Treść opublikowana przez wustyle
-
Wybuch samochodu w garażu
Nie mam w domu gazu. Od prawie 10 lat nie doprowadza się już gazu do nowo oddawanych mieszkań. tez nie mam gazu w domu gaz to zlooooooo to Wy chyba chrustem palicie pod kuchnią :polew: palimy... pradem macie takie cos w zamosciu??? :polew:
-
Wybuch samochodu w garażu
Nie mam w domu gazu. Od prawie 10 lat nie doprowadza się już gazu do nowo oddawanych mieszkań. tez nie mam gazu w domu gaz to zlooooooo
-
Wybuch samochodu w garażu
moge robic nawet 10 tys wiecej nigdy gazu, za zadne skarby gdybym chcial oszczedzac to kupilbym sobie seicento albo bilet miesieczny, a nie bombe na kolkach z korkiem na zderzaku
-
Wybuch samochodu w garażu
nigdy nie zrozumiem co popycha ludzi do montowania gazu... :gwizdanie:
-
[All B5] Moje Audi A4
wazne zebys Ty byl zadowolony dbaj i smigaj
-
UPC - jaką umowę podpisać
ja mam 148 zl za internet 10 mbit i nagrywarke HD telefonu nie mam kumpel za net 10 mbit, nagrywarka HD (pakiet z canal+) pierwszy mies 170, 5 mies 190 i reszta umowy 210 zl
-
Małysz - ambasador Audi
ahonnena to wiatr zabral, on nie chcial odejsc
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
ech mlodosc...
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
naprawde nie chce mi sie juz tlumaczyc drogi Mateuszu, ze kiedy Ty robiles jeszcze w pieluchy ja musialem jezdzic fiatem 126p, ktory poza silnikiem, karoseria i kolami nie mial nic, a marzenia np. o oponach zimowych byly zwyklym science-fiction czy naprawde Twoja pewnosc siebie i wiara we wlasne umiejetnosci siega tak daleko, ze bedziesz bronil zamieszczonych przez siebie teorii? naprawde jestes tak wszystkowiedzacy, ze spokojnie mozesz szafowac, co kto potrafi na podstawie jego wypowiedzi na forum? widze, ze symbol AKE 2.5 180PS powoduje, ze czujesz sie tutaj bardzo pewnie, mimo krotkiego stazu
-
[B6 AMB] moja czerwona lala
bardzo ladna no i manual
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
nie mam w zwyczaju sie chwalic ile zarabiam, ile robie km rocznie, ile zjadlem rozumow itd
-
[B5 ADP] kontrolka oleju
- [A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
masz 22 lata i pewno duze doswiadczenie na drodze mam nadzieje, ze drzewa beda dla Ciebie zawsze "gumowe" pozdrawiam zamknie ktos w koncu ten temat?- [A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
amen- [B5 ANB] Numer czujnika ciśnienia doładowania
dzieki- [B5 ANB] Numer czujnika ciśnienia doładowania
senkju! taki bedzie ok? szjakis taki brudny... http://www.allegro.pl/item545242182_vw_audi_czujnik_cisnienia_doladowania_turbo.html czy nowke brac? ile kosztuje? wie ktos?- [B5 ANB] Numer czujnika ciśnienia doładowania
potrzebuje wymienic czujnik na allegro jest ich sporo, ale zaden nie odpowiada w opisie mojemu silnikowi na forum tez nie znalazlem z gory dzieki za pomoc- [A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
w zyciu nie widzialem zeby ktos na lodzie zap.....lal 80 km/h to sa tylko testy z abs-em jestes w stanie (przy odpowiedniej predkosci w zaleznosci od warunkow jazdy) ominac auto przed Toba na tym polega idea systemu ABS no ale ok ja juz sobie odpuszczem dyskusje w tym temacie- [A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
no jasne tak samo jak fajnie by bylo moc wylaczyc sobie poduszki kierowcy, wycieraczki, napinacze pasow bezpieczenstwa i wiele innych rzeczy niektorym sie pomylilo wylaczanie ABS z wylaczaniem ESP (i to tez tylko chyba na zamknietym torze albo szkoleniu w panowaniu nad pojazdem w trudnych warunkach) niech ktos zamknie ten temat- [B5 AAH] Benzyna 95 czy 98 ?
98 do turbo, 95 do wolnossaka- 3 urodziny klubu :)
yeah!!!- [B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
za***ista daj spokoj z lampami kazdy tylko "lampy po II lifcie wstaw" jak chcesz, obniz auto dbaj o nie i tyle zamaz nr rejestracyjne na fotkach- [A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
ja naprawde nie wierze w to co czytam w tym watku ludzie!!! przestancie wygadywac glupoty w stylu: "Przez pomoc ABS-u w pewnych warunkach mozna rozwalic auto, bo wydluza droge hamowania na luznych nawierzchniach" kazdy madry wie, ze chodzi o mozliwosc jakiegokolwiek manewrowania autem podczas gwaltownego hamowania, co nie jest mozliwe kiedy auto nie ma ABS-u (albo o zgrozo zostal on wylaczony przez wlasciciela), i kola sa zablokowane czy ktorys z moderatorow moze zamknac ten idiotyczny watek??- [B6 AMB] Dławienie przy ruszaniu
sprobuj napewno nie zaszkodzi- [B5 ADP] Więcej mocy dla 1.6 - warto się bawić ?
nie wystarczy - [A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?