Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. OLO, widziałam Cie dzisiaj w Sopocie jak wyjeżdzałes z parkingu strzeżonego, a ja siedziałam w Sanatorium, nie zauwazyłes mojego \audika na parkingu?? :P
  2. i jeszcze ta cena... :wallbash:
  3. jak ktoś się non stop rozpędza i hamuje, to się nie dziwie nie wiem, zobaczymy, na razie 1000 przejechałam na nich i jestem zadowolona, wcześniej miałam ATE 30kk i strasznie piszczały pod koniec zuzycia...
  4. na kolokwium z diagnozy inteligencji osoby dorosłej
  5. tarcze ATE + klocki textar, polecam!!
  6. wy tu o cyckach, a mi się nie chce uczyć
  7. kolego nie widać w co chcesz inwestować!!
  8. no tak w sumie racja, jak wymieniałam, to miałam lemy z 99 roku, które wytrzymały w Polsce 3 lata, bo tyle czasu jest moj audik w Polsce, a wiadomo,że niemczech jest troche inaczej tutaj wszystko się będzie sypać szybko... :thumbdown: wiadomo, że się dziury omija, ale wszystkich tak czy siak się nie da.... zawsze jakiejś się nie zauważy albo te studzienki kanalizacyjne :|
  9. mam dokładnie to samo, z tym, że czasem mi się ten bagażnik zamyka a czasem nie i musze kluczem zamykać :wallbash: kolego Tuczol jak się sprawa rozwiązała??
  10. zazdroszcze po prostu, też bym chciała być piękna i młoda :kox:
  11. gówniarze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. dokładnie, dużo zależy od montażu, ja wstawilam w zeszłym tygodniu Febi cały zestaw, przejechałam póki co 1000 km i poki co jestem bardzo zadowolona zobaczymy jak dalej, bo jezeli jak niektórzy mówią na MS można przejechac 15kk, a inni mówią,że Febi się sypią po 15, to jaki sens płacić 3 razy tyle?? :mysli:
  13. hmmmm... Patryk hahahaha ależ skąd, skąd ta myśl?? :gwizdanie:
  14. są tylko 3 osoby, które mogą się ze mną spouchwalać, zgadnijcie jakie :kox:
  15. ulalalalala kolego Mario, nie znamy się na tyle jeszcze żeby takie żarty tutaj w moją stronę, no wiesz!! :thumbdown: a jak się wszyscy oburzyli :naughty: na takie żarty, trza sobie zapracować, ot co!! :kox: :kox:
  16. siema siema
  17. :kox: :kox: :kox:
  18. chłopaki, stęskniłam sie za Wami juz :kox: :kox: a moj tata wlasnie nas olal i z kolegami gdzieś uciekł hehehehehe
  19. tak to już jest ,te brzydkie są przeważnie w porządku,a te piękne,jakoś zawsze suczki :gwizdanie: :polew: :polew:
  20. no tak i wszyscy wiedzą o co chodzi :tongue4:
  21. chyba żartujesz... 15 tys.??? a ja wczoraj wymieniłam stare na febi... :blink: słyszałam, że czasami trafia się na złą partię....
  22. ja za ten czujnik ani złotówki nie zapłace, nie przesadzajmy, wszystko działało, a po wymianie klockow, kaput?? :wallbash: a mogło być tak pięknie :kox:
  23. jak nie urok, to sraczka :wallbash: dzisiaj 2000 zł zostawiłam w warsztacie hehe :confused4: nie da sie trgo jakos naprawic??? mi sie swieca kontrolki od abs i esp :kwasny: wydaje sie, ze kable poszły...[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 22:36_________________________________________________ a co, kamień?
  24. no wiem, ale jestem ciekawa biedny chłopak co mi dzisiaj to skrecal... szkoda mi go ;( ;( ;( mam za dobre serce :kox: :kox: kurcze, a myslalam, ze w ogole je nie mam :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.