Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. ja mialem niezly dym, jak powiedzialem, ze jade sam Ile teraz wstawianie zębow kosztuje ? :polew: sporo ale co ja sie nasluchalem! ze jade sam bo chce chlac, gwalcic i Bog wie jeszcze co powiedzialem, ze biore ze soba szachy, ksiazki i ze takie rzeczy jak hulanki mi nie w glowie!
  2. ja mialem niezly dym, jak powiedzialem, ze jade sam
  3. Silnik nie wyskoczy, za to sprzęgło i półosie regularnie w d*pę dostają przy każdej zmianie biegów w zakresie 2.5k rpm ... Szczerze to soft jest tragiczny i nie mówię tego żeby kogoś wkurzyć. no mowie przeciez...
  4. ja troche mialem ale doprowadzilem caly silnik do porzadku (motor + dolot) i jest super
  5. kolor to dokładnie VULKANSCHWARZ PERLEFECT i uwierzcie mi wiem jak robić fotki ale dopóki nie ogarnę auta dopóty nic lepszego nie wrzucę dałem cokolwiek żeby wątek nie wyleciał Zacny kolor Mam taki sam. Ciężko utrzymać czysty ale lakier perłowy to rekompensuje Diesel 150KM wciągnie dolotem 170KM benzynę Armi... co Ty opowiadasz? :gwizdanie:
  6. robi robote
  7. ale leon ma racje pakowanie emblematow, pakietow, body od S, RS do klekotow, albo ADR-ow to pomylka
  8. moje zdanie (i powtarzalem to wiele razy tu) jest takie grube przerobki zew ok, ale tylko pod warunkiem, ze pod maska jest mocny i swietny motor wtedy mi wszystko jedno, czy idzie w strone RS4, czy sleepera
  9. http://www.suwaczek.pl/
  10. nie Leoś momento ja sam nie jestem fanem takich projektow ale jesli w gre wchodzi mocny i dobry motor i ktos taki jak Nosb na stanowisku mechanika, to ja jestem za
  11. zobacz jak Adam ze Sportmile zrobil z S4 RS4
  12. Michal!!!!! :naughty:
  13. Tak sie nie robi. Buba dobrze prawi. Zreszta zdrowy rozsadek powinien Ci to podpowiedziec.
  14. tu nie chodzi o silnik mialem na mysli raczej sprzeglo dostaje niezle w doope od samego dolu na sliskim lub mokrym
  15. No toś mnie pocieszył... moda robił znajomy, pomiar na hamowni w Łodzi. czasem warto wydac kilka stow wiecej na program i spac spokojnie ten program dla benzyny i ośki jest bez sensu[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 13:25_________________________________________________Tobie sie udaje w ogole ruszyc na sliskim albo mokrym?
  16. no jak co jest nie halo... max moment obrotowy konczy Ci sie dosc wczesnie do tego jest bardzo agresywny w waskim zakresie obrotow rozwali Ci zaraz graty w aucie, jesli masz serie
  17. Honda Accord, Toyota Avensis, Mazda 626 z naciskiem na Honde
  18. Czesiu, gdzies Ty to robil?
  19. nie wymiana,tylko dołożenie w BEXie są dwa a u mnie tylko jeden,z lewej strony-dorzucam drugiego z prawej i bardziej chłodzi-ale takich rzeczy w tym temacie nie trzeba tłumaczyć a w B5 da rade zamontowac drugiego takiego malucha? jak bardzo wplynie to na poprawienie osiagow?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.