Treść opublikowana przez wustyle
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja mialem niezly dym, jak powiedzialem, ze jade sam Ile teraz wstawianie zębow kosztuje ? :polew: sporo ale co ja sie nasluchalem! ze jade sam bo chce chlac, gwalcic i Bog wie jeszcze co powiedzialem, ze biore ze soba szachy, ksiazki i ze takie rzeczy jak hulanki mi nie w glowie!
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja mialem niezly dym, jak powiedzialem, ze jade sam
-
[B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria
Silnik nie wyskoczy, za to sprzęgło i półosie regularnie w d*pę dostają przy każdej zmianie biegów w zakresie 2.5k rpm ... Szczerze to soft jest tragiczny i nie mówię tego żeby kogoś wkurzyć. no mowie przeciez...
-
[B5 ACK] Moj powrot do audi
- [ALL B5] Żywotność silników benzynowych
ja troche mialem ale doprowadzilem caly silnik do porzadku (motor + dolot) i jest super- [B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
chyba nie wie co mowi- [B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
kolor to dokładnie VULKANSCHWARZ PERLEFECT i uwierzcie mi wiem jak robić fotki ale dopóki nie ogarnę auta dopóty nic lepszego nie wrzucę dałem cokolwiek żeby wątek nie wyleciał Zacny kolor Mam taki sam. Ciężko utrzymać czysty ale lakier perłowy to rekompensuje Diesel 150KM wciągnie dolotem 170KM benzynę Armi... co Ty opowiadasz? :gwizdanie:- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
umarlem :>- [ALL B6] Mój skromny nabytek
robi robote- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Gobi racja ja off- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ale leon ma racje pakowanie emblematow, pakietow, body od S, RS do klekotow, albo ADR-ow to pomylka- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
moje zdanie (i powtarzalem to wiele razy tu) jest takie grube przerobki zew ok, ale tylko pod warunkiem, ze pod maska jest mocny i swietny motor wtedy mi wszystko jedno, czy idzie w strone RS4, czy sleepera- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://www.suwaczek.pl/- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie Leoś momento ja sam nie jestem fanem takich projektow ale jesli w gre wchodzi mocny i dobry motor i ktos taki jak Nosb na stanowisku mechanika, to ja jestem za- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
zobacz jak Adam ze Sportmile zrobil z S4 RS4- [B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria
Michal!!!!! :naughty:- [B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria
Tak sie nie robi. Buba dobrze prawi. Zreszta zdrowy rozsadek powinien Ci to podpowiedziec.- [B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria
tu nie chodzi o silnik mialem na mysli raczej sprzeglo dostaje niezle w doope od samego dolu na sliskim lub mokrym- [B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria
No toś mnie pocieszył... moda robił znajomy, pomiar na hamowni w Łodzi. czasem warto wydac kilka stow wiecej na program i spac spokojnie ten program dla benzyny i ośki jest bez sensu[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 13:25_________________________________________________Tobie sie udaje w ogole ruszyc na sliskim albo mokrym?- [B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria
no jak co jest nie halo... max moment obrotowy konczy Ci sie dosc wczesnie do tego jest bardzo agresywny w waskim zakresie obrotow rozwali Ci zaraz graty w aucie, jesli masz serie- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
o tototototo dobre pytanie- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
kox czuowieku- Jak nie A4 to co... ?
Honda Accord, Toyota Avensis, Mazda 626 z naciskiem na Honde- [B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria
Czesiu, gdzies Ty to robil?- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
nie wymiana,tylko dołożenie w BEXie są dwa a u mnie tylko jeden,z lewej strony-dorzucam drugiego z prawej i bardziej chłodzi-ale takich rzeczy w tym temacie nie trzeba tłumaczyć a w B5 da rade zamontowac drugiego takiego malucha? jak bardzo wplynie to na poprawienie osiagow? - [ALL B5] Żywotność silników benzynowych