo jezeli jak niektórzy mówią na MS można przejechac 15kk, a inni mówią,że Febi się sypią po 15, to jaki sens płacić 3 razy tyle?? :mysli:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hmmmm... Patryk hahahaha ależ skąd, skąd ta myśl?? :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
są tylko 3 osoby, które mogą się ze mną spouchwalać, zgadnijcie jakie :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ulalalalala kolego Mario, nie znamy się na tyle jeszcze żeby takie żarty tutaj w moją stronę, no wiesz!! :thumbdown: a jak się wszyscy oburzyli :naughty: na takie żarty, trza sobie zapracować, ot co!! :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siema siema
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:kox: :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chłopaki, stęskniłam sie za Wami juz :kox: :kox: a moj tata wlasnie nas olal i z kolegami gdzieś uciekł hehehehehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak to już jest ,te brzydkie są przeważnie w porządku,a te piękne,jakoś zawsze suczki :gwizdanie: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no tak i wszyscy wiedzą o co chodzi :tongue4:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
chyba żartujesz... 15 tys.??? a ja wczoraj wymieniłam stare na febi... :blink: słyszałam, że czasami trafia się na złą partię....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja za ten czujnik ani złotówki nie zapłace, nie przesadzajmy, wszystko działało, a po wymianie klockow, kaput?? :wallbash: a mogło być tak pięknie :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak nie urok, to sraczka :wallbash: dzisiaj 2000 zł zostawiłam w warsztacie hehe :confused4: nie da sie trgo jakos naprawic??? mi sie swieca kontrolki od abs i esp :kwasny: wydaje sie, ze kable poszły...[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 22:36_________________________________________________ a co, kamień?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
;( ;( ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no wiem, ale jestem ciekawa biedny chłopak co mi dzisiaj to skrecal... szkoda mi go ;( ;( ;( mam za dobre serce :kox: :kox: kurcze, a myslalam, ze w ogole je nie mam :naughty: