Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. Nie mam w domu gazu. Od prawie 10 lat nie doprowadza się już gazu do nowo oddawanych mieszkań. tez nie mam gazu w domu gaz to zlooooooo to Wy chyba chrustem palicie pod kuchnią :polew: palimy... pradem macie takie cos w zamosciu??? :polew:
  2. Nie mam w domu gazu. Od prawie 10 lat nie doprowadza się już gazu do nowo oddawanych mieszkań. tez nie mam gazu w domu gaz to zlooooooo
  3. moge robic nawet 10 tys wiecej nigdy gazu, za zadne skarby gdybym chcial oszczedzac to kupilbym sobie seicento albo bilet miesieczny, a nie bombe na kolkach z korkiem na zderzaku
  4. nigdy nie zrozumiem co popycha ludzi do montowania gazu... :gwizdanie:
  5. wazne zebys Ty byl zadowolony dbaj i smigaj
  6. ja mam 148 zl za internet 10 mbit i nagrywarke HD telefonu nie mam kumpel za net 10 mbit, nagrywarka HD (pakiet z canal+) pierwszy mies 170, 5 mies 190 i reszta umowy 210 zl
  7. ahonnena to wiatr zabral, on nie chcial odejsc
  8. ech mlodosc...
  9. naprawde nie chce mi sie juz tlumaczyc drogi Mateuszu, ze kiedy Ty robiles jeszcze w pieluchy ja musialem jezdzic fiatem 126p, ktory poza silnikiem, karoseria i kolami nie mial nic, a marzenia np. o oponach zimowych byly zwyklym science-fiction czy naprawde Twoja pewnosc siebie i wiara we wlasne umiejetnosci siega tak daleko, ze bedziesz bronil zamieszczonych przez siebie teorii? naprawde jestes tak wszystkowiedzacy, ze spokojnie mozesz szafowac, co kto potrafi na podstawie jego wypowiedzi na forum? widze, ze symbol AKE 2.5 180PS powoduje, ze czujesz sie tutaj bardzo pewnie, mimo krotkiego stazu
  10. bardzo ladna no i manual
  11. nie mam w zwyczaju sie chwalic ile zarabiam, ile robie km rocznie, ile zjadlem rozumow itd
  12. masz 22 lata i pewno duze doswiadczenie na drodze mam nadzieje, ze drzewa beda dla Ciebie zawsze "gumowe" pozdrawiam zamknie ktos w koncu ten temat?
  13. senkju! taki bedzie ok? szjakis taki brudny... http://www.allegro.pl/item545242182_vw_audi_czujnik_cisnienia_doladowania_turbo.html czy nowke brac? ile kosztuje? wie ktos?
  14. potrzebuje wymienic czujnik na allegro jest ich sporo, ale zaden nie odpowiada w opisie mojemu silnikowi na forum tez nie znalazlem z gory dzieki za pomoc
  15. w zyciu nie widzialem zeby ktos na lodzie zap.....lal 80 km/h to sa tylko testy z abs-em jestes w stanie (przy odpowiedniej predkosci w zaleznosci od warunkow jazdy) ominac auto przed Toba na tym polega idea systemu ABS no ale ok ja juz sobie odpuszczem dyskusje w tym temacie
  16. no jasne tak samo jak fajnie by bylo moc wylaczyc sobie poduszki kierowcy, wycieraczki, napinacze pasow bezpieczenstwa i wiele innych rzeczy niektorym sie pomylilo wylaczanie ABS z wylaczaniem ESP (i to tez tylko chyba na zamknietym torze albo szkoleniu w panowaniu nad pojazdem w trudnych warunkach) niech ktos zamknie ten temat
  17. 98 do turbo, 95 do wolnossaka
  18. yeah!!!
  19. za***ista daj spokoj z lampami kazdy tylko "lampy po II lifcie wstaw" jak chcesz, obniz auto dbaj o nie i tyle zamaz nr rejestracyjne na fotkach
  20. ja naprawde nie wierze w to co czytam w tym watku ludzie!!! przestancie wygadywac glupoty w stylu: "Przez pomoc ABS-u w pewnych warunkach mozna rozwalic auto, bo wydluza droge hamowania na luznych nawierzchniach" kazdy madry wie, ze chodzi o mozliwosc jakiegokolwiek manewrowania autem podczas gwaltownego hamowania, co nie jest mozliwe kiedy auto nie ma ABS-u (albo o zgrozo zostal on wylaczony przez wlasciciela), i kola sa zablokowane czy ktorys z moderatorow moze zamknac ten idiotyczny watek??
  21. sprobuj napewno nie zaszkodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.