Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski http://cnf.com.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaaaaaa, wiem wiem, wczoraj miałam wpaść po pracy, ale padłam ze zmęczenia... A Robert?
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Moim zdaniem ten kolor pokrowców i dywaników w ogóle nie pasuje do reszty, przecież beż straszliwie gryzie się z tapicerką i drewnem, a nawet z kolorem samego auta. I te pokrowce niestety dla mnie... wyglądają jak z materiału... Sorry, ale uważam, że samochodzik lepiej wyglądał bez "modyfikacji" wnętrza. Światła super, a zawias seryjny będzie ok, jak się fele 17" założy.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
3. Do wszystkich pozostałych silników diesla opartych o system zasilania pompa rozdzielaczową VP, wyposażonych w turbosprężarkę, właśnie ze względu na nią wymagany jest olej syntetyczny - można go stosować bez ryzyka rozszczelnienia silnika. Przykładowe silniki 1,9 TDI: AFN, AVG, AFF, 1Z, AHH, AHU, oraz 2,5 TDI: AKN, AFB, Oleje do nich przeznaczone muszą spełniać normy: 505.00 lub 506.00 Sprawdzone, godne polecenia oleje to: MOTUL serii 8100 spelniajace norme 505.00 lub 506.00 ja mam 505.00 ( 8100 X-cess 5W-40 ) zalany, w te wałki niestety chyba będziesz musiał zainwestować, jeżeli poprzedni wlaściciel tego nie zrobił. Niestety w tym silniku wytarte wałki są na porządku dziennym szczególnie jeżeli auto ma już 200 tys. przejechane...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ktoś powinien wymyślić elektrycznie spuszczane osłony na tablice, wciskasz guzik, opuszczasz jak się pojawia znak "kontrola radarowa":naughty: chociaż słyszałam o tych sprayach z allegro co niby nie da sie zrobić zdjęcia tablicom jak się tym je spśika
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale ja zawsze tak uważam przed fotoradarami, chociaż wolno nie jeżdżę - do tej pory miałam farta no w sensie no nie aż tak szybko jak Mydło z butelkami od piwa w bagażniku [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 21:26_________________________________________________ dyskutujemy o tym komu szybciej fotoradar zrobi zdjęcie jak będzie poginał przez miasto z bagażnikiem pełnym pustych butelek po piwie :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba lewa nóżka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a propos fotoradarów, to istnieje prawdopodobieństwo, że wczoraj załapałam się na zdjęcie w Rumii dwa fotoradary, które wyglądały jak zwykłe aparaty na stojakach, ustawione idealnie, jeden na lewy pas, drugi na prawy właśnie nie jestem w stanie sobie odtowrzyć czy ktoś na lewym przede mną jechał hehe mam nadzieję, że nie dostanę za 2 tyg. najdroższego zdjęcia w moim życiu PS. WIDZĘ, ŻE WSZYSTKIM GŁUPAWKA DZISIAJ ODWALA. :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aaaaaaaa!!!!! czy widzicie co sie dzieje za oknem!!?? kiedy ta pogoda się skonczy juz, wrrrrrrr nie wiem jak ja jutro w taka śnieżyce do Słupska pojade... heh nie boje się siebie za kołkiem, ale innych.... ps. Jak tam spocik?? Ja uskuteczniam nauczanie... bleee, jeszcze na szczęście tylko 2 egzaminy mi zostały :gwizdanie:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zmieniłam na Motula i nie wiem czy może to możliwe, ale pali mi mniej o 0.2/100
-
[B5 AFN] Zabrakło paliwa, po uzupełnieniu nie można uruchomić silnika
Dokładnie, ja tankuje od razu jak tylko mi się rezerwa zapali, bo boję się właśnie takich sytuacji.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w morde jeża a ja się zastanawiam kto mi dooope truje w sobotni wieczór jakeś 606****** taaaa, jasne, dupe truje... pewnie miałeś nadzieję, że to jakaś cicha wielbicielka odważyła się wreszcie odezwać w końcu walentynki były LOL tomeks32 (jak zwykle bajera) przemistrz hahahahahaha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurcze, a jednak się wydało hehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hahahaha, hmmm a czy próbowałam w ogóle?? Skoro mówisz, że nie zbajerowałam to jakbym próbowała a mi się nie udało...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kocky, dokładnie - jesteś dobrym psychologiem. oj Bieniek, Bieniek... wiedziałam, ze to ta druga opcja... Nie pij tyle więcej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehehe tak, to prawda, psycholodzy też nie są zdrowi na umyśle, hehe [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 11:28_________________________________________________ Bieniek, czy to jest "Jezu, gdzie ja jestem", bo takie bzdury tu piszemy, czy "jezu, gdzie ja jestem", bo nie wiesz gdzie jesteś albo wiesz i nie chcesz wiedzieć??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to po co tyle pijesz skoro jesteś tego świadom?? alkohol + polibuda = 100 % dobijania a tak to byłbyś tylko w 50% dobijany ehehe ale spoko, spoko pijcie pijcie, będę miała kogo leczyć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GILI , sprzedałeś??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A szkoda A słowo psycholog się nie odmienia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
MYDŁO nie martw się, w końcu jestem przyszłym psychologiem, jakbyś się stoczył, to przynajmniej na Tobie zarobie. mam nadzieję, że na leczenie odwykowe znajdziesz więcej kasy niż na ogumienie zimowe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba listwy nie podlizuj sie Gówniarzu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dopóki mi przepływki Rob nie wymieni, nie staje na kresce z nikim
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tomeks32 my to się jednak rozumiemy!!! nienawidze już tej zimy!!!!!!! jeszcze dziś do 15 miałam czysty samochód... ;( po przejechaniu się ode mnie do gdyni obwodnicą miałam pokrytą zamarznietym czarnym sniegiem rejestrację, no ale nie ma tego złego... LOL chociaż to dobre, że fotki mi fotoradary mogły robić do woli hehe[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 00:43_________________________________________________
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No chance 4 fuszerka!!! Robert jest najbardziej fachową i konkretną osobą jaką znam. Aż się miło robi jak się z nim rozmawia a znamy się osobiście od "niedawna" ehehe Bez obaw możesz się do niego udać, zresztą wpisz sobie rob555 lub tune - up w wyszukiwarce na str głównej forum i zobaczysz - przeczytasz, że jest jednym z najlepszych w Polsce. Jakbyś chciał zawieszenie, to ma bilsteina do sprzedania 30mm. używany ale w bdb cenie i stanie, no chyba, że już coś masz Pozdro!! Ps. Ja się chyba stawię się na śniegowym spocie jutro. :> bleeeeeeeeee, niech ta zima się wreszcie skończyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i prawidłowo.