Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. Cinek A Robert Kubica to myslisz, ze co pomyslal gdy Jacques Villeneuve odchodzil z Saubera? To samo: TO SZANSA DLA MNIE Oczywiscie nie mozna porownac rezygnacji ze startow z wypadkiem w rajdzie, ale w swiecie sportu zawsze rezerwowy zawodnik "skorzysta" na kontuzji, chorobie, absencji zawodnika glownego No takie zycie Jacka to chyba jednak wywalili, a nie zrezygnował Wielokrotnie odgrażał się, że wraca i ... nie udało się. Co tu dużo mówić, pod kątem zespołu to Heidfeld jest dobrym wyjście - umie zdobywać punkty. Jeżeli on będzie zdobywał punkty, to nie ma wątpliwości, że Kubica też, a powinien nawet wiecej. Tak więc o miejsce Kubicy można być spokojnym. Trzeba tylko trzymać kciuki aby jak najszybciej wsiadł do bolidu - mam nadzieję, że zrobi to jeszcze w tym sezonie. Jacek chyba focha jebnal i sie zawinal z teamu
  2. Cinek A Robert Kubica to myslisz, ze co pomyslal gdy Jacques Villeneuve odchodzil z Saubera? To samo: TO SZANSA DLA MNIE Oczywiscie nie mozna porownac rezygnacji ze startow z wypadkiem w rajdzie, ale w swiecie sportu zawsze rezerwowy zawodnik "skorzysta" na kontuzji, chorobie, absencji zawodnika glownego No takie zycie
  3. fajnie to bylo jak pojechales ... dali jazda [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 10:21_________________________________________________ o nie nie nie Ty sie nie bedziesz lansowal swoja maszyna u nas na wsi [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 10:21_________________________________________________
  4. Moim zdaniem zaczyna sie tak, jakby byla ucieta prostopadle do ziemi.
  5. Poczatki i koncowki metalowych barier powinny byc zakonczone tzw "baranim rogiem". Nie bylo tam takiego elementu. Bariera zaczynala sie "na ostro".
  6. Konferencja trwa. Jest ok. Ciesze sie
  7. nie leciutko tylko mocno tam nic nie pasuje :gwizdanie:
  8. ano widzisz w takim ukladzie bralbym ING
  9. moze chodzilo o to, ze zostal nakarmiony, a nie dostal dozylnie pielegniarka troche kaleczyla polski i mogla nie wyrazac sie precyzyjnie to tak samo jak stracil 6 L krwi i wszyscy krzyczeli, ze czlowiek ma wlasnie tyle krwi i nie powinien juz zyc, tymczasem chodzilo o calkowita jej utrate, a nie mowiono o transfuzji, bo to bylo w domysle
  10. ja mam od wielu lat INTELIGO i jest ok podobno i POLBANK jest niezly, jesli chodzi o biznes, lecz niedlugo bedzie sie laczyl z Raiffeisen, wiec nie wiadomo co bedzie
  11. Poszla "plotka", ze Kimi jest na liscie zyczen Lotus Renault GP. Zrodlo: http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Raikkonen-zastapi-Kubice-w-Lotus-Renault,wid,13111182,wiadomosc.html
  12. a jak wiemy, w tym sporcie koledzy z toru, poza nim traktuja sie raczej z duza rezerwa mysle, ze taki gest podzialal na Roberta bardzo dobrze psychicznie szacunek Fernando ps. w tym sezonie bede kibicowal wlasnie jemu
  13. nagroda za najdluzsze zdanie zlozone na forum
  14. stracilem prace i z tego powodu nie moge sobie teraz pozwolic na "szalenstwa"
  15. no i nie jade... ;( BOM MJENCZAK
  16. dokladnie luknij na moje auto
  17. strasznie sie to oglada... ;(
  18. Najwazniejsze, ze obaj zyja. A co dalej - czas pokaze.
  19. ;(
  20. :polew: :polew: tak slyszalem
  21. a sprobuj zanim kupisz flasha ustawic sile blysku manualnie we wbudowanej lampie, np. na -2 mozesz jeszcze zrobic "dyfuzor" rozpraszajacy blysk wystarczy na wbudowanym flashu nakleic na chwile kawalek bialej karki (nieduzy) kombinuj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.